Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą najbliżej do takiego tytułu jest moim zdaniem Dragon's Crown, nie są to sprite ale całość wygląda bardzo dobrze i nie jest tym zje.banym jak np Double Dragon Neon postaciami 3D w środowisku 2D, które jest pokraczne. 

 

ss-004.jpg

 

No i oczywiscie Muramasa 

 

Momohime_VS_Orge.jpg

 

 

Polecam obie mate. Grałem jakiś czas temu chwile w Dragon's Crowna na Vicie i pięknie to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Takie gry z już z definicji nie mogą być AAA po prostu nie jest potrzebny na nie taki budżet. 

 

OK, to inaczej. Nie chciałbyś, że dwuwymiarowa gierka ze sprite'ami była głównym tytułem na przykład Platinum Games na 201X rok? Spora kampania marketingowa, kupowanie takiej gierki na premierę w pudełku. Możliwe, że ja nawet nie chcę tak bardzo samej gry, tylko właśnie tego żeby dużym growym hitem, z hype'em, pudełkowym wydaniem itd. był tytuł 2d. Coś jak Shovel Knight tylko większego kalibru jeśli chodzi o, powiedzmy, zasięg oddziaływania. I dzięki za polecenia, o DC słyszałem, ale o Muramasie nie, a wygląda interesująco.

 

 

BTW, za każdym razem piszę ''ze sprite'ami'', bo równie bardzo lubię gierki 2d jak i 3d, ale nie przepadam za 2,5d - dwuwymiarowa perspektywa plus trójwymiarowe modele.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ten JSR to ta sama wersja co wydana kiedyś na X360, choć tam zapewne nie działała w 1080p i nie pamiętam jak było z ilością klatek.

Świetny prezent, nawet jak dla takiego przeciwnika grania na PC jak ja.

No ale Sega na zawsze w moim serduszku, więc odbiornik do bezprzewodowego pada z 360tki już zainstalowany na nowym lapku i będzie grane na przemian z OlliOlli2. :banderas:

 

sztywniutki ten JSR po pierwszych 3 minutach. będę chyba grał. to jest jak stare tony hawki?

Warto zagrać choćby dla samego klimatu i MUZYKI.

Magical Girl i w późniejszych etapach Rob Zombie powinno wgniatać w fotel tak samo jak lata temu na DC.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Śledzcie te stronke 

 

http://www.makewarnotlove.com/results.php

 

streets of rage II i jet set radio za free 

Genialna inicjatywa ze strony Segi.  Same świetne tytuły,w które zagrać będzie mogło jeszcze więcej ludzi. Odkryją dzięki temu geniusz Streets of Rage  czy choćby świetne mielenie robotów w cyberpunkowym Binary Domain :obama:

Odnośnik do komentarza

 

Śledzcie te stronke 

 

http://www.makewarnotlove.com/results.php

 

streets of rage II i jet set radio za free 

Genialna inicjatywa ze strony Segi.  Same świetne tytuły,w które zagrać będzie mogło jeszcze więcej ludzi. Odkryją dzięki temu geniusz Streets of Rage  czy choćby świetne mielenie robotów w cyberpunkowym Binary Domain :obama:

 

Boże Streets of Rage, Golden Axe. Dzieciństwo <3

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Jeszcze powiedzcie ze piórka zbieraliscie w Assasin Creed.

Zebralem wszystkie. Na PC. Gra nie ma zadnych osiagniec, nawet na konsolach i zrobilem to z czysta przyjemnoscia bo bylem pierwszym AC oczarowany.

 

 

Miło wspominam znajdywanie skarbów w RDR - jakaś mapka z zarysem okolicy i się szukało z wypiekami na twarzy.

Super byly te questy, szkoda ze tak malo.

Odnośnik do komentarza

Mocny hajp był narobiony na pierwszą część, więc się sprzedał. Do tego był czymś nowym. Nie bronie go w żaden sposób, ale były liczne głosy, że po pewnych poprawkach mogłaby to być dobra gra. No i dwójka już im nawet wyszła trochę.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

2jka byla swietna i to ona napedzila caly ten boom na serie. Z Asasynow tylko 2jka i 4ka byly za(pipi)iste imo, reszta srednia/slaba, w najnowszego nie gralem.

 

@XM

 

Z Darksiders 2 uwazaj na PS3, radzilbym robic sejwy do chmury, bo czytalem o akcji ze w ostatniej lokacji moze sie dzwignia zglitchowac i gry nie skonczysz xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...