Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Taj jak suteq pisze, League of Legends jest F2P (czyli praktycznie każdy może grać), wymaga skilla i wgłębienia się w rozgrywkę, umiejętności, postacie, można grać i rywalizować ze znajomymi, a ponadto LoL jest dużą marką w świecie e-sportu, ludzie lubią to oglądać. Te wszystkie rzeczy nawet nie tyczą się tylko LoLa, ale całego gatunku MOBA, ja nigdy nie grałem, ale rozumiem fenomen.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Czas na sobotnią dyskusję. Bez żadnych śmiechów. Uwaga:

 

 

Na czym do cholery polega fenomen League of Legends? Dlaczego ta gra jest taka popularna? Z moich obserwacji znajomych, którzy w to grali, wyglądało to tak, że kto kliknie więcej razy w myszkę, ten wygra w tym chaosie. O co tu chodzi? Czy to jakiś trolling? Pomóżcie to zrozumieć.

Taka refleksja.

Czasem widzę gdzieś relację z jakiegoś turnieju w LoL, patrzę i nie kumam o co tam na ekranie idzie. Ta gra wydaje się okropnie niezrozumiała dla postronnego widza, kogoś, kto nigdy w nią nie grał na poważnie. Dla odmiany w Counter Strike też nigdy nie grałem, ale czasem jak leci jakiś większy turniej, to chętnie zerkam i pewnie omijają mnie niektóre niuanse, ale ogólnie przebieg rozgrywki jest dla mnie w 100% zrozumiały. Nie próbuję tutaj porównywać pozornie prostej strzelanki do LoLa, ale jej potencjał do przyciągnięcia uwagi losowego widza i ewentualnego zachęcenia go do gry.

 

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, kiedy obserwowałem kolegów (koleżanki też xd) w akademiku grających w lola i dote miałem wrażenie że mówią w innym języku.

Rywalizacja, model f2p i możliwość gry że znajomymi to chyba główny powód popularności gier z gatunków moba i mimo wysokiego progu wejścia łatwo się wkręcić i uzależnić. Niebezpieczne g.owno.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak dobre 5v5 z ruskimi w druzynie :banderas:

Tez kiedys nie rozumialem fenomenu MOBA games (probowalem ogladac LoL ale dizajn i nieznajomosc tematu mnie odrzucily), dopoki kumpelek nie wkrecil mnie w dote.

I tak sobie gram, juz prawie 4lata xd na szczescie icefraud nie przestaje zaskakiwac w patchach wiec nie ma mowy o nudzie.

 

Oczywiscie dota2>LoL, pozdrawiam i zapraszam na STEM.

Odnośnik do komentarza

Kórva, co za rok :obama: Co gierka to nie dosc, że nie zawodzi to jeszcze kosi.

- RE7 - miała byc kapa, zniszczenie serii, a tymczasem wychodzi jedna z najlepszych czesci

- Yakuza Zero? Gierka dla pedauf z japonii, nikogo, a tu kazdy zagrywał i chwalił pod niebiosa.

- Nioh? Tu najmniej wątpliowsci było, ale wyszedł genialny siekacz

- Horizon? eee tylko grafa. A tu proszę - super fabuła, super gameplay, nic tylko grac.

- Torment też nie zawiodł, jedynie optymalizacja wersji konsolowej.

- Nier? Pierwsze opinie P E T A R D A. Zelda? Miała byc kaszana po tylu latach, a tu powstaje moloch na dziesiątki godzin bez chwili nudy. Gracity Rush 2 też spełnił swietnie zadanie postawione przed sequelem

Zaraz Person 5, zaraz Prey i tez pewnie nie bedzie zawodu. Jeszcze się okaże, że Andromeda bedzie swietna :obama:

Odnośnik do komentarza

- Yakuza Zero? Gierka dla pedauf z japonii, nikogo, a tu kazdy zagrywał i chwalił pod niebiosa.

 

niektóre sub questy i zadania poboczne (karaoke) to wszystko to za co hejtuje się Japonię, ale wątek główny śledzi się niczym najlepszy sezon Sopranos, a sama walka i późniejsi bossowie są po prostu znakomici. ani story tlou ani pierwszego nier nie dostarczyły mi tak solidnie trzymającego za jaja scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No pierwsze trzy miesiące tego roku to jest jakiś kosmos. 

 

RE VII ograłem. Yakuza do mnie nie trafiła ale wielbiciele takich klimatów mają w co grać. Nioh właśnie wleciał, a do tego kończę calakować Hitmana, który bardzo mi się spodobał. Horizon będzie grany, ale nie wiem jak z tym Tormentem. Wersji PC nie zamierzam brać bo 1. 130zł i cyfra only 2. nie jestem przekonany co do gry po usłyszeniu wrażeń w jednym podcascie więc kupowanie w ciemno na pc to głupota. Nawet w Niera będę grał bo mnie demko przekonało. Plan jest aby się z tym wszystkim uporać do końca marca. Jest to możliwe, ale będzie niezwykle trudne więc jak będzie to się okaże. Dobrze, że w kwietniu nic mnie z premier nie interesuje więc do Preya spokojnie się ze wszystkim uwinę.

No a reszta tego roku w sumie wygląda dosyć ubogo bo poza South Parkiem, Crashem, RDR 2 (jak nie przesuną) i Uncharted (o ile wyjdzie) nic mnie zbytnio nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja nie chcę nic mówić, ale Beat Cop od polskiego studia Pixel Crow wyląduje na rynku już 30 marca, a dodatkowo wyjdzie też w pudełkowej wersji za 59,90zł. W środku:

20170309111849.jpg'

 

No i nowy trailerek:

 

Biorę na bank. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra w Night in The woods ? Gra po recenzji w cda strasznie mi się spodobała ale chętnie bym usłyszał opinie forumowicza. Chyba następny za(pipi)isty indyczek został upieczony.  Gdyby nie tyle premier obecnie do ogrania to bym już brał. Gra wyszła na pc i ps4. 

 

Odnośnik do komentarza

https://gamercards.exophase.com/xbox/user/QvstraPL

 

Zostało mi coś jeszcze z konsolowych exów do ogrania na XONE? Z listy, którą jakiś czas temu robiłem zostało mi Dead Rising 3, które i tak raczej odpuszczę, bo nie ograłem poprzednich części - chyba, że trójka przewyższa jakością poprzedniczki to wtedy zacznę od niej. No i Ori, bo podobno to cymesik gierka. Jeszcze coś zanim pchnę kloca do żyda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...