Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

I nie tylko wygląda, bo gra się również świetnie.

 

 

 

VcWoFwnh.jpg
Sorry panowie :ragus:

 
Jak oceniasz gierke? Warto?

Bardzo, ale trzeba lubić trudne, staroszkolne platformery. Atak z 0,5 sekundowym opóźnieniem, wymóg zapamiętania ruchów przeciwników żeby wyrobić się z ich zabiciem zanim nas trafią, dużo zgonów. No i otwarta mapa. Ja uwielbiam. Przy okazji gra wyglada przepięknie, wspaniała ręcznie rysowana grafika i cudowna animacja. Polecam serdecznie, ale wiem że niektórzy się odbiją bo będzie za trudna. Kojarzy mi się trochę z Prinny na PSP.

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Oferta pracy zamieszczona przez Hearth Machine (studio od Hyper Light Drifter):

 

 

 

Graphics Engineer

 

We’re looking for a talented Graphics Engineer to join our growing team! We’re building intricate and surreal locations, pushing our style, designs, engine and hardware to the limits: we need a skilled individual to be a key part in crafting a stunning experience.

 

Our graphical presentation is critical to our projects; it contributes to an aesthetic and atmosphere that is entirely our own. If you feel you’d be a good fit for our highly collaborative team and want to make a major impact with an agile group, join us!

 

Your responsibilities + attributes:

  • Utilize current graphics features and design a variety of new features in Unreal 4.

  • Staying current on the latest graphics technology via research, eager to utilize new techniques in Unreal 4.

  • Bolster existing features in the engine to support members of the team.

  • Ability to breakdown tasks with accurate time estimates, from high-level components to smaller tasks.

  • Capable of working independently, keeping on-task and motivated.

  • Excited and able to work with a small, nimble team and parti(pipi)te in major decisions.

 

Skills + Experience:

  • Extensive knowledge of C/C++ programming and HLSL shaders.

  • Visual Studio experience.

  • Proficient in Unreal 4, including ample familiarity with the Blueprint system.

  • Incredible 3d math skills.

  • Ample understanding of GPU architecture for PC and modern consoles.

  • Familiarity with Maya is a plus.

  • Shipped title experience preferred.

  •  

http://jobs.gamasutra.com/job/graphics-engineer-culver-city-california-31887

 

 

Słowa klucze to Unreal 4 i Maya. Czyli ich nowa giera będzie w 3d. Fajnie, ciekawe co szykują i tylko mieć nadzieję, że Preston zwycięży chorobę. 

Odnośnik do komentarza

ano o ile w 2016 jeszcze cos na nia wychodzilo to w tym roku nawet co ciekawsze indyki przestaly, port salta i wrzesniowa danganronpa3 to chyba najwieksze sztosy w tegorocznym repertuarze tej konsolki

 

spoczywaj w spokoju [*] ehh zawsze beda ciekawy co by z niej wyszlo jakby sony potraktowalo ja powaznie albo umialo w kieszonsolki

Odnośnik do komentarza

ano o ile w 2016 jeszcze cos na nia wychodzilo to w tym roku nawet co ciekawsze indyki przestaly, port salta i wrzesniowa danganronpa3 to chyba najwieksze sztosy w tegorocznym repertuarze tej konsolki

 

spoczywaj w spokoju

ehh zawsze beda ciekawy co by z niej wyszlo jakby sony potraktowalo ja powaznie albo umialo w kieszonsolki

zagramy jeszcze w stardew valley wierze

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Resetti, pamiętam w jakim szoku byłem jak pierwszy raz do mnie przylazł i opier.dolił mnie z góry na dół za wyłączenie AC WW  bez zapisu xD 

 

No ja tak miałem z AC z Wii i przez pół godziny płakałem ze śmiechu ciągle resetując i czytając nowe dialogi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...