Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Szczerze to nie ma ich za dużo z tego co wyszło to 

 

Slain, Salt and Sanctuary (tutaj nawet nie ma pixelartu) nie wiem co jeszcze. Fakt, że w produkcji jest ich kilka jak Eitr czy Death's Gambit nie znaczy, że jest ich masa :usmiech:

No mi się kojarzy jeszcze Owlboy, ta fanowska Castlevania i pewnie jeszcze kilka tytułów, które się przewijały w tym temacie ale nie pamiętam tytułów.

 

 

Lepsze takie gry niż wielkie gry aaa która sa puste gameplayowo i nie maja nic do zaoferowania oprócz nijakiego otwartego świata :yao:

Nie no jasne tylko po prostu mam wrażenie, że indyki też powoli popadają w recykling pomysłów tak jak gierki AAA i obecnie moim zdaniem ciężko jest znaleźć jakąś naprawdę unikalną grę indie. W dużej ilości tych gierek po prostu chodzi o parcie w prawo i naparzanie we wrogów. Troszkę mnie to martwi. 

 

Wolę jakieś rozbudowane gry z pomysłem jak Papers, please czy Super Meat Boy (muszę w końcu to skończyć); świetne klimatycznie i fabularnie jak Limbo, Inside czy Oxenfree; albo fantastyczne przygodówki point and click od Amanita Design. 

A nie powiem, zagrałbym w jakiegoś dobrego indyczka. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Invisible Inc grałeś?

 

 

albo od nich w Mark of the Ninja? Dla mnie jedna z najlepszych skradanek ever do tego nie w pixelarcie tylko w ich komiksowym stylu, świetny projekt leveli, pomysłowe bronie i odpowiedni poziom trudnośći (ot w sam raz). Coś wybitnego moim zdaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mark of the Ninja ograne na PC. Dobra gierka, ale moim zdaniem za długa (10h). Jakby była na połowę tego czasu to byłoby idealnie, a tak w późniejszych misjach trochę nużyła. No ale przyznaję, pomysł zajebisty i bardzo miło się rozkminiało jak po cichu dojść do celu. Lubię takie rzeczy. Można by powiedzieć, że to taki Dishonored po cichu w 2D. 

 

Invisible Inc. luknę. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, widzę ten trend, masa indyków w tym klimacie, ale co ma kurde akurat Owlboy wspólnego z Soulsami. Nie wiem, na ile odmienną grę da się zrobić. Gra ma więc tyle wspólnego z tym wszystkim, że... retro grafika? No to jest jedna rzecz, która przy małych grach nie dziwi, indyki zrobione jak Wiedźmin 3 raczej nas nie czekają.

 

Owlboy w ogóle wydaje się nie odnosić do niczego nowszego niż pierwsze PlayStation (i to najbardziej "retro" duże gry na niego).

 

 

Najlepszy indyk tego roku to FABULARNIE Paradigm.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem w końcu Mario 3D World i jaki to jest banderas :obama: Czy da się stworzyć przyjemniejszą grę?

 

Z tego co widziałem przez 25 lat grania, to nie.

 

 

 

Ale i tak Galaxy było bardziej... woooow.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to poprzednia, pierwsza gierka studia tworzącego tę GOTY, niewyobrażalnie piękną giereczkę (która jak dla mnie wygląda zupełnie normix poza tym, że pokazuje dwie ciekawe postaci...) - czyli gierka pt. The Last Door - jest obecnie na Steamie za 3,39 ojraka, jeszcze przez kilka dni. Jak pogram to zdam relację, czy jest równie super.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Panowie -proste pytanko na piątek:

Top3 sequeli jakich chcecie, ale prawie pewne jest ze się nie doczekamy ich?

 

U mnie wygląda to następująco:

1) DMC5

2) God Hand

3) MGR2

 

Jeszcze jakiś czas temu dopisalbym XCX2, ale jak zapowiedzieli XC2 to jednak trochę liczę na to.

DMC5 straciłem nadzieje i juz teraz tylko hajpuje się tak o, GH2 to wiadomo -tylko mała garstka ludzi ogarnęła geniusz tej gry i choć Mikami co jakiś czas mówi ze zrobi duchowego następcę tak mało w to wierzę.

MGR2 to chyba nie muszę tłumaczyć.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...