Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież mogłeś sobie przywołać wiatr i szybko się ,to wszystko odbywało . Piękna grafika cell-shading , muzyka . Klimat się nie podobał ? Tak jakbyś napisał , że w fifie lipa bo się gra w piłkę . Są gry specyficzne w swoim klimacie tylko dla fanów , trzeba to docenić , a nie oceniać zaliczając , a nie grając .... I powtórzę pamietajmy gry kiedy się ukazały , a nie po kilku latach oceniamy ! Przykład ostatni , COD 4 MW ogrywałem na premierę , (pipi)a jakie cudo ! Dziś odpalam w wersji HD , niby jest OK. , ale za nic nie daje rady w to grać !

Odnośnik do komentarza

Ja nie kumam fenomenu Final Fantasy. Robiłem kilka podejść i nie ruszam do dzisiaj.

 

Zelda OOT dzisiaj na 3DS również nie urywa jaj, ma swoje odpały- automatyczny skok np. Ale to gra z 98 roku. Trzeba brać poprawki. Tak samo MGS. Jakbym w to dzisiaj zagrał, to nie wiem czy bym do windy doszedł i wyjechał na powierzchnie. Ale wtedy... to samo Wind Waker. Gram na Wiiu i tak wchodzi bo wchodzi, ale swego czasu na GC ryła beret. 

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie triggeruje :beksa: to nie cw

nigdy nie mieliście tak że nie spodobała wam sie gierka która uważana jest za mesjasza?

 

Prawie nigdy nie podobają mi się gry uważane za mesjasza, GTA, RDR, Gearsy, Uncharted, Zelda Ocarina maks dobre gierki w porywach. Z takich miłych wyjątków to Bioshock 1 na pewno

Odnośnik do komentarza

Ja nie kumam fenomenu Final Fantasy. Robiłem kilka podejść i nie ruszam do dzisiaj.

 

Zelda OOT dzisiaj na 3DS również nie urywa jaj, ma swoje odpały- automatyczny skok np. Ale to gra z 98 roku. Trzeba brać poprawki. Tak samo MGS. Jakbym w to dzisiaj zagrał, to nie wiem czy bym do windy doszedł i wyjechał na powierzchnie. Ale wtedy... to samo Wind Waker. Gram na Wiiu i tak wchodzi bo wchodzi, ale swego czasu na GC ryła beret. 

 

Final Fantasy to dosc szerokie pojecie :reggie:

 

Tam jest z 20 gier, niektóre epickie, niektóre bardzo dobre, a niektóre to łajno.

Odnośnik do komentarza

@copper

mam to samo. Większość hype'owanych mesjaszów jakoś mnie nie rusza. Uncharted 4 spoko przeszedłem i tyle już mało co pamiętam z gry. Halo 5 tak samo czy gearsy 4 a z  konsoli nintendo super mario 3d world czy zelda wind waker . Często dla mnie najlepsze gry na danej konsoli to gry niszowe i mijające się z gustem ogółu. Kocham też dziwne indyki i takie oxenfree czy darkest dungeon będę wspominał długo i może sobie jeszcze kiedyś przejdę a gry aaa raczej na raz.  

 

No i uwielbiam assasyny a horizon w ogóle mnie nie rusza i zero hype'u. Może to wina przesytu dobrych gier w tym okresie ale jak mam wybór torment, nioh, nier , persona  czy horizon to ten ostatni wylatuje w ogóle z celów zakupowych .   

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Odnośnie popularnych/hajpowanych gier, to nigdy nie grałem ani przez chwilę w żadnego Assassin's Creeda. Nie wiem czy jest się czego wstydzić, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Wiem tyle że to trzecioosobowy sandbox osadzony w różnych realiach historycznych, poza tym zero, null.

Odnośnik do komentarza

@copper

mam to samo. Większość hype'owanych mesjaszów jakoś mnie nie rusza. Uncharted 4 spoko przeszedłem i tyle już mało co pamiętam z gry. Halo 5 tak samo czy gearsy 4 a z  konsoli nintendo super mario 3d world czy zelda wind waker . Często dla mnie najlepsze gry na danej konsoli to gry niszowe i mijające się z gustem ogółu. Kocham też dziwne indyki i takie oxenfree czy darkest dungeon będę wspominał długo i może sobie jeszcze kiedyś przejdę a gry aaa raczej na raz.  

 

No i uwielbiam assasyny a horizon w ogóle mnie nie rusza i zero hype'u. Może to wina przesytu dobrych gier w tym okresie ale jak mam wybór torment, nioh, nier , persona  czy horizon to ten ostatni wylatuje w ogóle z celów zakupowych .   

 

Zapodaj na PW jakieś swoje ulubione gry z tych mniej znanych, mogę się odwdzięczyć jak będziesz chciał :D

Odnośnik do komentarza

Fajny artykuł na eurogamerze o tym jak euphoria zaimplementowana w GTA IV wyprzedziła czasy i czemu nikt więcej praktycznie nie korzysta z tego zaawansowanego silnika fizycznego.

