Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze ps+ juz wyciagnelo nogi w temacie dobrych gierek na ps3 ale jakby dali Niera to bym ucalowal pierscien.

 

 

 

Skill japancow w gierki to w ogole jest tez dobry temat do dyskusji. Moze ktos wie czy to uwarunkowania genetyczne, spoleczne czy kij wie jakie?

Raczej zamiłowanie do bycia perfekcjonistą w tym co się robi.

To raz, ale dazenie do perfekcji nie jest identyczne dla kazdego. Jednemu zajmie rok, drugiemu miesiac. A mam wrazenie, ze japanerom przychodzi to o wiele swobodniej niz europie czy ameryce. Do tego nie ma dla nich problemu masterowanie kilku tytulow naraz, nawet z roznych gatunkow, kiedy inny na zachodzie ma tylko jedna gre w czytniku i sie z nia mocuje.

Odnośnik do komentarza

no z tego co pamiętam to ma znacznie mniej usprawnień niż darmowy mod hd

 

o cenie za samą podstawkę nie wspomnę

 

chociaż i tak pewnie w końcu kupię dla achievementów :ragus:

No to chuyowy to chyba zbyt mocne slowo. Gralem w niego i wyglada bardzo dobrze, moze fanowskie sa lepsze, ale ta port raczej nie ma sie czego wstydzic. Za pelna cene faktycznie zdzierstwo, ale wpadlo kiedys z bundla wiec nie narzekam. Lipa tylko ze nie bedzie dodatkow

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze ps+ juz wyciagnelo nogi w temacie dobrych gierek na ps3 ale jakby dali Niera to bym ucalowal pierscien.

Niera nie ma nawet wersji cyfrowej na psn. Szkoda bo pomijając już nawet ps+ warto byłoby kupić w dobrej promocji, a tak pozostaje zakup używki w chorych cenach lub import z Kanady też nie tani jak na tak starą grę.
Odnośnik do komentarza

 

no z tego co pamiętam to ma znacznie mniej usprawnień niż darmowy mod hd

 

o cenie za samą podstawkę nie wspomnę

 

chociaż i tak pewnie w końcu kupię dla achievementów :ragus:

No to chuyowy to chyba zbyt mocne slowo. Gralem w niego i wyglada bardzo dobrze, moze fanowskie sa lepsze, ale ta port raczej nie ma sie czego wstydzic. Za pelna cene faktycznie zdzierstwo, ale wpadlo kiedys z bundla wiec nie narzekam. Lipa tylko ze nie bedzie dodatkow
No a instalujesz sobie zlota edycje i masz 3 remastery za darmo. To je zycie.
Odnośnik do komentarza

Vanquisha tylko demko ogralem.

Ja też i mnie w ogóle wtedy nie porwało. Za pierwszym przejściem kampanii też w sumie nie, dopiero później na hardzie poczułem tę grę. Ogólnie myślę że Vanquish to trochę niewykorzystany potencjał pod względem zawartości, zawrzeć taki gunplay, dynamikę i skillową mechanikę w ledwie kilkugodzinnej kampanii i 6 challenge'ach których z powodu poziomu trudności większość graczy nawet nie tknie, no nie dziwię się że ta gra jest trochę niedoceniana.

 

Daliby chociaż jakieś customizowane areny albo więcej tych challenge'y dla jakiegoś replayability, ech.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Z Vanquishem taki problem był, że w tej kampanii flow ulatywał bzdetnymi przerywnikami które nikogo.

 

Jakbym był reżyserem tej gry akcja byłaby non stop i może 5 sekundowa przerwa na fajkę tak jak bohater to robi w gameplayu chowając się za ścianą 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Panowie, nowy temat wrzucam:

 

Wreszcie coś, gdzie twórca musiał poswiecic wiecej niz 5 minut na zaprojektowanie. Jak mnie wkórwia w dziesjeszych czasach to ze nawet gry gra dzieje się na innej planecie to wyglada to wszystko jakbym zapie.rdalał po ziemi z max 3 planetami w tle. Nic juz się nie wysilają przy projektowaniu, dlatego chociazby plus dla Horizon za chocby cos nowego w kwestii przeciwników.

 

 

Najlepiej zaprojektowani i odmienni od reszty pozbawionej wyobraźni "twórców" obcy to bedą teraz w Preyu. Przynajmniej z tego, co widziałem po screenach i opinii na poligamii, bo żadnych trailerów z gry nie widziałem. Tez mnie to w(pipi)ia. Ludzie mają wyobraźnie i mogą ją wykorzystać na co innego niż kolejni humanoidalni obcy, czy podobnie wyglądający setting w grze futurystycznej. Gra dziejąca sie w np. 2265 roku to temat na wiele różnych wizji świata czy istot.

 

 

Prosze o jakieś screeny i filmiki z gier które posiadały fajnie zaprojektowane swiaty, planety i lokacje, a nie copy paste ziemi na innych planetach. Wkórwia niedoje.banie twórców pod kątem designerskim - ostatnio to chyba tylko Horizon (przeciwnicy) czy Mira z XCX coś robiła dobrze w kierunku poprawy.


Z Vanquishem taki problem był, że w tej kampanii flow ulatywał bzdetnymi przerywnikami które nikogo.

 

Jakbym był reżyserem tej gry akcja byłaby non stop i może 5 sekundowa przerwa na fajkę tak jak bohater to robi w gameplayu chowając się za ścianą 

:fsg:

Vanquish Max :banderas:

Odnośnik do komentarza

@XM

 

Jeżeli chodzi o światy wywołujące uczucie obcości, to przypomina się jeden moment:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oKq5EFMjnSc#t=3m52s

 

Pewnie wyjdę na monotematyczne nudziarza, ale to uczucie o którym piszesz to jeden z głównych powodów dlaczego tak bardzo lubię tę serie. Można lubić Halo lub nie, ale trzeba przyznać że zdecydowanie odróżnia się od innych fpsów dostępnych na rynku. Odmienny i oryginalny design (zwłaszcza architektura Forerunnerów), oryginalna mechanika samej gry, oryginalne bronie, no i co sam zauważyłeś różni od typowych przeciwnicy 

Odnośnik do komentarza

@XM

 

Jeżeli chodzi o światy wywołujące uczucie obcości, to przypomina się jeden moment:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oKq5EFMjnSc#t=3m52s

 

Pewnie wyjdę na monotematyczne nudziarza, ale to uczucie o którym piszesz to jeden z głównych powodów dlaczego tak bardzo lubię tę serie. Można lubić Halo lub nie, ale trzeba przyznać że zdecydowanie odróżnia się od innych fpsów dostępnych na rynku. Odmienny i oryginalny design (zwłaszcza architektura Forerunnerów), oryginalna mechanika samej gry, oryginalne bronie, no i co sam zauważyłeś różni od typowych przeciwnicy

Jutro zacznę Halo 2. Liczę ze będzie bardziej mi się podobać niż "jedynka".
Odnośnik do komentarza

Kampania Halo 2 jest bardzo zła. Do dziś pamiętam jak grałem ją w lokalnym coopie z kumplem i oboje nawzajem musieliśmy się dopingować i zachęcać by to kontynuować xD Jedna z najboleśniejszych kampanii jakie pamiętam. 

 

 

Za to multiplayer.... genialny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...