Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W scence nawet źrenica reaguje na światło i się zwęża, po teleporcie do ciemniejszego pomieszczenia ponownie się rozszerza, (pipi)any, że też mu się chciało nawet o czymś takim mysleć a co dopiero samemu programowac.

 

btw. xd

 

 

 

Creator - Bing Yang

Lead Producer - Bing Yang

Game Director - Bing Yang

Art Director - Bing Yang

Lead Programmer - Bing Yang

CG Artworks - Bing Yang

Special Effects - Bing Yang

Lead Designer - Bing Yang

Sountrack - Bing Yang

Interface Design - Bing Yang

Runner - Bing Yang

 

 

xD

Odnośnik do komentarza

Aaaa... Skąd ten news? Sam autor na fb odpowiedział, że studio to dwie osoby, z czego jedna odwala gros pracy. Oczywiście nie zdziwiłbym się, gdyby to była ściema i jest tam ich więcej, zresztą 10 osób to też niedużo, mając na uwadze kaliber produkcji.

 

Może być i tak, że ich tam jest paręset i ta akcja była dla rozgłosu.

Odnośnik do komentarza

Troche (pipi)em zalatuje, kolejny pseudo survival, mieszanka Xcoma i Dead Space'a w FPP, ze starym Preyem to to nic wspolnego juz nie ma:

 

Jestem dokładnie tego samego zdania. Jedynie drobna, cieniusieńka niteczka nadziei pojawia się w 54-tej sekundzie filmiku, która może wskazywać,że portale w jakiejś tam formie będą, tudzież zabawa z grawitacją, co było najciekawszym ficzerem pierwowzoru. Na dodatek multi w jedynce , które gdyby nie totalnie spyerdolony kod sieciowy i zyebany framerate mogłoby się stać kanwą do powstania dzieł równie wiekopomnych jak Unreal Tournament lub Halo, rzecz jasna w swojej specyficznej konwencji...

Odnośnik do komentarza

Troche (pipi)em zalatuje, kolejny pseudo survival, mieszanka Xcoma i Dead Space'a w FPP, ze starym Preyem to to nic wspolnego juz nie ma:

 

A gdzie było mówione, że ma mieć coś wspólnego ze starym Preyem skoro to jest reboot? 

Odnośnik do komentarza

Mechanika oryginału była rewelacyjna. Grę ogrywałem, jak poyebany 3 razy pod rząd po każdym skończeniu. Zastawić taki gameplay, po sukcesie Portala 2 na wszystkich platformach, jest dla mnie bez sens.

 

Ograłbym jeszcze raz tego Preya, bo mam wersje w pudełeczku ale nie mam w kompie napędu DVD a steamowej nie ma. :reggie:

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wróciłem ostatnio do Magic Duels na Xone i stwierdziłem, że gra ma chyba najbardziej chamski model mikrotransakcji jaki widziałem, nawet jak na grę F2P. W grze za singla i potyczki z SI oraz żywymi graczami dostajemy monety, za które kupujemy paczki z kartami. Monety możemy oczywiście kupić także za prawdziwą kasę. Nie byłoby tu nic rażącego, w końcu na czymś gra F2P musi zarabiać, gdyby nie fakt w jaki sposób są umieszczane losowe karty w paczkach, które kupujemy za monety.

 

W grze jest pewna grupa legendarnych i mitycznych kart, które poza oczywistymi walorami w samej rozgrywce, są także potrzebne do 2 osiągnięć (za zebranie wszystkich kart z obu grup). Wszystkich kart w podstawce jest ponad 700, w pojedynczej paczce jest 6 "losowo" wybranych kart. Łatwo policzyć, że trzeba nabyć coś ok. 120 paczek z kartami żeby zebrać wszystkie. Teoretycznie jakby WSZYSTKIE karty były alokowane w paczkach losowo, to mając już grubo ponad połowę kart istniałoby spore prawdopodobieństwo, że zebrałbym przynajmniej jeden komplet mitycznych albo legendarnych kart. Jak się jednak okazuje, karty oczywiście czasem losowo wpadają, ale większość z nich jest przez system "trzymana" aż do ostatniej paczki - zostały mi 3 paczki do wykupienia (na ok. 120) i w dalszym ciągu (mając 98% wszystkich kart :P) nie mam skompletowanej ani jednej z tych dwóch grup. Podejrzewam, że po ostatniej karcie dostanę w ostatniej paczce :)

 

Nie wydałem ani złotówki na monety, ale żeby "wyfarmić" (akurat gram bo lubię) normalną grą wszystkie karty, to spędziłem z grą już 140h. Gra więc ewidentnie daje faktyczną przewagę osobom, które płacą za paczki (i to sporo, bo wykupienie wszystkich kart w podstawce to wydatek prawie 200 zł) bowiem większość najistotniejszych kart dostaje się po wykupieniu ponad 90% paczek z kartami.  

 

A jeszcze zabawniej robi się gdy się weźmie pod uwagę, że podstawka to nie jedyny set kart do zebrania - gra dzieli się na sezony i wszystkich kart jest na dzień dzisiejszy ponad 2400 :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...