Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co tam się w tym state takiego fajnego dzieje?

Napisze Ci jak będę przy kompie, ale perma death plus stamina rodzą bardzo fajne stresogenne sytuację :cool:

 

Czekam, ryju.

 

No gra cię rzuca po chwili sielanki i tutoriala na głęboką wodę. Dostajesz postać, której rozwija się atrybuty jak stamina czy inne skille ale nigdy nie byłem przekonany, że gra przy maksymalnym rozwoju postaci jest zbyt łatwa bo jest dużo zaskakujących i nieprzewidywalnych sytuacji.

 

Moim ulubionym motywem w tej grze był maly side quest w ktorym mialem wrócić się do początkowej lokacji po zaginiony zegarek, ktory był bardzo sentymentalną pamiatką więc myślę sobie jadę nawet i teraz (była noc) przecież nic tam strasznego nie było wczesniej. Wbijam na pełnej pecie na urwany most myśląc, że przelece ale dupa, spadam w wąwóz i auto od kant dupy rozbić więc musze lecieć na nogach a, że już ileś godzin tą konkretną postacią łaziłem to stamina mi spadła (trzeba zmieniać postacie aby odpoczywały w naszych HQ) wbijam na miejsce a tam jakieś ku,rwa ch,uj wie co jasełka i zombie swaty, w kieszeni może jeden painkiller i pistolet z kilkoma nabojami i pałka no wbijam tam po ten zegarek, walcze z kilkoma zombie i staram się oczyścić teren ale oczywiscie w nocy kutasiarzy jest więcej więc nie jest łatwo i po chwili goni mnie taka horda przed którą spier.doliłem do miejskiego szaletu xd i tam sie ukryłem, horda straciła aggro i na kuckach zaczałem przeczesywać teren i łazić po okolicznych laskach w poszukiwaniu zapasów, gdzieś tam w namiocie znalazłem jeszcze coś do jedzenia i wyruszyłem znów po ten zegarek (mogłem oczywiscie quest olać i wrócić się do bazy, ale po opuszczeniu pewnego rejonu misji gra anulowała questa a nie zrobiony quest na zawsze taki zostaje) i w końcu udało mi się zlapać go i lecieć w lasy gdzie przekradając się między  hordami wyciągałem pojedynczych lamusów aby w końcu po dość dlugiej przeprawie udało mi się znaleźć porzucone auto przy drodze i wróciłem do bazy. Bardzo szczęśliwy, że mi sie udało i moja postać została ze mną. 

 

No sytuacji randomowych jest naprawde sporo, ale to trzeba zagrać i zrozumieć, że to najlepszy growy Walking Dead jaki wyszedł. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Juz kiedyś się interesowałem ta gierka, ale nie myślałem, że to taki survival. Świetna gra sądząc po Twoim opisie, ciekawe czy state2 bedzie jeszcze lepszy. :cool:

 

Znaczy nie przesadzajmy, brakuje trochę trybu hardcore jeszcze moim zdaniem bo grając ostrożnie straciłem w sumie jedną postać kiedys poszliśmy w dwójke na raid bo opuszczonych domach aby zdobyć zasoby i po prostu byłem zbyt zachłanny i w trakcie przeszukiwania chaty masz poziom hałasu, który zwabia zombie no i zleciała się horda i koleżanki nie udalo mi się uratować więc spier.doliłem z plecakiem do auta i odje.chałem z piskiem opon do bazy, ale tak po za tym grając ostrożnie rozwinąlem kilka postaci na max, miałem zawsze zapasy, amunicje. Po prostu początek jest dość szorstki jak nie ogarniasz, ale po paru godzinach smigasz między hordami na raidy jak tony halik. 

Wybaczcie offtop, fajnie jakby modzi przeniesli to do tęczy albo tematu State of Decay. 

Odnośnik do komentarza

 

Juz kiedyś się interesowałem ta gierka, ale nie myślałem, że to taki survival. Świetna gra sądząc po Twoim opisie, ciekawe czy state2 bedzie jeszcze lepszy. :cool:

 

Znaczy nie przesadzajmy, brakuje trochę trybu hardcore jeszcze moim zdaniem bo grając ostrożnie...

 

Grales w tryb survival? Breakdown sie nazywa, z biegem czasu jest CORAZ trudniej, taki rouge-like w tym trybie sie uskutecznia wiec smierc jest praktycznie pewna.

 

Skumaj sobie podzial, momentami tracisz nawet czesci hudu:

 

 

Welcome to Breakdown!

 

1-8

 

Fewer resources. Fewer cars. More fast zombies.

 

9-14

 

Small extra damage. No map indicators.

 

15-19

 

Screamers! Extra Screamers. Small extra damage. No map indicators.

