Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

scarfacetwiy_ps2box_usa_org_rp.jpg

 

 

 

Powiem otwarcie, powyższe to według mnie jedna z najlepszych gier wydanych w XXI wieku. Zdaję sobie sprawę, że mógłby ktoś tę grę sprowadzić do "nijaki open-world z nudnym gameplayem", ale ja z mało którą grą miałem więcej funu niż ze Scarface'em. Część elementów tej gry nie jest na wysokim poziomie, ale jako całość ta gra wybija się ponad sumę jej poszczególnych aspektów. Zwyczajnie czuję ten tytuł, a to co najbardziej na mnie zrobiło wrażenie kiedy ogrywałem tę grę pierwszy raz pewnie koło 2007 roku, to atmosfera i gunplay. Atmosfera, cała prezentacja gry jak dla mnie lepiej oddaje ten romantyczny, wyidealizowany mit Miami lat 80. niż Vice City czy Vice City Stories - nie ma w Scarface'ie postaci które się pamięta, nie ma w zasadzie dialogów, ale content tej gry, misje, po prostu to jaki roz.(pipi) się sieje się jako Tony w trakcie robienia dealów narkotyków wpędza w większy ciąg niż jakakolwiek misja z Vice City. No i właśnie gunplay, w większości gier są kapiszony (tak, w tej serii o pladze egipskiej też), a tutaj czuć moc wystrzałów. Jest free aim, jest auto-aim który o dziwo wcale mnie odrzuca, bo działa w ten sposób że nakierowuje luźno na tors mobków i trzeba manualnie wycelować w głowę dla najlepszego efektu - jest to oczywiście uproszczenie, ale Scarface to zdaje się jedyna gra w ogóle, w której okazyjnie korzystałem z auto-aima, bo jest to tak przyjemne. Do tego niezły soundtrack i przyjemny system jazdy.

 

tl;dr: Scarface The World is Yours to giera, która przenosi feeling Arcade'u do gry, której przejście zajmuje 15 godzin; oraz ma jeden z lepszych gunplay'ów w historii trójwymiarowych gier video.

 

 

 

 

Post bez żadnego kontekstu, ale chciałem to z siebie wydusić (przede wszystkim pierwsze zdanie).  :dafuq: 

 

Odnośnik do komentarza

 

Nowy patch do BB ma dodać Hunter Vision :obama:

 

qW6MZQX.jpg

 

Nie strasz dobry człowieku:)

Taka zagrywka rozwaliłaby cały system serii Souls. Teraz dopiero wiedzę, jakim gównem są te wszystkie "batmano - wizje" z innych gier. Spaloć i zaorać to. Kiedyś widzenie przez ściany to był chaet mode. Teraz jest to feature.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Trzeba zapisać listę giereczek inspirowanych soulsami, które wyglądają fajnie

 

EITR

 

Eitr-Gif.gif

 

Slain

 

KNvb7xN.jpg

 

Death Gambit

 

tumblr_inline_nlk22qbyrv1sei2lb.gif

 

Titan Souls

 

ju0eginhbwkcm3ukqrct.gif

 

No i z 3D to Ni-OH

 

MintyCorruptAmurratsnake.gif

 

 

reszta wygląda słabo jeśli chodzi o styl graficzny, tak jak to widzę (jeszcze ewentualnie dodałbym Below bo Ashen akurat wyglada bardzo źle)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Titan souls już dawno temu wyszło i zebrał stosunkowo słabe oceny :(

A co to ma do rzeczy? Napisalem o inspirowanych gierkach soulsami, które wygladają fajnie tyle. Co mnie obchodzą oceny, grałem i bardzo solidny tytuł.

Odnośnik do komentarza

Ni-Oh mi sie kojarzy z piekielnie szampanską Onimushą, takze jest potencjal, oby tego nie spieprzyli. Szkoda tylko ze postac nosi na plerach tyle gratow, luk, wlocznia - meh, wole jednak jak z powietrza wszystko wyciagaja i postac ma dzieki temu taki ladny schludny wyglad, no ale to subiektywna pierdoła bardziej niz wada gry.

 

Z indorow jaranko jest nastepujace Death's Gambit > Slain > EITR, Titan Souls jak dla mnie sredniak.

 

btw. NB zaczyna juz odcinac kupony od serii souls, widzieliscie to (pipi) na smartfony? xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...