Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Te czasy kiedy na widok loga Ubisoft wiedziałeś, że czeka rozrywka najwyższej klasy. Prince of Persia, Splinter Cell, Beyond Good and Evil, Raymany (to ostało się dobre), Far Cry, później jaranko majaczącym na horyzoncie Assassin's Creed... ehhhh

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No jaha, że chciałem porać.

 

Ogrywałem rok temu Teorię Chaosu i mimo kilku archaizmów bawiłem się wyśmienicie.

 

Misja z włamaniem się do sejfu :banderas:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Chaos theory to najlepszy SC. Grę kończyłem ze 3 razy. NA premierę to był szoker graficzny i pamiętam że moja karta nie potrafiła tych ficzerów udźwignąć. 2 lata później przechodziłem jeszcze raz tak na nowym kompie i znowu szokowała grafika. Ten deszcz! te cienie! gra świateł !  Ostatni raz przechodziłem wszystkie części w tym chaos theory przed premierą Conviction. I potem jak grałem w nowego SC po ograniu Chaos Theory miałem nieodparte wrażenie że seria się cofnęła w rozwoju. 

 

 

Ile ja bym dał za nowe przygody Sama Fishera.

Odnośnik do komentarza

SC zaje.biste skradaki z ch.ujowa fabula (jakies political fiction) i narracja. Jakby polaczyc MGS (ktory byl tak stealth jak waz na nokii ktory zakradal sie do jablek) to bylaby swietna gra. Pdobno w MGS5 dopiero sie udalo ale cierpi na syndrom SC czyli wlasnie kiepawa fabule. Chyba wiec sie nie da ;/

Odnośnik do komentarza

W związku z przeprowadzką przekopuję się teraz przez wiele rzeczy które składowałem przez lata, dziś np. natrafiłem na takie cuda

b0gW5il.jpg

 

I pomimo tego, że np oba pinballe to jedne z największych crapów w historii (sławny developer Midas :D) to i tak mam z nimi dobre wspomnienia.

Ile ja bym dał żeby znów być guwniakiem i grać cały dzień w Colina nie martwiąc się o nic.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kiedys ogladalem critical close-up'y Super Bunnyhopa nt serii MGS, dzisiaj jako ze sporo czasu bylem na nogach, postanowilem odpalic tablet i nadrobic filmiki Matthewmatosis o serii i... szanuje, jeszcze jak, szczegolnie za te slowa: https://youtu.be/5gWcbyOd-Qw?t=42m8s

 

Obaj rzetelnie i wnikliwie podeszli do tematu, SBhop troche lepiej rozlozyl smaczki fabularne na czynniki pierwsze, a Matthew solidniej nakreslil smaczki gameplayowe [ukryte mechaniki, easter eggi, ciekawosti etc.] jak i sam gameplay [dlatego 2jka troche bardziej oberwala w jego filmiku].

 

Jak ktos jest fanem serii i ma troche czasu to polecam zapoznanie sie z tymi materialami jesli jeszcze tego nie zrobil.

Odnośnik do komentarza

"An indie game I created using UE4."

 

 

"Lost Soul Aside is an action game with fantasy art style, something like combining FinalFantasy with Ninja Gaiden.
And I collected some clips from the gameplay video and made a trailer.
Hope you like it."

 

https://forums.unrealengine.com/showthread.php?118030-Lost-Soul-Aside-a-fantasy-action-game

 

:obama:

Na razie z uwagi na grafikę... Animacja smoka trochę średnia, ale design fajny, nie wspominając o ogromie pracy włożonej w modele.. Jeśli w istocie jest to dzieło jednej osoby... Czapki z głów.

 

Edit: Swoją drogą to pierwsze zdanie to niezły strzał w ryj tym wszystkim indie studiom zbyt leniwym na zrobienie gry z grafiką.

Edytowane przez gkihdghdhj
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wygląda genialnie,byłoby świetnie jakby rzeczywiście coś z tego projektu wyszło. Z tego co pisze na forum unreal'a do którego odnosi link z posta powyżej to gierkę tworzy już 2 lata, jak na jedną osobę to odwalił kawał znakomitej roboty.

 

Co się tyczy TLC to już tyle razy o tym słyszałem i za każdym razem mówiłem sobie,że zagram więc w końcu trzeba będzie to zassać z sieci.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

"An indie game I created using UE4."

 

 

"Lost Soul Aside is an action game with fantasy art style, something like combining FinalFantasy with Ninja Gaiden.

And I collected some clips from the gameplay video and made a trailer.

Hope you like it."

 

:mog:

 

niesamowity facet. pomijając oprawę sam tytuł zapowiada się bardzo zacnie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...