Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ludwes lubi serie gier wideo uncharted, chyba można mu wybaczyć ten post. :lapka:

Ale ja szanuję w chuy Red Dead Redemption i uważam, że ta gra jest dwa poziomy wyżej od każdej części Uncharted. Jedyną wadą tej gry są te misje. No co mogę poradzić, było trochę momentów, które mniej w niej nudziły i tyle. Cała reszta kapitalna.

 

 

A Roziego, fana Battlefielda, to nawet nie słucham, pozdro.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Ech, te "monotonne" misje w RDR to argument który jest podnoszony chyba przy każdej dyskusji dotyczącej tej gry, ale założę się że jakby zapytać o to jak można byłoby to poprawić, jak te misje powinny wyglądać, co by mnie zadowoliło to już trudniej z odpowiedzią. Przecież w tej grze Rockstar chyba zastosował wszystko co można było zastosować by te misje urozmaicić, są pościgi, akcje z pociągiem, jakiś minigun, kopalnie, polowania. Wiadomo że nie ma to takiego rozmachu jak GTA ale realia są jasne i oczywiste, ograniczenia jakie za tymi realiami idą też, więc ciężko mi to zrozumieć. RDR to gra immersji i nawet jeśli czasem misje są schematyczne to choćby oglądanie cutscenek, dialogi, nie dają tego odczuć, jeśli ktoś się nie potrafi wczuć to już niestety jego problem. Zresztą, która gra nie nuży? Który sandbox nie nuży momentami? Saints Row? Mnie znużył o wiele bardziej niż RDR, choćby przez brak angażującej fabuły. No ale to już zależy od tego czego ktoś oczekuje od gry. Takie The Last of Us też mnie w pewnych momentach mocno nużyło, a i tak wspominam to jako świetną grę, bo lepiej pamiętam te lepsze momenty oraz to, że jednak coś mnie ciągnęło by w to grać i ukończyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że w grze typu western nie da się zrobić misji, które nie nudzą. No nic, szkoda.

 

Ale i tak bardzo lubię tę grę. Obok Okami HD, SotC HD i Bayonetty najlepsza gra, w jaką grałem na tej generacji. Tak, Bayonettę ogrywałem na PS3.

 

 

Jezu, zapomniałem o Jak and Daxter HD, a to cudowna gra.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Większość misji w RDR była dobra, ale te robienie za chłopca na posyłki po 5 razy pod rząd dla tego nekrofila - łowcy skarbów, obwoźnego grubasa i Irisha, by ci w końcu zechcieli ruszyć 4 litery stawało się po czasie po prostu w(pipi)iające, co zresztą tak samo podsumował sam Marston. Do Bonnie, Marshala i drugiej połowy nie mam nic do zarzucenia.

 

A poza tym większość westernów poza Trylogią Dolarową i Bez Przebaczenia, to w większości c(pipi)nia dla niższej klasy. :v

 

Chodziło o top 10 art design a nie w ogóle top 10.

 

A to w takim układzie:

 

Bloodborne

Okami

Shadow Of The Colossus

Transistor

Demon's Souls

Dark Souls

Silent Hill 2

Journey

Limbo 

Fallout 1-2

 

Plus honorowe wyróżnienia dla: Majora's Mask, Ori, Medievil, RE2, Inside, Hotline Miami 1&2, DMC1&3, oraz Planescape Torment. :sir:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale to jest cudowne i w takich chwilach się zastanawiam czemu do diabła Nintendo nie wyda czegoś takiego, pełnoprawnej długości.

 

 

 

za dźwięk odpowiada Theophany, ludzie odpowiedzialni za Time's End z 2012 roku, dziś wydali Time's End II. Można przesłuchać za darmo:

 

www.terriblefate.com

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to obecnie topowy kanał growy jeśli chodzi o publicystykę (materiał Gambrinusa i Heda nt. dialogów w Fallout 4 :obemi: ). Nie żeby mieli jakąś szczególną konkurencję. Skoro przy wyborach jesteśmy, RagnaRox pokazuje jak fenomenalnie rozwiązano kwestię wyborów w SH2.

 

Odnośnik do komentarza

Problem z tym kanałem mam taki, że publikuje na nim wiele osób. Czasami są to dobre materiały jak te powyżej, a czasami jakieś totalne bezbeki po których odechciewa się żyć (5 najgorszych klonów GTA chociażby, od razu z zapisem na onkologię powinni to dawać). I to chyba zależy od osoby, albo może od serii na kanale, w których to ja się nie bardzo orientuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...