Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie Okemi. Gdyby ktoś planował przechodzić na poczciwej czarnulce, to polecam sprawdzenie tej stronki: http://okami.grajpopolsku.pl

Osobiście swoją wersję spatchowałem na polski dopiero po przejściu oryginału, a z ponownym przejściem już w naszym języku jakoś się ociągam. Jestem już po walce z

Orochim

i póki co tłumaczenie wypada na prawdę świetnie, nic nie razi, a dialogi np. z Susano czy Issunem w naszym języku wypadają tak samo zabawnie, jak w oryginale.

 

@Figaro

Wrzuciłeś mój ulubiony utwór z Okemi! 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Liczę, że z racji ostatniego zamieszania wokół marki Resident Evil czwarta część trafi na Łoniaka w ramach kompatybilności wstecznej. Ten tytuł nie tylko wyprzedził generację, ale i zestarzał się z gracją.

Odnośnik do komentarza

11 lat na karku, a nadal najlepszy "efekt burzy" w grach :fsg:

 

 

Uwielbiam burze i ulewy w grach. Kojarzy mi się było to dobrze zrobione w Red Dead Redemption, jeden stage w Max Payne 3, Zelda lttp i Hotline Miami 2. Najbardziej chyba jednak podobało mi się w RDR, jak się stało w drewnianej chacie i pioruny z deszczem trzaskały na zewnątrz. Szkoda, że ta gra ma parę rzeczy zje.banych, miała szansę być jedną z lepszych gier w historii, a jest tylko bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

RDR...?

 

nigdy nie szanowałem

 

Faktycznie, burza była zrobiona zawodowo. Chyba najlepiej z gierek w ogóle. Ogólnie oprawa wizualna była naprawdę dobra, gdyby nie tragiczne technikalia, tj. rozdzielczość wywołująca dużą ziarnistość obrazu (dużo cienkich obiektów jak źdźbła trawy na których to bardzo widać) oraz tragiczna wydajność na PS3.

Odnośnik do komentarza

Efekt burzy w TLOU równiez petarda. No, ale RE4 i przedzieranie się przez wioskę pełną wieśniaków :banderas: Nie do przebicia klimat.

Grał ktoś w Urban Reign? Świetny beat 'em up od Namco z mega wyżyłowanym poziomem trudności. Przywitałbym jakąś nowa grę z tego gatunku.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Liczę, że z racji ostatniego zamieszania wokół marki Resident Evil czwarta część trafi na Łoniaka w ramach kompatybilności wstecznej. Ten tytuł nie tylko wyprzedził generację, ale i zestarzał się z gracją.

 

zabawne że to właśnie ta najbardziej rewolucyjna i grywalna odsłona serii równocześnie przyczyniła się do jej upadku. Capcom w jakiś smutny sposób zrozumiał że jej największymi plusami nie była zabawa w upgrade broni, nowe ujęcie kamery, oraz dużo przyjemniejszy gunplay, ale właśnie pomnożenie killroomów, oraz dodanie co-opa, kosztem suspensu jaki towarzyszył np. samotnej eksploracji wioski.

 

w sumie do dziś jestem w szoku jak to śmigało na ps2 nawet po cięciach względem gc.

Odnośnik do komentarza

RDR...?

 

nigdy nie szanowałem

 

Faktycznie, burza była zrobiona zawodowo. Chyba najlepiej z gierek w ogóle. Ogólnie oprawa wizualna była naprawdę dobra, gdyby nie tragiczne technikalia, tj. rozdzielczość wywołująca dużą ziarnistość obrazu (dużo cienkich obiektów jak źdźbła trawy na których to bardzo widać) oraz tragiczna wydajność na PS3.

 

RDR tylko na x360

 

Gdyby nie:

- za duże stężenie random encounterów (co chwila komuś kradną furmankę albo zbiegowie uciekają szeryfowi itd.)

- brak strzelania z dwóch rewolwerów,

- brak pływania;

byłaby to gierka ocierająca się o pełna dychę.

Odnośnik do komentarza

XM - UR klasa, system wyciągniety praktycznie z tekkena do chodzonej bitki sprawdził się bardzo dobrze, zaje.biscie się grało Marshalem i Paulem w co-opie, kiedyś napalony na podobny tytuł odpalilem beat down fist of vengence, ale to już raczej mocny krap, za to fajny był motyw w the warriors gdzie w miejscówce gangu mialeś automat arcade z grą 2D 

 

 

bardzo lubię takie smaczki, btw burzy to mad maxowa burza piaskowa to jest jakis ku,rwa wygryw 

 

 

co się tam odpier.dala to ja nawet nie

Odnośnik do komentarza

 

Liczę, że z racji ostatniego zamieszania wokół marki Resident Evil czwarta część trafi na Łoniaka w ramach kompatybilności wstecznej. Ten tytuł nie tylko wyprzedził generację, ale i zestarzał się z gracją.

 

zabawne że to właśnie ta najbardziej rewolucyjna i grywalna odsłona serii równocześnie przyczyniła się do jej upadku. 

 

 

Wydaje mi się, że gdyby nie 4 to każdemu by się już przejadło granie we takie same residenty z statyczną kamerą i całą to archaiczną otoczką, już przy premiere RE 3 było mówione, że to kolejny odgrzany kotlet więc musieli coś zrobić z tym skostniałym systemem a, że potem wyszła 5 i 6? Win some lose some :pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie grałem jeszcze w TEW, ale Dead Space to również świetny "RE4" poprzedniej generacji. Oczywiście "jedyneczka" bo potem było już tylko gorzej.

Dwójka też ok. Trójka to już shooter niestety. 

 

Ta burza w MM. :mog::obama: 

Aż mnie kusi kupić to na XO. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...