Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ukukuki napisał(a):


Przecież ten Wukong to będzie żółtko na PS5 na meta przez technikalia, na PC ma ledwo zielono. Stellar to też bardzo dobra gra ale nic co będzie się pamiętało po latach jak Sekiro. 
 

Warhammer może być jeszcze sztosem w tym roku. No i Astro z nadchodzących premier. 

Dla mnie stellar sztos, małpa będzie pewnie to samo po tym co czytam i widzę. Co mnie jakieś kolorki.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał(a):

Dla mnie stellar sztos, małpa będzie pewnie to samo po tym co czytam i widzę. Co mnie jakieś kolorki.


No można tak mówić jednak na mnie demko Stellara nie zrobiło wrażenia, kupi się kiedyś w promce za 100 zł. Wukong to samo, nie przekonuje mnie do wydania pełnej ceny ale tutaj sytuacja inna bo lata pełno kluczy dodawanych do kart to za te 100 zł się pewnie skuszę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Nie od razu Rzym zbudowano :sonkassie: zobaczymy za kilka lat bo teraz te gry to dla mnie w większości odgrzewane kotlety w innym ładnym opakowaniu tylko że "made in china" 

Ale ich kultura to tylko kopiowanie, więc jak już złapią pewien poziom to taki będzie i nie wyższy, Korea Południowa ma imo większy potencjał jakościowy.  

 

Czekam jeszcze na AAA od Hindusów xD. 

 

Filmy już robią :)

 

image.thumb.png.88ec5a4a3ddd334dcd510a0d33ac2b8e.png

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Josh napisał(a):

 

 

Niestety, ale kolejny tęczowy hit się nie chce sprzedać :( 

Już jest 83 na steamie! Obejrzałem intro i jaki to jest jest cringe. Tymczasem kolejna hejtowana gra na reee bije rekordy. Ta i podobne sytuacje powinny nauczyc devów, ze qwerty nie kupują gier, bo całą kasę poswiecaja na terapię i pigułki od psychiatry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurczę w sumie nie wiem gdzie to wrzucić ale koleś dobrze odjechał

https://lowcygier.pl/publicystyka/10-gier-ktorych-fenomenu-nie-rozumiem-pomimo-najszczerszych-checi/

Po tym fragmencie przestałem w sumie dalej czytać

Cytat

To, co tak okropnie mnie od Bayo odrzuca to… protagonistka. Tak, tak, seksowna wiedźma, walczy włosami i w ogóle – średnio mnie to obchodzi. Ceraza nieziemsko mnie irytuje swoim sposobem bycia, a kiedy tylko otwiera usta, t Treść skopiowano z Lowcygier.pl o chciałbym, żeby je zamknęła. Z części na część jest pod tym względem nieco lepiej, ale dalej nie idealnie, także i w świetnej trójce mam z nią problemy. Zdecydowanie w mojej topce żeńskich postaci się ta pani nie znajduje.

 

  • Haha 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Gry za 350zł, wersje Deluxe za 500, DLC, season passy, mikrotransakcje które dodatkowo napychają kieszenie deweloperom, jakieś early accessy, wypuszczanie niedopracowanych bubli na premierę i łatanie ich przez ładnych kilka miesięcy zanim osiągną grywalny stan, totalne wypalenie z pomysłów i jakiejkolwiek oryginalności, coraz bardziej zmęczeni tym wszystkim gracze, których coraz ciężej zrobić w ciula ładnymi cinematic-trailerkami. 

 

Tak, podwyżka cen to świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2024 o 16:49, SnoD napisał(a):

Tak z ciekawości, ma ktoś na forum tego cudaka?

 

Oczywiście kupiłem, myśląc "kurde, po co ja kupuję kolejny sprzęt do grania, jak i tak nigdy nie nadążę za tym co mam na czterech głównych platformach, teraz wydaję 300 euro [z podatkami, wysyłką i futerałem] na gameboya z minigiereczkami?". No ale jak nie kupię to będzie coś w świecie gierek czego nie mam, więc...

 

Kupiłem, rozpakowałem, i... w sumie dokładnie tak jest hehe, doba się nie wydłużyła. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...