Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

GTA San Andreas to był miód! Absolutny fenomen, otwarty świat jak nigdy dotąd. 4 grałem chwile i jakoś tak bardzo nie porwała, fajnie bo fresh grafika, ale spodziewałem sie dużo więcej nowości względem poprzedniczki. 5 ograłem u koleshki krótko, zbyt mało by moc szczerze oceniać, być może jest świetnie jak widać po recenzjach.

Nie mam najnowszych konsol i takie pytanie mi sie nasuwa - w moich grach na PSX i SS prócz +/- 200 stronicowych instrukcji, czasami trafiają sie jakieś broszurki promocyjne, reklamy i ogrolnie rzecz biorąc makulatura. Jak to sie ma do obecnych gier ? Można kupić je na sieci w sklepach producentów, ale jak kupujesz w Saturnie to co jest poza plastikiem okładka i płyta ?

Odnośnik do komentarza

 

Fabuła, postacie pierwszo i drugoplanowe - GTA IV >>> GTA V

 

cała reszta - GTA V >>> GTA IV

 

a GTA Online to była znakomita rzecz, heisty to jedno z najlepszych multiplayerowych doświadczeń

 

HORY na głowe xD

 

 

 

 

 

No bez filmiku, który ktoś wrzucił na YT pewnie byś na to nie wpadł, pozostając na tym poziomie dyskusji :

 

 

Jak dla mnie czwórka ma przewagę pod względem modelu jazdy i w mniejszym stopniu fizyki, która robiła tym większe wrażenie, że to było pierwsze next genowe GTA. W ogóle tego przeskoku nie da się pobić aż do następnej generacji, więc tu zawsze będzie ten element przewagi. Ma też lepszą fabułę i postacie, choć to już może bardziej dyskusyjna kwestia (główny wątek w piątce ssie, za to poboczne misje, rozwijające postaci bohaterów, z naciskiem na Michaela i Trevora, już na propsie). To w zasadzie tyle, piątka wygrywa praktycznie w każdym pozostałym aspekcie, czy to technicznym, czy zwyczajnie pod kątem zabawy. Złoty środek, jeśli chodzi o ilość bajerów i atrakcji oraz wielkość świata. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 https://www.youtube.com/watch?v=BIC2JBvBQxY&feature=youtu.be

 

bardzo dobry materiał o uczestnictwie gracza i jego roli w grze wideo na zaskakującym przykładzie Banjo Kazooie: Nuts&Bolts (powszechnie krytykowanej gierki której oberwało się tylko dlatego bo nie była bezpieczną kontynuacją) 

Koleżka jest chyba moją bratnią duszą bo ceni sobie w grach dokładnie to samo co ja sam i podobnie jak jemu bardzo podobało mi się Nuts&Bolts i ukończyłem je dwukrotnie (ufff przyznałem się )  

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przypomniało mi się o tym demie one dołączanym do PSXa, chyba najlepsza melodia jaka powstała dla konsol, ile razy to ja wrzucałem płytę do napędu tylko po to by posłuchać tego xD

Jako bonus trailer Crasha z utworem The Caped Crusader.

 

O tak, coś pięknego, do tego trailer Spyro i MGSa (no i Spice World xd) na tej samej płycie. Dla osoby, dla której dotychczasowy kontakt z grami ograniczał się głównie do 386, Pegasusa, i okazyjnie N64 na standzie w sklepie, to było jak wejście do innego wymiaru. Późniejsze demo Crasha 3 w OPSM tylko dopełniło dzieła. Wspaniałe czasy. 

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejsi bossowie - Top 100

 

http://www.vulture.com/article/100-hardest-video-game-bosses-ranked.html

 

Całkiem przyjemna zabawa - osobiście wytypowałbym: Ludwiga z Bloodborne, Senatora Armostronga z MGS: Rising, (pipi)aną Almę z Ninja Gaiden, zestaw klony+Ares z pierwszego God of Wara i etap na torze wyścigowym z Mafii :P

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...