 

20-24

 

Small extra damage. No map indicators.

 

25-29

 

Bulletproof! Extra armored zombies. Small extra damage. No map indicators.

 

30-34

 

Small extra damage. No map indicators.

 

35-39

 

Too Quiet... Extra ambush zombies. Small extra damage. No map indicators.

 

40-44

 

Small extra damage. No map indicators.

 

45-49

 

Juggernauts! Extra Juggernauts. Lethal Juggernauts (grabs kill, regardless of health). Small extra damage. No map indicators.

 

50-54

 

Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

55-59

 

Biohazard! Extra Bloaters. Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

60-64

 

Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

65-69

 

Dead Man's Party! Extra hordes. Extra infestations. Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

70-74

 

Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

75-79

 

Creeping Death. Extra Screamers. Extra Bloaters. Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

80-84

 

Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

85-89

 

Frenzy! Extra Ferals. Lethal Juggernauts. Moderate extra damage. No map indicators.

 

90-94

 

Moderate extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

95-98

 

Tooth and Claw. Extra Ferals. Extra Juggernauts. Lethal Juggernauts. Moderate extra damage. No Map indicators.

 

99+

 

Armageddon. Scariest environment imaginable. Massive extra damage. Lethal Juggernauts. No map indicators.

 

 

@Konsolowy

 

Polecam goraco, wg mnie nie ma lepszej gry o zombie :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to tam masz harcore :cool:

 

Story przy tym to pestka

 

No to sprzedałeś mi ponownie SoD bo tego trybu nie ruszałem, ale jak czytam co tam napisałeś, to się podjarałem :)

 

Tylko kiedy na to czas :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jak na UE wygląda to dobrze. Jakby to jeszcze doszlifowali to pewnie byłoby już świetnie. Jeśli chodzi o fanowskie projekty to ja najbardziej czekam na ten dopakowany mod graficzny do RE4:

http://www.re4hd.com/

 

i filmik prezentujący efekt prac:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Kuba ale weź wypyerdalaj z tą retoryką do WC

 

Serio podoba ci się coś takiego?

i tak i nie. w obecnym stanie wygląda jeszcze zbyt sterylnie i surowo na uczciwą ocenę

Tu nie chodzi mi o surowy stan tylko o sam fakt westernizowania japońskich gierek, dla mnie żaden projekt gry Nintendo na UE nie wygląda w jakikolwiek sposób interesująco. Realistyczne tła i Link? Daj pan spokój. Brakuje tutaj Figaro i mate5, którzy być Cię zbesztali za ten syf. Weź może w Skyrima w 4k sobie pograj a resztę zostaw koneserom :cool:

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi mi o surowy stan tylko o sam fakt westernizowania japońskich gierek, dla mnie żaden projekt gry Nintendo na UE nie wygląda w jakikolwiek sposób interesująco. Realistyczne tła i Link? Daj pan spokój. Brakuje tutaj Figaro i mate5, którzy być Cię zbesztali za ten syf. Weź może w Skyrima w 4k sobie pograj a resztę zostaw koneserom :cool:

 

mam art design Transistora, Bloodborne, Okemi, oraz Falloutów 1&2 w top 10 najlepszych growych art designów, więc wypraszam sobie takie zarzuty 

 

w żadnym wypadku nie kierowałem się realizmem. podoba mnie się roślinność, efekty świetlne i... albo dobra, w sumie masz rację. nienawidzę cię

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

Tu nie chodzi mi o surowy stan tylko o sam fakt westernizowania japońskich gierek, dla mnie żaden projekt gry Nintendo na UE nie wygląda w jakikolwiek sposób interesująco. Realistyczne tła i Link? Daj pan spokój. Brakuje tutaj Figaro i mate5, którzy być Cię zbesztali za ten syf. Weź może w Skyrima w 4k sobie pograj a resztę zostaw koneserom :cool:

 

mam art design Transistora, Bloodborne, Okemi, oraz Falloutów 1&2 w top 10 najlepszych growych art designów, więc wypraszam sobie takie zarzuty 

Dawaj Top 10 jak już z takim czyms wyskakujesz :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dawaj Top 10 jak już z takim czyms wyskakujesz :lapka:

 

1. Bloodborne

2. Okemi

3. RE4

4. DMC3 Special Edition

5. Dark Souls

6. Demon's Souls

7. Fallout 2

8. Zelda: Ocarina Of Time 3D

9. TLoU (multi)

10. Hotline Miami

 

Tak przynajmniej wyglądałby pomijając fabularne sztosy, a koncentrując się wyłącznie na grywalności. Możliwe że po nadrobieniu Bayonetty 2 ostatnia pozycja wyleci z listy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...