Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Death Strandnig okaże się wybitnym dziełem w którym aktorzy przyczynią się znacznie do całokształtu gry

 

No, szczegolnie del toro sie przyczyni, ktorego gra inna osoba, a tylko jego twarz jest pozyczona.

 

Powtarzam, obejrzyj filmik, o po(pipi)kowatych aktorach tez mowi. Swoja droga hejtowanie Death Stranding nie jest raczej glownym celem tego filmiku, jesli tak go odebrales no to chyba rozumiem skad to negatywne nastawienie.

 

gry nie ma, gameplayu nie ma no ale są aktorzy

 

I to jest problem moim zdaniem, poki co caly PR dookola tej gry skupia sie na aktorach.

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie znam przypadku, gdzie znana morda jakos wielce pomogla jakiejkolwiek gierce(nie licząc gier na licencji typu Scarface), po prostu sam voice acting w zupelnosci wystarczy, a mnie osobiście przeszkadza to w imersji. No wyobraźcie sobie, ze taki Stallone jest zatrudniony do The Last  of Us 2 jako glowny zly i nawet jak dostanie najlepszy scenariusz i zagra role zycie to podświadomie dla mnie będzie zawsze (pipi)on.ym Rambo czy innym Rockym.

Odnośnik do komentarza

A co ma Ellen Page wspólnego z Ellie oprócz tego, że obie to male dziewczynki na tym zdjęciu?

 

Nie wiem co chciał przekazać nobody, ale to chyba jakiś wyrafinowany autyzm (sorry trollink) bo pod Ellie głos podkłada Ashley Johnson a twarz moim zdaniem zupełnie nie przypomina Ellen może jedynie postura.

 

Drugi obrazek też chyba z dupy bo tej postaci chyba nawet w GTA V nie było. Znaczy była inna wzorowana na Lindsey ale nie ten konkretny model.

Odnośnik do komentarza

A co ma Ellen Page wspólnego z Ellie oprócz tego, że obie to male dziewczynki na tym zdjęciu?

 

Nie wiem co chciał przekazać nobody, ale to chyba jakiś wyrafinowany autyzm (sorry trollink) bo pod Ellie głos podkłada Ashley Johnson a twarz moim zdaniem zupełnie nie przypomina Ellen może jedynie postura.

 

Drugi obrazek też chyba z dupy bo tej postaci chyba nawet w GTA V nie było. Znaczy była inna wzorowana na Lindsey ale nie ten konkretny model.

 

A to "nieoficjalne" podwędzanie wizerunku i inny voice acting nie rozumieją się tu same przez się Kolumbie?

 

I wcale Ellen Page nie była w(pipi)iona na ND, za bezprawne wykorzystywanie jej wizerunku z czasów nastoletnich, przez co ci musieli przemodelować jej pierwszą wersję. xd

 

zresztą takie "przypadkowe" inspiracje to nic nowego, a wychodzą przy tym taniej, vide Maria aka Cameron Diaz w SH2

 

1863234.main_image.jpg?strip=all

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...