Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mi się nudziło rano, wiecie jaka jest najpopularniejsza gra na forum z poszczególnych działów pod względem ilości wyświetleń?

 

Xbox: Gears of War 3

Playstation : Killzone 2

Nintendo: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

PC: Battlefield 3

Multiplat: Cyberpunk 2077 (najwięcej w ogóle, prawie milion)

RPG: Bloodborne (gdyby był w dziale PS to byłby też top w tym dziale)

Wyścigi: Driveclub

Sportowe: Fifa 12

Bijatyki: Mortal Kombat 

Kącik Platformówek: Yooka-Laylee

Halo: Halo Infinite (gdyby był w dziale Xbox to byłby też top w tym dziale)

 

Najciekawsze jak dla mnie to popularność Killzone 2, Driveclub i Yooka-Laylee. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Driveclub

nie było cie wtedy na forum to nie zrozumiesz fenomenu gdzie 100 randomowych osób napierdala żeby wykręcić jak najlepszy czas na trasie, specjalnie założonego konta na psn żeby robić te wyzwania....

 

SONY TY KURWO JEBANA PRZESTAŃ MI EVOLUTION PRZEŚLADOWAĆ

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figuś napisał(a):

nie było cie wtedy na forum to nie zrozumiesz fenomenu gdzie 100 randomowych osób napierdala żeby wykręcić jak najlepszy czas na trasie, specjalnie założonego konta na psn żeby robić te wyzwania....

 

SONY TY KURWO JEBANA PRZESTAŃ MI EVOLUTION PRZEŚLADOWAĆ

Fakt, epicka gra to była i najgłupsza historia w branży z tym Evolution, myślałem wtedy, że tylko ja w to grałem i koledzy z życia :D 

 

image.thumb.png.fa254768fb2dc13cff54723b35a232b6.png

1 minutę temu, Pupcio napisał(a):

Czego to człowiek nie zrobi żeby tylko nie grać w star wars outlaw:nosacz3:

:vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza

Oni nie byli kiedyś tacy tragiczni. Zamknęli nawet przyzwoicie trylogię skądinąd znanych przygodówek tj.dreamfall, później jakiś symulator chodzenia jak u chmielarza, nie zapowiadało się na taką katastrofę, ale przez 10 lat różne kuku może się zrobić, a może po prostu wtedy tego szamba nie było, na pewno nie w takim natężeniu jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. 

 

 

A z Itsuno ciekawe o co poszło. Jakaś drama w Capcomie czy koleś po prostu miał już dosyć klepania gier pod czyjeś dyktando i postanowił pójść na swoje? Daleki jestem od stwierdzenia, że to koniec wielkich IP żółto-niebieskich, w końcu Residenty doskonale sobie radzą bez Mikamiego czy Kamiy, więc równie dobrze może znaleźć się tam kumaty gość, który pociągnie dalej Devil May Cry / Dragon's Dogmę. No, ale to i tak jest spora strata dla Capcomu. 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2024 o 20:29, Josh napisał(a):

I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. 

 

 

A z Itsuno ciekawe o co poszło. Jakaś drama w Capcomie czy koleś po prostu miał już dosyć klepania gier pod czyjeś dyktando i postanowił pójść na swoje? Daleki jestem od stwierdzenia, że to koniec wielkich IP żółto-niebieskich, w końcu Residenty doskonale sobie radzą bez Mikamiego czy Kamiy, więc równie dobrze może znaleźć się tam kumaty gość, który pociągnie dalej Devil May Cry / Dragon's Dogmę. No, ale to i tak jest spora strata dla Capcomu. 

 

 

Podobno odszedł żeby zrealizować marzenie o grze AAA z otwarcie homoseksualnym bohaterem, co u Kapkom było niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Sony pewnie podejmie odpowiednią decyzję i nigdy już nie wyda żadnego fpsa bo jak taki hit jak concord się nie sprzedał więc nie ma sensu wskrzesić killzona czy resistance,bo i tak z góry skazane na porażkę :rayos:

Tu się strzela i tam a czy do hellgastow czy do they/them grubaski kosmonauty to bez różnicy.

Dobrze, że im Microsoft zajebał tego coda i chyba przynajmniej nie będą mogli go reklamować,więc może będzie cień szansy,że coś kiedyś zrobią.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Problem z powrotem takich serii jak Killzone czy Resistance jest taki że Sony wychodzi z założenia że bardziej kalkuluje się im bezpieczne zarabianie na grach third party jak CoD, zamiast próbować inwestować w powrót starych marek, które i tak nie mają żadnych szans w rywalizacji z Call od Duty. 

 

Te ich plany zawojowania rynku Grami usługami też okazała się do tej pory porazką, kilka gier  już zostało skasowanych albo opóźnionych, Marathon tkwi w piekle developerskim, zapowiedź Fairgames nie zostala eufemistycznie mówiąc zbyt entuzjastycznie przyjęta, a Concrod to olbrzymia wtopa. Jedynie z Helldivers 2 się udało, początkowo, bo tu też nie udało się zatrzymać graczy zbyt długo, a na Steamie gra aktualnie więcej osób gra w starenkie Age od Empires 2.

 

Także nie zdziwię się jak po tych próbach za jakiś czas dojdą do wniosku że  nie umieją w gry multiplayer i zostawią  gry multi third party.  

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał(a):

A teraz wogóle ktoś próbuje sił w połączeniu kampanii i multi? Czegoś na wzór Gears 5 (poza CoDem:)?

za jakieś dwa tygodnie okaże się czy Space Marine 2 wypali, gra z pełnoprawną kampanią również w coopie, multi PvP i coop PvE i całkiem całkiem roadmapą

Odnośnik do komentarza

To musi być super uczucie:

- pracujesz dla zespołu, który stworzył trzy świetne gry singlowe

- zmuszają Cię do zrobienia gry multi na czym absolutnie się nie znasz

- dają ci "konsultanta" w postaci Sweet Baby żeby przypadkiem Ci coś z tego nie wyszło dobrego

- gra, co jest do przewidzenia, obsysa pod każdym względem

- dostajesz wypowiedzenie z powyższego powodu

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...