 

It's now almost a decade after the release of GTA4, and we're still getting games that ape the series' open-world design, but they lack the small details that make the simulation exciting. If you've ever spent hours launching Trevor and co into a brick wall in GTA5, you will know what I mean: the satisfying slap, the way they crumple to the floor, and the different result every time makes it sadistically satisfying. Meanwhile, get hit by a car in Watch Dogs 2's San Francisco and you'll likely be unceremoniously bumped aside or end up stood on its roof. If a car hits you in Liberty City, there are countless ways it could play out: your head could bounce off the bonnet or windscreen, you could be thrown over the top, clipped aside, ran over. It feels like anything could happen.

 

You might be wondering, then, why other triple-A studios didn't pick up the tech straight after GTA4's release. "Euphoria was quite an unusual business proposition," explains Denholm. "It didn't exist fully-featured off-the-shelf in the way a physics engine does - what we were essentially selling was an office full of smart, dedicated people and the promise of a unique feature that no-one else would have.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-02-12-one-thing-about-gta4-has-never-been-bettered

Odnośnik do komentarza

Gram własnie w Nier, a raczej konce drugie przejscie i zbieram wszystkie endingi oraz całą historie do kupy. Ale bede musial recke machnac, co za niedoceiona gra :obama:

 

Myslalem ze gatunek Rpg/jrpg juz dla mnie nie istnieje bo mam dosc 13 latków ratujacych swiat albo infantylnej fabuły ale to co przeżyłem przy tej grze :fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gram własnie w Nier, a raczej konce drugie przejscie i zbieram wszystkie endingi oraz całą historie do kupy. Ale bede musial recke machnac, co za niedoceiona gra :obama:

 

Myslalem ze gatunek Rpg/jrpg juz dla mnie nie istnieje bo mam dosc 13 latków ratujacych swiat albo infantylnej fabuły ale to co przeżyłem przy tej grze :fsg:

 

Podbijam. Grałem na X360 i chociaż nie lubię jRPG tak ta gra pozamiatała mną równo :obemi: Polecam każdemu kto nie próbował, zwłaszcza że na X360 można wyrwać ją za jakieś 80zł w folii.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Nier niesamowita gra, pamietam jak przeszedlem i wszedlem podjarany na forumek a tu nawet tematu gra nie miala w dziale RPG.  Na szczescie naprawilem ten blad :cool:

Velius, jak chcesz wiecej o bohaterach, świecie i fabule Niera, generalnie poznać L O R E to poczytaj sobie to:

https://docs.google.com/document/preview?id=1vEP2iZ52P-DWhQBQ2Is6R8Wjao99AGi0YuWShTvA-tA

mnóstwo ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, np to że Kaine jest hermafrodytą, powiązaniach z serią Drakengard (to samo uniwersum, tylko Nier chyba sie dzieje albo wiele lat przed albo po, nie pamietam juz). Plany mieli cholernie ambitne, ale to co znalało się w grze, to zaledwie skrawek geniuszu, którym mógł powstać (jak w pryzpadku Xenogears)

Troche sie boje o ten sequel, bo tutaj wszyscy jaraja sie gameplayem, a pierwszy Nier to byly przyde wszystkim postacie i fabuła (i muzyka). Nie chciałbym, że zrobiła się z tego nawalanka otoczona skromnym lo.rem Niera.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Nier niesamowita gra, pamietam jak przeszedlem i wszedlem podjarany na forumek a tu nawet tematu gra nie miala w dziale RPG.  Na szczescie naprawilem ten blad :cool:

 

Velius, jak chcesz wiecej o bohaterach, świecie i fabule Niera, generalnie poznać L O R E to poczytaj sobie to:

 

https://docs.google.com/document/preview?id=1vEP2iZ52P-DWhQBQ2Is6R8Wjao99AGi0YuWShTvA-tA

 

 

Troche sie boje o ten sequel, bo tutaj wszyscy jaraja sie gameplayem, a pierwszy Nier to byly przyde wszystkim postacie i fabuła (i muzyka). Nie chciałbym, że zrobiła się z tego nawalanka otoczona skromnym lo.rem Niera.

 

Mam te same obawy, po tym co zobaczylem w Nier ręka sama poleci na pre-order wersji na PS4, ale nastawiam sie ciut sceptycznie. Nier to jeden z najlepszych soundtracków jakie w zyciu slyszalem, swietna fabula, gameplay troche kuleje no ale cos za cos. Szkoda ze gierka jest mega niedoceniona, na metacritic zbiera niskie noty od leniwych Januszy co raz przeszli i do żyda, albo nawet nie próbowali zrozumiec tego dzieła sztuki.

 

Co do Kaine to sie domyslilem tego z jej opowiesci w grze, nie wiem czy nie powinienes tego dac w spoiler ;) I dzieki za link, chetnie przeczytam. No i fajnie ze jest taki temat, musze poszukac zeby tu nie robic offtopa.

 

Wracajac jeszcze do Nier Automata, to bedzie dla mnie taki maly test, zeby zobaczyc czy nie wszystko jeszcze stracone i zrobia równie dobra i głębokowa emocjonalnie gre, czy jednak sieczka i ładna grafika to teraz jedyne rzeczy jakie sie licza zeby gierki robic.

 

 

 

Gram na x360 wlasnie i wyrwalem za 50zl w folii z wysylka juz ze sklepu, byly jeszcze 4 sztuki jak kupowalem. Gra zjada Lost Odyssey na sniadanie jak dla mnie.

Gdzie taka cena?

 

 

Allegro, zostały dwie sztuki:

 

http://allegro.pl/nier-x360-nowa-folia-promocja-i6700140772.html

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...