Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Black Flag byl za(pipi)isty glownie dlatego ze mial bardzo malo wspolnego z asasynem, glowny nacisk polozono tam na eksploracje i walke na morzu co wyszlo im moim zdaniem fenomenalnie. Wspiac sie na maszt statku, po czym na linie sie przebujac na wrogi statek przy okazji spadajac z kordelasem na wrogiego typa bylo i wciaz jest bardzo, ale to bardzo satysfakcjonujace. Przynajmniej dla mnie. A szczegolnie przy tej muzyce:

 

https://youtu.be/0xRXhistNPU

 

Zreszta caly ost byl fenomenalny w tej czesci, lacznie z shantami. Dodaj do tego fajne postacie [Czarnobrody :fsg:] i masz przepis na sukces. Chyba jedyny asasyn ktorego przeszedlem wiecej niz raz.

 

Jak dla mnie powinni pojsc o krok dalej i zrobic serie o piratach na tym schemacie, doszlifowac kilka rzeczy i byloby cudownie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Śledzcie te stronke 

 

http://www.makewarnotlove.com/results.php

 

streets of rage II i jet set radio za free 

Genialna inicjatywa ze strony Segi.  Same świetne tytuły,w które zagrać będzie mogło jeszcze więcej ludzi. Odkryją dzięki temu geniusz Streets of Rage  czy choćby świetne mielenie robotów w cyberpunkowym Binary Domain :obama:

 

Boże Streets of Rage, Golden Axe. Dzieciństwo <3

 

Są jeszcze dostępne te klasyki do pobrania za free? JSR ściągnął się bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wyszła bardzo ciekawa gra - Devil Daggers. 

 

Ten opis mówi chyba wszystko:

 

Inspired by 1990s FPS and arcade games, Devil Daggers is a fast-paced shooter that places you in an abyssal arena to face endless legions of demons. Armed with versatile magic daggers and a fluid movement system, fight to survive as long as you can. Compete for precious seconds with Steam Friends or on global leaderboards.Your spirit and skill will be tested.

 

 

OddballShadyCalf.gif

 

 

5 dolarów.

 

dd06.png

 

dd02.png

 

dd01.png

 

 

Jeszcze filmik:

 

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam - nigdy wielkim fanem beat em upów nie byłem, ot co, przeszedłem kiedyś battletoads vs dd, sof1, dd czy jakies inne gierki na pc których nie pamietam, ale ogólnie mam dosyc duże braki w gatunku i teraz nadrabiając to ja pier.dole ten gatunek jest tak genialny że :obama: ja nie wiem, nie mam najmniejszego pojecia czemu jest w tak tragicznej kondycji i gier nawet indie nie wychodzi prawie wcale - teoretycznie załozenia sa proste jak cep i krótki czas developingu by zabrało, do tego coop i ludzie by sie rzucali, a tu taka sahara. Myślałem, że slashery to wymierający gatunek, ale w porównaniu do brawlerów to jest rewelacja.
No, ale nie płaczę nad aktualną sytuacja bo od mam jeszcze 30+ gierek na mame ogarnietych i będe sobie do premiery TP HD przechodził i walił konia do tych rewelacji.


Dziś np. ogarnąłem sobie armored warriors - brawler mechem i ojaciepanie. Szkoda, że mam tak mało czasu teraz, ale w weekend nadrobię i przejde z 10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Powiem Wam - nigdy wielkim fanem beat em upów nie byłem, ot co, przeszedłem kiedyś battletoads vs dd, sof1, dd czy jakies inne gierki na pc których nie pamietam, ale ogólnie mam dosyc duże braki w gatunku i teraz nadrabiając to ja pier.dole ten gatunek jest tak genialny że :obama: ja nie wiem, nie mam najmniejszego pojecia czemu jest w tak tragicznej kondycji i gier nawet indie nie wychodzi prawie wcale - teoretycznie załozenia sa proste jak cep i krótki czas developingu by zabrało, do tego coop i ludzie by sie rzucali, a tu taka sahara. Myślałem, że slashery to wymierający gatunek, ale w porównaniu do brawlerów to jest rewelacja.

No, ale nie płaczę nad aktualną sytuacja bo od mam jeszcze 30+ gierek na mame ogarnietych i będe sobie do premiery TP HD przechodził i walił konia do tych rewelacji.

Dziś np. ogarnąłem sobie armored warriors - brawler mechem i ojaciepanie. Szkoda, że mam tak mało czasu teraz, ale w weekend nadrobię i przejde z 10.

 

Te siostry ninja (jeden z bossów)  w Streets of Rage 1 Ci sprawiały problemy? Ja się nieźle namęczyłem.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Znalazłem w sieci 5-godzinne video opisujące co wchodzi w skład szybkiego przejścia Hotline Miami 1 w najciekawszej kategorii. Jest zrobione przez kolesia, który ma rekord. Od prawie tygodnia się zastanawiam, czy zachować godność i nie oglądać, ale cały czas mieć ochotę, czy jednak poświęcić na coś takiego 5 godzin i potem skoczyć z mostu ze wstydu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - bez tego wyje.bistego ost to nie byłby MGR.

Niestety, ale podejrzewam też, że ciezko będzie o kontynuacje przez Konami. Pewnie będa chcieli sami zrobic i może wyjsc DMC2. Ale jakby tak dostac prawowitego sequelka od PG to coś pięknego. Wreszcie przy pełnym czasie developingu daliby dłuższa rozgrywkę, zmianę broni w locie, jeszcze bardziej podatne na znieszczenia srodowisko i może poprawiliby tą tragiczną kamere.

:banderas:


Widzieliscie w ogóle megaman style MGR? Hehe
hqdefault.jpg

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...