Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymajcie mnie bo zaraz komuś zaje.bie xD

http://www.ppe.pl/publicystyka/2199/top-10-najlepszych-slasherow.html

Wiem, wiem Top 10 to zawsze beka, ale no bez jajec

No nie da się wybrać innego rankingu jak 1) NGB 2) DMC3 3) DMC1/Bayonetta, a tutaj takie kwiatki że musk staje

I mówi to taki psychofan DMC4 jak Ja.

 

Mateusz Golab to ten glab co grafice w Wiesku dal chyba 5 czy 6 na 10.

 

No zaorac ogolnie goscia.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wreszcie porzadki, pochowałem PS2 i Wii do szafy i pozbierałem gierki które mam do przejścia. Oto wynik:

hroFQkJ.jpg

W WiiFit jest płytka od Metorid Other M i Trylogia MP na dysku Wii U. Ale dziś mam zamiar napie.rdalac :banderas:

Ło luju. Coś czuję, że będziesz miał syndrom pirata - pograsz w każdą 30 minut i żadnej nie skończysz. Tego Ci nie życzę ofc. :xboss: Trochę tego grania masz, nice. :)

Odnośnik do komentarza

Będziesz "przechodził" WiiFit???

Paliodor, przestań byc najbardziej chu.jowym użytkownikiem 2016 roku i zacznij czytac posty. Strasznie negatywną przemianę przeszedłes w tym roku, cięzko się Ciebie czyta z ciągłymi uszczypliwościami. :(

Odpowiadam to co już napisałem - W pudełku po WiiFit jest Metorid. Dlaczego Metorid bez oryginalnego pudełka? Bo za cenę którą za niego zapłaciłem byłbym głupi gdybym go nie wziął.

 

Sut, wszystkie gierki przechodzę. Musi byc naprawdę niezła spier.dolina żebym nie dotrwał do końca (Ratcher CiT jest bliski by dostąpic tego "zaszczytu"). "Najgorsze" jest to, że lwia cześć tych gierek to jest +20h (a niektóre to +50h jak Zelda Czy DSII), a slashery to w ogóle zostawiam na koniec bo jak Mi przypasuje to +100h znów wyjęte (dlatego B2 to nie ruszam jeszcze sporo czasu)

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zrobiłem wreszcie porzadki, pochowałem PS2 i Wii do szafy i pozbierałem gierki które mam do przejścia. Oto wynik:

hroFQkJ.jpg

W WiiFit jest płytka od Metorid Other M i Trylogia MP na dysku Wii U. Ale dziś mam zamiar napie.rdalac :banderas:

 

Taki backlog jest jeszcze do ogarnięcia, nawet wizualnie :)

 

Ja się doliczyłem z tego co mam na chacie kupione, a chcę przejść (dokończyć) - 40 pozycji i to licząc same pudełkowe gry :P Z tego co mam w cyfraku dojdzie pewnie jeszcze z kilkanaście gier :P

Odnośnik do komentarza

Akurat DmC w tej wersji jest bardzo grywalne i prawilne w takiej a nie ten 30 fpsowy kastrat. Generalnie XM ostro doje.bałeś, ale nie zazdroszcze bo teraz tylko The Division w głowie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

z gier na licencji marvela to grywalne są tylko te z x-menami 

 

-marvel utlimate alliance

-x-men wolverine origins 

-x-men legends 

 

oraz

 

-the punisher z 2005 

-stare spidermany 

 

 

także reszty raczej nie polecam, chyba, że dla łatwych calaków czy coś

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No ale to była beta ZA DARMO. :cebula:

 

Poza tym fajnie się robiło fikołki i bieg przez płotki. :xboss:

Spoko, jaja se robię.

 

Pytałem o tą grę, bo przeglądam sobie gry na allegro w przedziale 20-40 złoty i patrze czy jest coś innego niż Cody, Fify itp. no i się trafił właśnie ten Captain który mi całkowicie umknął, w ogóle o nim nie słyszałem to wolałem zapytać czy warto. Bluber ładnie odpowiedział, a Ty Brutusie się nabijasz :cool:

Odnośnik do komentarza

No i Marian wygląda ślicznie bez CRT:
H2EZ3tj.jpg?1
Pograłem trochę i:

- jest trudno xD Ale to chyba wynika z mojego nieobcykania z willotem, ciezko jest mi się przestawic na takie sterowanie, do tego sam willot jest trochę cięzki

- muzyczka jest super

- podoba mi sie ten klimacik. Nie wiem jak go opisac, ale no nie czułem tego w innych grach w które grałem na playstation

Długa w ogóle jest ta gra? Uzaleznia to zbieranie monetek :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...