Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden chciałby Vanquisha 2, Drugi pewnie MGR2, a trzeci nowe IP od PG... a ja kurde chciałbym wreszcie następce God Hand albo druga częsc. Akurat u Platynowych pełno tęgich łbów co daliby radę z ta legendą, a budżet nie byłby większy niż za te gierki dla Acti. Ohhh dla mnie bez wątpienia najbardziej oczekiwany growy powrót...


Polecam 7:15, idealnie podsumowuje grę. : D


GH i RE4 dwie najlepsze pozycje Capcomu.

Odnośnik do komentarza

Pany jakie exy na x1 ograc. Mam po taniosci do wyrwania wiec kupuje, chce przejsc ryse i tomb raidera i opchnąc. 

 

Smieszna forza odpada, w Halo nie zagram bo zatrzymałem sie fabularnie na H2 wiec co mi zostaje? exy na x360 wszystkie ograne ofkors. 

 

I ile wart jest x1 w idealnym stanie z codem AW i alienem? dysk 1 tb. Wezme za to z 900?

Odnośnik do komentarza

No to dodatkowo Forze Horizon 2 (chyba że to ta śmieszna? ale jest naprawdę nieziemski fun) Sunset Oberdrive, kolekcja Halo to nadrobisz (co by nie mówić ale fabuła, rozmach miejscówek czy si to absolutny top fps), Ori, Rare Replay. Dla mnie to absolutne must have jak ma się bonera (no i oczywiście Tomb <3, Ryse też całkiem OK i trzeba przejść)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Forza horizon odpada bo od pazdziernika naparzam w DC.

 

Ryse ponoc słabe ale wkreciłem sie ostro w Spartacus Blood and Sand a nic w tych klimatach niestety nie ma na obecna generacje wiec ponaparzam :) 

 

Oki dzieki, to w takim razie popykam w Ryse , Tomba i Ori. 

 

No ja cen xone nie znam bo nie siedze w tym biznesie , tylko ps4. 

 

Czyli jak np wystawie xbona 1tb na gwarancji z dwoma grami za tysiaka nie wezma mnie za zdzierce. Oki panowie to chcialem uslyszec :)


900? lul, znacznie więcej.

 

Ja mam w tyłku fabułę w halo. Grałem w to, żeby sobie postrzelać do krasnali. :cool:

 

Po graniu w gearsy strzelanie do krasnali juz tak nie robi :/

 

No nie wiem jaki poziomm trzyma fabuła bo np w halo 2 stała na wysokim poziomie i bardzo mi sie podobała.

Odnośnik do komentarza

Pany jakie exy na x1 ograc. Mam po taniosci do wyrwania wiec kupuje, chce przejsc ryse i tomb raidera i opchnąc.

 

Smieszna forza odpada, w Halo nie zagram bo zatrzymałem sie fabularnie na H2 wiec co mi zostaje? exy na x360 wszystkie ograne ofkors.

 

I ile wart jest x1 w idealnym stanie z codem AW i alienem? dysk 1 tb. Wezme za to z 900?

Wezmę od ciebie w tej cenie jak się znudzisz :P

Odnośnik do komentarza

Kabanos ale chociaz ograj demko FH2, jak dla mnie najlepszy racer sposrod obu platform. Chociaz sprobuj no :cool:

 

Ryse jest spoczko, szczegolnie jak zlapales bakcyla na starozytny rzym po spartacusie [mialem identycznie, po singlu nawet w multi sporo godzin przegralem bo w podobnych klimatach jest utrzymane, hurr durr jestes gladiatorem hurr durr zabijaj fale w coopie]

 

Sunset Overdrive koniecznie do ogrania, chyba ze koncepcja ci nie pasi, gra nie traktuje sie powaznie i jest totalnie odjechana.

 

Ori - genialny platformer

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to to samo co ps4 z kilkoma exami i słabsza rozdzielczoscia. Ale wole ps4 bo czekam na untated, god of wara i tlou których na bonera nie zobacze. No i bloodborne przy ktorym zaden ex xboxowy sie nie umywa. Oczywiscie to moje zdanie subiektywne wiec bez spinek jak przyglupy z CW

 

Oki na pierwszy ogien poszło wczoraj Ryse.

 

Gad demet, takiej gry szukalem. Ideał po serialu o spartakusie :D Ta historia, ta grafika, ten klimat . I ten system i mechanika walki jak ze srednich gier ps2 ehhh

 

Kurde gdyby PRZYNAJMNIEJ to był poziom Mordoru jesli chodzi o system walki. To byłby zabojca. A tak, no przeboleje ale mogli sie troche bardziej postarac bo swietny potencjał, i to gra z 2013r? No , grafika naprawde robi.

 

Nastepny juz do mnie leci sunset, poczytałem i moze byc bardzo ciekawy. Potem ori, na deser TR i opycham xone. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, Panowie, bo nie wiem za co się teraz wziac tyle tego mi się nazbierało, a już powoli zblizam się do konca XCX (99% :obama:). Przypominam swój backlog:

 

Mario Kart Wii

Zelda TP (ale tu poczekam chyba na wersje HD i tę przejdę)

Super Mario Galaxy

Super Mario Galaxy 2

Rayman Legends

Bayo 1 na Wii

Bayo 2

The Wonderful 101

Devil's Third

Xenoblade Chronicles X

Metroid Prime

Metroid Prime 2

Metroid Prime 3

Castlevania Lords Of Shadow

Dark Souls 2

Darksiders 2

Anarchy Reigns

ZombiU

DLC do Dark Souls

Metroid Other M

Super Smash Wii U

Resident Evil 4 Wii

Ratchet Crank in Time

Co polecacie? :)

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy - świeże pomysły za (co u Nintendo brzmi jak frazes, ale to sama prawda!), fantastyczny gameplay i masa zbieractwa.

Bayonetta 1 i 2 - najlepszy slasher poprzedniej generacji.

Metroid Prime (seria) - przygodówka FPP, gdzie większy nacisk położono na eksplorację. Duch 2D przeniesiony w 3D.

Odnośnik do komentarza

Zależy co konketnie oczekujesz.

 

Jeśli nie masz dość Wii U to zakupuj Mario Galaxy, Bajonetty albo Metroid Prime Trilogy w cyfrze. Ew ZombiU bo kosztuje grosze

 

Jeśli wolisz inna konsolke, to weź Castlevanie albo Darksidersy 2

 

Chyba, że Soulsy Ci sięnie przejadły, to dodatek do DS tylko pamiętaj, że troche minie zanim siędo niego dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...