Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Kórva, co za rok :obama: Co gierka to nie dosc, że nie zawodzi to jeszcze kosi.

- RE7 - miała byc kapa, zniszczenie serii, a tymczasem wychodzi jedna z najlepszych czesci

- Yakuza Zero? Gierka dla pedauf z japonii, nikogo, a tu kazdy zagrywał i chwalił pod niebiosa.

- Nioh? Tu najmniej wątpliowsci było, ale wyszedł genialny siekacz

- Horizon? eee tylko grafa. A tu proszę - super fabuła, super gameplay, nic tylko grac.

- Torment też nie zawiodł, jedynie optymalizacja wersji konsolowej.

- Nier? Pierwsze opinie P E T A R D A. Zelda? Miała byc kaszana po tylu latach, a tu powstaje moloch na dziesiątki godzin bez chwili nudy. Gracity Rush 2 też spełnił swietnie zadanie postawione przed sequelem

Zaraz Person 5, zaraz Prey i tez pewnie nie bedzie zawodu. Jeszcze się okaże, że Andromeda bedzie swietna :obama:

Nie no horizon (pipi)

Odnośnik do komentarza

https://gamercards.exophase.com/xbox/user/QvstraPL

 

Zostało mi coś jeszcze z konsolowych exów do ogrania na XONE? Z listy, którą jakiś czas temu robiłem zostało mi Dead Rising 3, które i tak raczej odpuszczę, bo nie ograłem poprzednich części - chyba, że trójka przewyższa jakością poprzedniczki to wtedy zacznę od niej. No i Ori, bo podobno to cymesik gierka. Jeszcze coś zanim pchnę kloca do żyda?

Niestety ale tyle. Aż szkoda, że Xbox tak upadł. Mnie trzyma jeszcze Halo 5 w multi bo uwielbiam serię ale nadgonię kilka singli i niestety rozstanie. GOTY pad fajnie wykonana konsolka (Ska) no ale to na tym koniec.

Odnośnik do komentarza

 

Kórva, co za rok :obama: Co gierka to nie dosc, że nie zawodzi to jeszcze kosi.

- RE7 - miała byc kapa, zniszczenie serii, a tymczasem wychodzi jedna z najlepszych czesci

- Yakuza Zero? Gierka dla pedauf z japonii, nikogo, a tu kazdy zagrywał i chwalił pod niebiosa.

- Nioh? Tu najmniej wątpliowsci było, ale wyszedł genialny siekacz

- Horizon? eee tylko grafa. A tu proszę - super fabuła, super gameplay, nic tylko grac.

- Torment też nie zawiodł, jedynie optymalizacja wersji konsolowej.

- Nier? Pierwsze opinie P E T A R D A. Zelda? Miała byc kaszana po tylu latach, a tu powstaje moloch na dziesiątki godzin bez chwili nudy. Gracity Rush 2 też spełnił swietnie zadanie postawione przed sequelem

Zaraz Person 5, zaraz Prey i tez pewnie nie bedzie zawodu. Jeszcze się okaże, że Andromeda bedzie swietna :obama:

Nie no horizon (pipi)

 

no ale tak serio nie uważasz, że troche retarded jest oceniac gierkę bez obczajenia głównego dania, czyli późniejszych starć, z wielkimi maszynami, gdzie kitranie w krzakach guvno daje?

 

gdybym miał oceniac po pierwszych godzinach takie U4, byłaby to najgorsza część serii

Odnośnik do komentarza

Pytanie do Yakuzowych świrów: czy Yakuza Kiwami to godny remake i dobrze od tego zacząć, jak już będę się za serię brać? Wiem, że jest odnowiona i ulepszona, ale czy nie pozmieniali czegoś na tyle, że gra stała się czymś innym niż oryginał? No i mam też problem z tym, że jedynka dostała remaster, ale między Kiwami a 3 wciąż jest "jedynie" stara dwójka, która po unowocześnionej jedynce może nie wejść tak gładko. Może po prostu ograć to na emulatorku?

 

K,urwa, nie byłoby problemu, gdyby wydali Y1 i Y2 HD z angielskimi subami, ale nie, jak zwykle skośnoocy olali resztę świata i mamy milionową gierkę, która u nich została :/. Kiedyś muszę się tych je,banych krzaków w końcu nauczyć.

 

Niektórzy polecali, żeby się wziąć za trójkę, i OK, rozumiem, że ma recap 1 i 2 części w sobie, ale nie o to mi chodzi. Jak już ogrywać, to od początku chyba, co?

Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem ogrywac od Yakuza 1 na emulatorku w 1440p, włozyłem płyte do napędu, troche pobawilem sie ustawieniami i piekne teksturki mi sie ukazały, nie jest to co prawda taka jakosc jak Kiwami, ale gralo sie naprawde mega przyjemnie. A sama gra to taki sztos ze nie wiem kiedy jak z bicza poszlo 20 godzin. No i bieganie po miescie przy wrzuceniu 120 fpsów zaoszczedziło sporo czasu :cool:

 

Jak masz parcie to mysle ze mozesz smialo pograc na emu, ale jak ma to byc "KIEDYS" to pewnie do tego czasu wyjdzie remaster 1 i 2 w HD.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie znasz mojej sytuacji, Figaro :[.

