Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 Final Fantasy 

0 DMC

0 Onimusha

1 Grand Theft Auto

0 Metal Gear Solid

0 Time Splitters

0 Legacy of Kain

0 Jak&Daxter

0 Splinter Cell

1 Ratchet&Clank

1 Silent Hill

1 Tekken

0 Tomb Raider

 

:dynia:

 

Daleki jestem od stwierdzenia, że nie ma w co grać, bo już choćby ten rok dowalił ostro do pieca i w przyszłym też będzie grubo (sytuację przede wszystkim ratują indyki na spółę z Japońcami), no ale mimo wszystko to już nie jest ten Golden Age giereczek wideo 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Josh napisał(a):

1 Final Fantasy 

0 DMC

0 Onimusha

1 Grand Theft Auto

0 Metal Gear Solid

0 Time Splitters

0 Legacy of Kain

0 Jak&Daxter

0 Splinter Cell

1 Ratchet&Clank

1 Silent Hill

1 Tekken

0 Tomb Raider

 

:dynia:

 

Daleki jestem od stwierdzenia, że nie ma w co grać, bo już choćby ten rok dowalił ostro do pieca i w przyszłym też będzie grubo (sytuację przede wszystkim ratują indyki na spółę z Japońcami), no ale mimo wszystko to już nie jest ten Golden Age giereczek wideo 

No mam paru znajomych, co nie grają w nic z Japonii, oni to rzeczywiście mają przejebane. W Jp tak naprawdę nie ma zwolnienia tempa, a jego wzrost, gier jest więcej niż w past genach i lepszej jakości w stosunku do EU/US. 

7 minut temu, Pupcio napisał(a):

Kurde zapomniałem o tej wybitnej trylogii :banderas: ja miałem na myśli gta 5 oczywiście :pawel: no i widzicie. 4 części gta w 4 lata generacji a niektórym i tak mało :/

Qrwa to już 4 GTA 

Spoiler

:vegeta_smile:

 

 

@Josh ale FF to już gruba odklejka liczyć "1", bo minimum są "2" Rebirth i XVI, a ja bym liczył imo jeszcze dodatki do XIV, którą każda to osobna gra i dla Finalarzy to okres żyćka (a jeszcze pixel remastery, remake VII part 3 w drodze). 

 

Warto też dodać, że czas potrzebny na skończenie Rebirth + XVI + XIV z DLC jest wielokrotnie dłuższy niż FF od I do X xD. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

W Jp tak naprawdę nie ma zwolnienia tempa, a jego wzrost, gier jest więcej niż w past genach i lepszej jakości w stosunku do EU/US. 

No spowolnienie w pewnym sensie jest, mimo wszystko. Zależy wiele od marki. Jako ktoś, kto ma mocno specyficzny gust jeśli chodzi o gry japońskie, to jednak brakuje mi nowych odsłon np. serii Super Robot Wars, jakichś Gundamów, Hatsune Miku, Ace Combat itp. A przecież nie mówimy tu o grach wysokobudżetowych, czy bardzo wymagających od strony oprawy. Nie wiem, co się za tym kryje, bo to nie są wbrew pozorom niszowe serie, gdyż przez lata cieszyły się dużą popularnością.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Suavek napisał(a):

No spowolnienie w pewnym sensie jest, mimo wszystko. Zależy wiele od marki. Jako ktoś, kto ma mocno specyficzny gust jeśli chodzi o gry japońskie, to jednak brakuje mi nowych odsłon np. serii Super Robot Wars, jakichś Gundamów, Hatsune Miku, Ace Combat itp. A przecież nie mówimy tu o grach wysokobudżetowych, czy bardzo wymagających od strony oprawy. Nie wiem, co się za tym kryje, bo to nie są wbrew pozorom niszowe serie, gdyż przez lata cieszyły się dużą popularnością.

Jedne zniknęły, ale w ich miejsce pojawiły się inne nowe, wiadomo, że nie każda seria przetrwa i nie każde studio da radę, weszli też Chińczycy i Koreańczycy w Azji na rynek dosyć mocno poza swoją dawną strefę komfortu mobilek i MMO. 

 

Natomiast w EU/US to już sytuacja jest zupełnie inna, bo większość serii albo umarła albo uległa tzw. złym wpływom złych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

@Josh ale FF to już gruba odklejka liczyć "1", bo minimum są "2" Rebirth i XVI, a ja bym liczył imo jeszcze dodatki do XIV, którą każda to osobna gra i dla Finalarzy to okres żyćka (a jeszcze pixel remastery, remake VII part 3 w drodze). 

 

Warto też dodać, że czas potrzebny na skończenie Rebirth + XVI + XIV z DLC jest wielokrotnie dłuższy niż FF od I do X xD. 

Sorry, nie zrobiłem tego specjalnie. Zapomniałem o Rebirth :dynia: 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...