Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Figaro napisał:

O niee :(

Co jest złego w tej decyzji?

 

Od lat słyszało się narzekania na warunki pracy nad corocznymi nowymi codami, przerwanie tego cyklu i dodatkowy czas na produkcję powinien pozytywnie wpłynąć na pracę developerów.

Druga sprawa to fakt że rynek jest już chyba zbyt nasycony tymi corocznymi codami, kolejne odsłony kanibalizują się wzajemnie więc rok przerwy da trochę odpocząć graczom.

 

Jedyny minus tej sytuacji jaki dostrzegam to to że Sony zostanie bez marketingu na dużą grę third party, na której tradycyjnie koncentrowany był marketing PlayStation. 

Ale myślę że jakoś sobie poradzą, bo wygląda na to że w drugiej połowie roku wyjdzie nowy God of War i to na nim będą mogli się skupić.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, ASX napisał:

Jedyny minus tej sytuacji jaki dostrzegam to to że Sony zostanie bez marketingu na dużą grę third party, na której tradycyjnie koncentrowany był marketing PlayStation. 

Ale myślę że jakoś sobie poradzą, bo wygląda na to że w drugiej połowie roku wyjdzie nowy God of War i to na nim będą mogli się skupić.

ale to chodzi o przyszłorocznego CoDa, tegoroczny już został ujawniony ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak FIFA nie zmieni podejścia do Rosji to EA w zasadzie nie będzie miało wyboru. Tylko czekac na jakiś shitstorm w necie i bojkot nowej edycji gierki. Tak to EA robi swoją markę + wyrzuce oficjalnie repre rosji żeby nie było jej nawet cyfrowo i juz mają w EU + kilka milionów sprzedanych egzemplarzy. Tylko jakoś sprawnie marketignowo musza rozegrac zmianę nazwy bo janusze mogą mocno nie ogarniać.

Odnośnik do komentarza

Jak napiszę w "pytaniach..." to pewnie nikt mi nie odpisze, więc wolę spróbować tutaj, wybaczcie:

 

może mi ktoś w skrócie przedstawić, jak wygląda Game Pass na PC z Windows 10? W sensie: normalnie mogę sobie na kompie w ramach tej usługi grać w te wszystkie gierki z oferty? Istnieje jakaś opcja pozwalająca "wspomagać" się mityczną mocą chmury, jeśli mój sprzęt jest niezbyt mocny, za to net mam dobry (albo po prostu granie w pełni z chmury)? Pad pod PS4 (obecnie używany na PC w ramach DS4windows) będzie śmigał?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

jak wygląda Game Pass na PC z Windows 10? W sensie: normalnie mogę sobie na kompie w ramach tej usługi grać w te wszystkie gierki z oferty?

Jak opłacisz GP PC (albo GP Ultimate) to masz dostęp odpowiednio do gierek z PC (https://www.trueachievements.com/pc-game-pass/games + cały katalog EA Play po połączeniu konta MS z EA Desktop App) lub gierek z PC, konsoli i xCloud.

5 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Istnieje jakaś opcja pozwalająca "wspomagać" się mityczną mocą chmury, jeśli mój sprzęt jest niezbyt mocny, za to net mam dobry (albo po prostu granie w pełni z chmury)?

W GP Ultimate masz xCloud w pakiecie, tj. granko w gierki z chmury na swoim PC/telefonie/tablecie. Na kompie masz dwie opcje, aplikacja Xbox (której i tak będziesz używać do instalowania gierek z GP) lub strona www.xbox.com/play, gdzie po zalogowaniu możesz sobie odpalić gierki z chmury na piecu. Lista gierek w xCloud: https://www.trueachievements.com/xbox-cloud-gaming/games?page=2

5 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Pad pod PS4 (obecnie używany na PC w ramach DS4windows) będzie śmigał?

Nie wiem, ale nie widzę powodów, dla których miałby nie działać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...