Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu będe miał Viewtiful Joe :fsg: Zobaczymy czy takie dobre jak mówią :cool::lapka:

 

 

Viewtiful Joe :banderas: co to za gra, ile w to grałem na gamecube to głowa mała, ale udało zdobyć sie unlimited vfx, jedna z moich ulubionych gier ever

 

Ja czekam na nowego Carmageddona z takich pokrewnych klimatów oby byla tęga rozróba.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8IRT_j6gCrg

 

niebawem premiera zobaczymy jak ogarnęli

 

 

 

@XM no ku,rwa panie jedynka jest mistrz

 

Preorder juz od jakiegoś czasu złożony :lapka: jak gra będzie dobra to z czasem wezmę cyfroweczke

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

ej w cs go gralem chwile sto lat temu jak wyszło i umarło żeby potem powstać dzieki tonie kasy od grubego i wpier.dolenie skinów dla gimbów i teraz patrze jak kolega krzysiu podnieca sie swoją akcją w ktorej siedzi i kampi przez pol rundy żeby rozwalić kilku typów z swojej super ultra zeskinowanej awp 

 

 

czy to jest sen czy jawa czy serio cs go ma teraz legal wallhacka? bo jak ja gralem to takie rzeczy to były czity lel

Odnośnik do komentarza




Przed chwilą przypomniałem sobie ten trailer i aż mi się łzy cisną do oczu, pamiętam podniecenie 9-latka, gdy dostałem swoją pierwszą konsolę, cudowne czarne, pudełko od Sony. Przesiedziałem wtedy z 9h przed TV, dostałem na starcie z 15 gierek (tak, tak, piraty), w tym verbatima z naniesionym czarnym cienkopisem tytułem Pro Evolution Soccer 3. Jezu, jaka ta gra była....konsolowa? Tak, to właściwe słowo. Byłem tak mega podjarany tym intrem, kiedy wkroczyły menusy, to prawie się zlałem w portki. 

(pipi)a, mineło 12 lat, a ja pamiętam do dziś, że pierwszą bramkę ever w PESie, a co za tym idzie, na konsolach w ogóle, strzeliłem Trezeguetem, w meczu Francji z bodajże Irlandią. Wrzucał Pires, a Trezegol wy(pipi)ił z woleja. Z tego co kojarzę to padłem na kolana przed TV, ze łzami w oczach, ta gra była 8 cudem świata.

Pamiętam też jak po tygodniu maniaczenia w piłkę, postanowiłem sprawdzić inne gry. Wybór padł na GT 3: Tokyo-Geneva Concept. Rany, jakie to było dobre, jak te samochody wyglądały...Niedługo później dostałem GT 4, wtedy wsiąkłem całkowicie, pamiętam moment pierwszego wjazdu na szutrową szosę.

Nostalgia mnie złapała, ale muszę przyznać- tak intensywnych doznań, jak pierwsze miesiące z PS2 za szczyla, nie dostąpiłem już nigdy potem. Fakt, niektóre gry dawały masę radości, wciąż dają, ale tego co wtedy przeżywałem- nie da się porównać.

Edytowane przez WiekszyZiemniak
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...