Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Milo bardzo wspominam dwojke. W koncu postacie mialy twarze a interakcja z otoczeniem powalala. Graficznie cudowana (tankowiec). Fabularnie to sami wiecie jak bylo, mi osobiscie jednak zabraklo paczki wykolejencow jak Foxhound z jedynki. I nie chodzi mi o jakosc, bo lykam typa na wrotkach i vampa, ale o ilosc. A co do ukrytego znaczenia gry w grze, drugiego dna, postmodernistycznych zagrywek i innym bzdetow to przyznajmy wszyscy tu siedzimy, ze dowiedzielismy sie o tym dopiero niedawno z materialu bunnyhopa, sami konczac gre raczej ze znakiem zapytania nad glowa niz wykrzyknikem. A jak sobie jeszcze przypomne material z makeing of gdzie mowia, ze zespol Kojimy to godzilla a sam kojima to king kong xD to wydaje mi sie, ze Hideo mocno tabsil w trakcie powstawania czesci drugiej.

 

A co do dasow hiva o "co to za pedzio" to z perspektywy czasu nawet sie ciesze, ze w dwojce nie gralismy Snejkiem. Przynajmniej przy czesci 3 nie bylo: 8-, znowu snejk, no ile mozna.

Odnośnik do komentarza

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/digerati-bundle-6-pack-part-1/cid=EP8925-CUSA03323_00-LQRPASAMTFHUVSLA

 

Letter Quest Remastered

Paranautical Activity

The Sun and Moon

Three Fourths Home: Extended Edition

Uncanny Valley

Slain: Back from Hell

 

Letter Quest znam, bardzo fajne - a co z resztą? Za 50 złotych tyle gierek, to jak półdarmo, ale nie wiem, czy to nie jakieś kupsztale. 

 

ja wezmę Another World, mam jakiś ogromny sentyment i nie zniechęcają mnie negatywne oceny remastera

 

w sumie kupiłbym już teraz ale Playstation Store się tradycyjnie nie działa, więc poczekam 

Odnośnik do komentarza

A tak jeszcze apropo oglądania filmików gierkowych, to aż mi głupio czytać, że ludzie nie mają na to czasu, kiedy ja już z 5 razy oglądałem recki Angry Joe z Orderem czy Yakuzą, a ile razy widziałem odcinki AVGN, Jontrona i Dunkeya to już nie zliczę... Czuję się jak przegryw.

Jak widzę, że ktoś wypuszcza film gierkowy >10min to już wiem, że na 99% nie dam rady tego obejrzeć w całości. Lata internetu skróciły strasznie mój attention span i ciężko mi pozostać skupionym przy dłuższych filmach :frog: W większości przypadków wolałbym ten sam materiał w formie tekstowej. W sumie jedyna dłuższe rzeczy, które obejrzałem kilka razy z takim samym zaciekawieniem to Sequelitis od Egoraptora:

 

 

Szkoda, że zrobił tylko 4.

Odnośnik do komentarza

Ten Blasphemous :obama: Niesamowicie to wygląda.

 

a Slain oczywiście odradzam:

 

- bardzo prosty system walki oparty na podstawowym ataku, back-stepie i jednym czarze w stylu pocisku

- monotonna muzyka

- niewielka różnorodność wrogów

 

Ogólnie sam klimat może robić, ale to najgorszy typ gry: gra w której po 30 minutach widziałeś już wszystko. Żałuję że kupiłem.

 

@figar: a ograłeś już może Hyper Light Drifter i Axiom Verge? Wiem, że nie są to nieznane tytuły, ale jako fan Nintendo wsiąkniesz jak woda w gąbkę. No i z zapowiadających się masz jeszcze Eitr i Death's Gambit: obie zapowiadane są na 2017.

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

O Eitr sie trochę boję, bo w zeszłym roku było wszedzie o tej grze, ciagle update'y od devow a w 2017 cisza. Pewnie niedlugo uderza z premierq i narketingiem. Z tego co pamietam chcieli znaczaco rozwinac ng+, czego oryginalnie nie planowali i moze to jest powod tej obsuwy.

Odnośnik do komentarza

Jest już kickstarter Blasphemous.

 

https://www.kickstarter.com/projects/828401966/blasphemous-dark-and-brutal-2d-non-linear-platform

 

 

Potrzebują 50 tysięcy dolarów na stworzenie gry, a po jednym dniu zebrali już 35 tysięcy. Wersje na konsole będą przedstawione w stretch goalach, ale coś czuję, że na pewno zostaną osiągnięte. Super.

 

e15649b582c98a3deb516b13a1e9d767_origina

 

cf67f10c16409f293d1e7417fff31139_origina

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pewnie będzie spoko gra ale jakoś nie mogę się przekonać do takich pozycji. Ogólnie bardzo dużo indyków wygląda bardzo podobnie: pixelowa grafika, 2D, trochę soulsów, trochę metroidvanii, wymagająca. :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Szczerze to nie ma ich za dużo z tego co wyszło to 

 

Slain, Salt and Sanctuary (tutaj nawet nie ma pixelartu) nie wiem co jeszcze. Fakt, że w produkcji jest ich kilka jak Eitr czy Death's Gambit nie znaczy, że jest ich masa :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...