Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, owszem, grałem akurat ostatnio. Chwilami okropnie mnie frustrowała, bo żeby z niektórych leveli wyciągnąć 100% to trzeba je rzeźbić wytrwale i wielokrotnie. W pewnym momencie odpuściłem i uznałem, że na początku po prostu sobie ją przejdę, bez napinki na 100%, a jeśli na koniec nadal będę czuł głód, to zacznę wracać do leveli i nadrabiać braki. Grę przeszedłem, ale wracać do frustracji póki co nie mam apetytu, jestem trochę Januszem. Dizajn poziomów rzeczywiście przemyślany, pokręcony i wyjątkowo wymagający, ale chyba wolałem te nieco bardziej stonowane levele z DKR na Wii/3DS. Za to walki z bossami w Tropicalu lepsze.

Odnośnik do komentarza

nowa gierka edwarda od isaaca i super meat boya 

 

Wygląda bardzo podobnie do SMB, chociaż mam nadzieję na jakieś ciekawe twisty w rozgrywce które sugerowałby ten udawany "crash" gry. Niemniej ciśnienie mam małe, takie proste platformóweczki 2D jakoś specjalnie mnie nie przyciągają, a wciąż mam kilka bardzo dobrych do zaliczenia. No ale ze względu na bardzo dobrą historię developera kredyt zaufania jest.

Odnośnik do komentarza

Devi Eitr przerwali milczenie:

 

 

Hello everyone,

 
We understand you have all been waiting in anti(pipi)tion for Eitr, and we apologise some of you may be worried, but development is going well! 
 
Some months ago, we decided it was best to go dark until we have a solid release date, this way when we are ready - we can make a big marketing push and not waste funding or hype in general as we don't only want Eitr to be a great game, we also hope it is a great success.
 
We want Eitr to be everything we always wanted it to be and we hope that you can trust us to see our vision to completion.
 
I'd also like to take this time to thank you all for your ongoing support, comments and feedback we've received through here and our email!
 
PS. The Maiden in Eitr is inspired by Lagertha from the Vikings TV Show, which when we watched years ago, was the moment we decided to create Eitr.
 
Gender was not decided by choice, but by inspiration of one our favourite fantasy characters. :)
 
- DW

http://steamcommunity.com/app/350050/discussions/0/215439774871113039/?ctp=7

 

 

Ah, nie mogę się doczekać tej gierki.

 

 

edit: "anti(pipi)tion"  :pipi:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie Blasphemous? Właśnie zakończył się Kickstarter. Zafundowano... 666 procent budżetu gry, idealnie :) W stretch goalach były voice acting, jakiś boss rush i muzyka z orkiestry.

 

 

333 tysiące wpłacono, choć celem do zrobienia gry było 50 tysięcy.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie Blasphemous? Właśnie zakończył się Kickstarter. Zafundowano... 666 procent budżetu gry, idealnie :) W stretch goalach były voice acting, jakiś boss rush i muzyka z orkiestry.

 

 

333 tysiące wpłacono, choć celem do zrobienia gry było 50 tysięcy.

A na konsole będzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...