Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie oglądam nic poza trailerami i gameplayami gier R* albo zwaiastunami o których wszyscy mówią i warto się orientować o co chodzi. Za dużo gry często pokazane jest nawet w głupim teaserze żeby psuć sobie zabawę samemu ogrywając. Największym rakiem jednak są gameplaye typu pierwsze 15 minut albo długaśne materiały liczące czasami ok. godziny z gry na 8 godzin :yao:

Odnośnik do komentarza

Tez nie ogladam trailerów.i Gamepleye czasem. Recki jak juz czytam to PO ograniu gierki, z ciekawosci zeby zobaczyc jakie zdanie maja inni. Jak sie da to nawet nie czytam opisów gierki o czym jest, bo czasami niezle spojlery moga poleciec. Jest ciezko bo czasami sie trafi na niezly crap, ale jak gierka sie okaze dobra i zaskoczy a czlowiek gra w ciemno nie nastawiajac sie na nic to ojezu :fsg:

 

Mam tez tak z komiksami/anime/seriale/ksiazki. Nie raz jest tak ze autor gry czy powiesci chce zaskoczyc i poprowadzic akcje w dany sposób, np gdzies w polowie gry/ksiazki usmiercic glownego bohatera, zeby ten zaraz wrocil jako duch, malpa robot czy król szczupak i ma to ZASKOCZYC, ale cwele na stronach o czym jest komiks albo bajka zaraz napisza "SEBA UMIERA I WRACA JAKO NOCNY GLADIATOR" podczas gdy Seba ma umrzec w polowie serii i ma to byc szok, no psucie zabawy i tyle, yebac takie cos :dunno:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest też to jak sajty internetowe potrafią zachwycać się tymi trailerami "niesamowity" "genialny" "oglądajcie, warto", a później odpalam takie cudo i :facepalmz: Tak jakby newsmeni mieli 13 lat i podniecali się byle gównem. Aczkolwiek wiem, że ma to zmusić ludzi do klikania w newsa i tyle.

Odnośnik do komentarza

Nie ogladalem trailerow zanim to stalo sie popularne. W sumie ostatnie jakie pamietam to te do Lair i Haze. Lair kupilem, oczywiscie nie na premiere, bo smoki a Haze ogralem z rok temu i o ile trailerem bylem uradowany (bo nowa generacja, bo nowa jakosc, bo 1080) to finalnym produktem gardze mocno bo to co powstalo nawet moja wysoka tolerancja na mechanike/grafike nie zdzierza. Teraz tylko patrze trailery jesli tytul mnie serio interesuje np. System shock, albo dla beki np. Rdr2. Aha, no i te z konferencji na targach ale tu wyjscia nie ma bo to po prostu jeden wielki trailershow. Milionem trailerow z produkcji, trailerem broni, trailerem menu, pierwszymi 90min gry itd. gardze od zawsze.

 

A co do gameplayi to mam jednego australijczyka, ktorego filmy uwielbiam bo za(pipi)iscie komentuje i nawet jak gry nie ukonczylem, a chce, to po prostu tylko slucham robiac w tym czasie inne rzeczy. Lubie tez popatrzec gp do soulsow bo mozna sie sporo o lore dowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Ja trailery z gameplayem najczęściej przeklikuję i oceniam tylko to jak to wygląda, spoilerów raczej sobie z tego nie robię. W sumie jak dla mnie mogliby nawet parusekundowe gify strzelać jak na neogafie i byłbym zadowolony. Trailery filmów/seriali unikam jak ognia bo zazwyczaj sprzedają wszystko co dana produkcja ma do zaoferowania.

 

Najbardziej jednak co mnie drażni to oglądanie streamów. Myślę, że to fajna rzecz do pooglądania jakiś zmagań sieciowych albo jakiegoś mmo które nas interesuję ale jak słucham od ziomków że łał jak soulsy koleś podcinał ale bym se też tak pograł, no to w czym problem pytam ? No bo on musiał pooglądać trochę żeby potem nie być zaskoczony jakimiś pułapkami i nie ginąć za często xd

Odnośnik do komentarza

Podzielibys sie tym Australijczykiem?

Mrgstar321. Ale ostrzegam, koles robi glownie cos w stylu poradnikow np. teraz jedzie z evil within na akumu (pozdro c0r) i jak ktos nie gral to duzo mu to nie da a zaspoiluje sobie gre. Mi sie za to u niego podoba brak intr, wymyslnego montazu, patronow i zebrow o lajki. No i sposob w jaki gada i co gada ale to juz subiektywne. Zawsze robi maly wstep do gry i cos o niej mowi. Polecam na szybko spr wstep do trybu mercaneries w residencie 3 jak opisuje poziomy trudnosci albo historie jak pisal list do mikolaja w filmiku mortal kombat 2 na snesa. Te teksty dla mnie sa nie do pobicia.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailerów zwykle nie oglądam, ale oczywiście robię wyjątki, z różnych powodów. Zwykle z ciekawości, bo hajp mnie zawsze omija.

Gameplayów nie oglądam. Tutaj wyjątek robię jedynie w sytuacji, gdy o grze nic nie słyszałem, a jest np. dostępna za darmo w Plusie (albo za grosze w promocji) i nie wiem czy w ogóle mam ochotę ją ściągać, a tym bardziej grać. Kilka minut gameplayu zwykle wyjaśnia moje wątpliwości.

No i oglądam każdą recenzję od Klocucha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli trailery to co najwyżej cinematic, który wprowadza w klimat gry jednocześnie mało spoilerując, a jak gameplaye to tylko urywki żeby zorientować się jak to mniej więcej wygląda. Ja nie oglądając trailerów danej gry miałem później najwięcej z radości z ich ogrywania. Deus Ex: HR, Batman AA czy Bioshock to jedne z takich przykładów, przy okazji będące jednymi z najlepszych tytułów jakie grałem.

Odnośnik do komentarza

ja najbardziej cenie sobie jednak tekst. nie jeden i nie dwa, ale wystarczająco by mieć miarodajne porównanie.

 

żenujące jest czytanie jaki to ból dupy wywołała taka, a nie inna ocena końcowa, bez zabrania sobie arcy skomplikowanego trudu poznania poprzedzającej jej treści i zwyczajne dowiedzenie co kim kierowało i na ile spasuje to ostatecznie moim gustom.

Odnośnik do komentarza

Mój największy błąd zycia to oglądanie trailerów MGS V. A jeśli chodzi ogólnie o marnowanie czasu na takie rzeczy to już mi się nie chce, nie ogladam trailerów, gameplayów czy innych komentarzy developerskich.

 

Podobnie jak reszta tutaj trailery gier Rockstara, filmiki na E3 i tyle. Po zagraniu w jakąś grę mogę przeczytać recke albo obejrzeć jej analize do obiadu czasem, ale to margines.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...