Przeciez Main Story to jakies 15 godzin.

No i dokładnie tak chcę ograć te najstarsze, bez większego zbieractwa czy robienia side-questów (chyba, że są jakieś naprawdę warte zrobienia), zdążę się tym jeszcze znudzić w nowszych częściach. I nawet w obecnie zarąbanym po brzegi życiu od pierwszego marca w Horizon nabiłem 8h, więc jakoś do wakacji przynajmniej jedynka powinna być ukończona :lapka:

Odnośnik do komentarza

Nie znasz mojej sytuacji, Figaro :[.

Przeciez Main Story to jakies 15 godzin.

No i dokładnie tak chcę ograć te najstarsze, bez większego zbieractwa czy robienia side-questów (chyba, że są jakieś naprawdę warte zrobienia), zdążę się tym jeszcze znudzić w nowszych częściach. I nawet w obecnie zarąbanym po brzegi życiu od pierwszego marca w Horizon nabiłem 8h, więc jakoś do wakacji przynajmniej jedynka powinna być ukończona :lapka:

 

 

No i spoko, ja tak wlasnie lecialem, main story głównie i kilka side questów machnalem które wydaly mi sie interesujace i/lub wnosily cos do głównej sciezki fabularnej lub lepiej moglem poznac postac ktora mnie zainteresowala. Napewno olałem podrywanie lasek i randkowanie. Do tego zagralem z raz czy dwa w baseball i spokojnie ponizej 20h sie mozna zmiescic.

 

Jak ogram kilka gierek na PS4 to zaczynam Yakuza 2.

Odnośnik do komentarza

Kazda czesc mozna ogarnac spokojnie w  15-25 h jesli skupisz się na  glownym watku, co tez polecam. Najlepiej zacząć od jedynki lub ewentualnie Zero i pewnie od sukcesu Kiwami będzie uzależniony rimejk dwojki. Generalnie nie jest to seria pokroju MGS-a, gdzie jak nie zagrasz we wszystko po kolei to nie będziesz miał pojęcia co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Obejrzyjcie jak chcecie się zalać żółcią ;)

 

 

Nawet nie wiem ile musialbym zarabiac zeby miec taka kolekcje, pieknie sie to oglada, a jednoczesnie widze ze grzbiety wydań amerykanskich to nie tylko DS ale i PS2/PS3 itp maja ładniejsze.

 

 

Z tego co mówi w trakcie filmu wnioskuję, że już za dzieciaka rodzice aktywnie wspierali jego hobby (kupowali gierki), więc może to jest jego oryginalna kolekcja od samego początku. Najlepsze jest to, że on chyba prawie wszystko z tego ma ograne. Kiedyś zrobiłem subskrypcję kanału bo robi fajne 20-40 minutowe filmiki, gdzie wyciąga jakieś swoje gry i opowiada dlaczego warto się takimi czy innymi grami zainteresować. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W CW wielu jest takich znawców, co potrafia opowiadac godzinami o grach, a niekoniecznie nawet mieli je w ręku ;) Wiec watpie zeby wszystko ogral z tego co ma, duzo z tego to rpgi i molochy, no ale co jak co, kolekcja piekna, zwlaszcza ze to wszystko miętówki.

 

Oglądałem dzisiaj jego filmik o grach z 3DS i z tego co pamiętam to nawet powiedział, że nie kupuje gier żeby stały, a tych co nie ograł to mówił i były to pojedyncze przypadki. Nawet dobry przykład był, że Harvest Moon poznał wraz z Tale of Two Towns, ale nie czuł potrzeby żeby sprawdzać wszystko wstecz i tym samym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W CW wielu jest takich znawców, co potrafia opowiadac godzinami o grach, a niekoniecznie nawet mieli je w ręku ;) Wiec watpie zeby wszystko ogral z tego co ma, duzo z tego to rpgi i molochy, no ale co jak co, kolekcja piekna, zwlaszcza ze to wszystko miętówki.

Jak go słucham to jednak nie wygląda mi na teoretyka bo zwyczajnie wie o czym mówi. 

Odnośnik do komentarza

Odbiję na sekundkę od tematu, ale to co się dzieje w najnowszym DOOMie sprawia, że czuję zajawkę jak w 96. Tempo akcji, klasyczny arsenał broni i modyfikacje sprawdzonych mechanik sprawiają, że  nie mogę przestać szczerzyć gęby. Niesamowite jest to jak na każdym kroku ta gra udowadnia mi jak bardzo zbyt poważne traktowanie fabuły i postaci psuje mi fun ze strzelanek. Myślałem, że przejadły mi się FPSy, ale to nie prawda: przejadły mi się totalnie nienatchnione fabularnie shootery, gdzie strzelanie zdaje się schodzić na dalszy plan. Czuję, że po skończeniu tego tytuły będę czuł sytość jakiej nie odczuwałem od dawien dawna. Jest jeszcze coś wartego polecenia o tak świetnym gun playu?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...