Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem SMG i zostało mi parę gwiazdek do dozbierania. Czy przejście jako Luigi różni się cokolwiek od Mario?

 

Nie różni się niczym oprócz lekko innej fizyki. Przejdź nim, jeśli chcesz zdobyć wszystkie 242 gwiazdki ;) ja tam przeszedłem naturalnie, bo mi mało było SMG :D No i faktyczne, strasznie szybko przeszedłeś o.O cały czas grałeś? :P 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

 

No w sumie SMG w porównaniu do SMG2 jest dość proste. SMG2 IMO trudniejsze sporo 

 

w SMG chyba największy problem sprawiły mi purple coinsy na Mario.

 

Nie... najwięcej problemów sprawiają side questy z robotem-sprzątaczem.

 

 

YBEAĆ GO

 

 

Przecież były proste :dafuq:

 

A mi chodziło oczywiście o level: Luigi's Purple Coins, przepraszam za pomyłke z Mario ;) 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

odpowiednie oznaczenie na savie. poza tym 241 i 242 to sa wlasnie gwiazdki dla Mario i Luigiego za ostatni finalny poziom. Ale ten poziom po prostu się dosłownie przechodzi, to lokacja z intra gry  ;)

 

I dostajesz nagrodę:

 

 

List gratulacyjny jako wiadomość na Wii od Nintendo i pocztówkę z gry :P

 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Oczywiście. Mówię, bardzo łatwa gra, a specem od platformowek nie jestem.

 

No ja czytalem ze Donkey Kong to mega trudna giereczka, Soulsy Platformowek, potem jeszcze googlowalem i trafialem na tone takich tematow:

 

http://www.gamefaqs.com/boards/718938-donkey-kong-country-tropical-freeze/68631373

Mowie sobie challenge accepted  :joe:  ... 12 godzin pozniej gra skonczona, bez zadnych problemow :gayos:

Odnośnik do komentarza

Chyba, że Cię satysfakcja zadowala.

 

Gry Mario jakoś nigdy szczególnie nie nagradzały za 100%

Tak? A mi się właśnie wydawało z tego co czytałem na forumku, że w gierkach z Mario albo innych od Nintendo zawsze są jakieś bonusowe etapy za 100% :/

W każdym razie dokończenie te zbieranie gwiazdek Mario i zacznę grać w AR, zagryzajac przejściem Luigim i dopiero pokuszę się napisac wrażenia z gry.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba, że Cię satysfakcja zadowala.

 

Gry Mario jakoś nigdy szczególnie nie nagradzały za 100%

Tak? A mi się właśnie wydawało z tego co czytałem na forumku, że w gierkach z Mario albo innych od Nintendo zawsze są jakieś bonusowe etapy za 100% :/

W każdym razie dokończenie te zbieranie gwiazdek Mario i zacznę grać w AR, zagryzajac przejściem Luigim i dopiero pokuszę się napisac wrażenia z gry.

 

 

za "100%", a nie za doslownie 100% ;) jak Ci się wydaje, że skończyłeś gierkę, to nagle się okazuje, że masz 2x tyle do przejścia :dunno:

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście. Mówię, bardzo łatwa gra, a specem od platformowek nie jestem.

 

No ja czytalem ze Donkey Kong to mega trudna giereczka, Soulsy Platformowek, potem jeszcze googlowalem i trafialem na tone takich tematow:

 

http://www.gamefaqs.com/boards/718938-donkey-kong-country-tropical-freeze/68631373

Mowie sobie challenge accepted  :joe:  ... 12 godzin pozniej gra skonczona, bez zadnych problemow :gayos:

 

Skończona, czy skończona na 100%? Bo skończyć to każdy potrafi, ale zrobienie wszystkiego to już faktycznie soulsy platformówek. Przynajmniej pierwsza częsć, bo w 2 nie grałem jeszcze.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Jakies 90% gry machnalem zwyklym przejsciem, 10% umknelo bo po prostu nie widzialem ukrytych przejsc, te ktore widzialem, zbieralem bez problemu, nie chce mi sie wierzyc ze skoro bez popity poszlo 90% w 12 godzin to z tymi 10cioma procentami bym sie meczyl. Poza tym tak jak mowie, milion tematow ze ludzie maja z normalnymi swiatami problem i ze gra jest niewiarygodnie trudna... xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...