Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam krotkie gry ale jak maja za(pipi)isty gameplay i wysokie replayability takie jak Viewtiful Joe, Hotline Miami, Vanquish, Star Wars RS RL2 itd, w sumie to wszysktiego rodzaju rogue like i beat em upy tez siadaj mi bardziej niz te "wspaniale" gry AAA z "fabula"

tesknie za czasami gdzie gry opieraly sie glownie na relleksie i za(pipi)istym gameplayu a fabula to byla tlo na ktora praktycznie nikt nie zwaracal uwagi i to jest chyba powod dla ktorego ostanim czasem rowniez wole tluc jak debil w multi niz meczyc sie z chu,jowym singlem

 

oczywiscie nie wliczamy w to rpg i point & clickow ;)

 

 

a jezeli chodzi o dlugie gry to jak poprzednicy max to 30h ale odczuwam juz mocne znużenie a optymalnie to imo 15h 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

A wiesz czemu? Bo ludzie od Xeno pracowali przy Zeldzie :usmiech:

Moim zdaniem pokpione w Zeldzie jest tylko zbieranie itemow do encyklopedii przez debilne robienie zdjęć wszystkiemu. Jak to olejemy to nie zapełnia danych co lepsze było w XCX. Jakbym miał latać i strzelać wszystkiego foty to po 2 h gra poleciałaby do lamusa, mogli olać ten motyw i po zebraniu itema id razu wrzucać go do growe encyklopedi.
Odnośnik do komentarza

yakuze 0 dalem rade skonczyc w ok 30h - na mysl by dluzej w to grać mialem rzyga

 

persone 5 po 30h rowniez odeszla ochota, moze kiedys sie dokończy

 

horizon zd dalem rade skonczyc w 30h i tez myslac o jakims czyszczeniu mapy czy dlc mam dość

 

dark souls 3 tez po 30h stracilem ochote do dalszej gry

 

#coswtymjest

 

ciekawe jak bedzie z zeldunia

 

qrva myślałem, że tylko ja tak mam  :obama:

 

Za to w takie  D2, raz na tydzień zagrać muszę  :pawel:

 

Ostatnio wolę zamknięte gry, ale zrobione głową i masą możliwości lubię masterować :D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

gó.wno. złote. serio.
maxresdefault.jpg

 

IMO genialne zagranie i pstryczek w nos tym wsyzstkim achievementowym dziffkom latajacych po mapie w poszukiwaniu bezsensownych znajdziek (zeby upgradowac wsyzstkie sloty na maxa trzeba jakas polowe z tych korokow tylko). Chociaz i tak bym sie wkuryzl gdybym zebral wsyzstkie i dostal... no go.wno no xd

 

Odnośnik do komentarza



Yakubu pisze w statusie o Halo Wars..

przypominam sobie news na Polygamii z 2008r pt. "trailer H W jest piękny"

piękna to tu jest przede wszystkim muzyka
coś zjawiskowego 
:banderas: 

kiedyś to byo kuuurrrr

do tego YT proponuje coś równie epickiego:


w MS dawno nie wierzę, ale wiem że Halo 6 urwie dupę
każda część jest dobra. Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Doceniam ewolucję serii pod względem art designu Halo pod szyldem 343 Industries. Ale niestety seria zatraciła pod ich szyldem coś co jest świetnie widoczne w tych zwiastunach. Chodzi mianowicie o militarystyczny klimat:

 

Dla porównania:

7a143a14974a73c0f81beb2ceb9317c9.jpg

 

maksymalnie generyczny żołnierz przyszłości jakich w gierkach, filmach czy ksiażkach widzieliśmy już setki 

 

vs

 

Halo-5-Guardians-Master-Chief.jpg

prawdziwa ikona gejmingu. Równie słabo wyglądają nowi marines jeżeli porównać ich do klasycznych 

maxresdefault.jpgTrooper_left1.jpg

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Halo 6, FH4 i Gearsy 5 z premiera na 2019. No wow.

 

Dla MS jako korpo lepiej jest kupic Minecrafta czy takiego PUBG bo kasy maja jak lodu i stac ich na takie inwestyje. Cala szopka Spencera z Xboxem juz dawno jest komiczna, nowych gierek nie umieja robic, nie maja ochoty na otwieranie nowego studia 1st party chyba ze jakims cudem nowe IP sprzeda sie w grubych mln to wtedy zmienia nazwe i kaza klepac im to IP do konca swiata. 

Odnośnik do komentarza

imo duzym problem 343i jest cale Osiris Team ktore jest tak samo mdle i nijakie jak nowa ekipa z Girsow ;/ tragedia normalnie, mam nadzieje ze w Halo 6 bedziemy grac tylko Master Chiefem, chociaz nie powiem ekipa z Halo Reach dawala mocno rade

Frank O'Connor potwierdził, że następne Halo skupi się na Master Chiefie. Podobnie usunięte zostanie cały system zarządzania drużyną na który naciskał zatrudniony 343 Industries producent Republic Comando. Fani znienawidzili Osiris Team i Locke'a który był przygotowywany na następcę Master Chiefa.

 

 Co interesujące cały pomysł na rozmywanie historii i wprowadzenie nowych bohaterów to pomysł Briana Reeda narrative directora Halo 5, wieloletniego autora komiksów Marvela. Koleżka doszedł do wniosku, że gracze traktują Halo jako historie Master Chiefa i Cortany dlatego należy rozmyć całą oś fabularną i wprowadzić do historii mnóstwo niepotrzebnych postaci (chciałbym je wymienić ale nawet nie potrafię ich sobie sobie przypomnieć). Na szczęście facet został wyrzucony już z roboty 

 

Ogólnie dużo można zarzucać 343 Industries ale trzeba im przyznać, że współpracują ze społecznością graczy i fanów i potrafią naprawiać swoje błędy jak żadne inne studio. Kilka przykładów:

-po tym jak multiplayer Halo 4 okazał się rozczarowaniem. 343 Industries zatrudniło legendy sceny esportowej Halo 2 i Halo 3 jako konsultantów i testerów. Efektem czego jest najlepszy, najbardziej rywalizacyjny i najbardziej esportowy mulitplayer dostępny na konsolach. Poprawiający nie dość, że wszystkie błędy poprzednika to wznoszący rdzeń rozgrywki Halo na zupełnie nowy poziom 

 

-podobnie było z trybem Forge który z racji ograniczeń leciwej 360-tki był najgorszą odsłoną tego trybu. 343 nasłuchało się krytyki i tryb Forge w Halo 5 to najlepsza kuźnia nowych map trybów a czasem całych gier dostępna na konsolach. Mogąca z powodzeniem konkurować z całymi grami typu LittleBigPlanet. Niesamowite jakie rzeczy ludze potrafią tam stworzyć:

 https://www.youtube.com/watch?v=-T-14Knoqmw

 

 

To wszystko daje nadzieje, że następne Halo nie powtórzy błędów poprzednika, ale będzie stanowić fabularną rehabilitację serii (co nie będzie prostym zadaniem) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi też się podobało ale ja lubię walking simiulator i gry od telltale :D MGS4 to taki interaktywny film. Do tej pory pamiętam ok 2 h kiedy nic nie ruszałem padem i oglądałem Kojima production.  Dla mnie to i tak lepsze od mgs5 gdzie fabuła była w większości na kasetach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...