Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieci najtrudniejsze w SMG? No chyba nie, przynajmniej dla mnie oczywiście. purple coinsy te najtrudniejsze na poziomie z factają luigiego najgorsze, skok w trudności spory, ale dało się przeżyć, adrenalinę mocno pompował ten poziom. Aż chyba odpalę sobie SMG/SMG2 na Wii U czego jeszcze nigdy nie robiłem i przejdę po raz n-ty 

Odnośnik do komentarza

Temat... taki, nie taki? W każdym razie, pojawiły się donosy o rozpoczęciu produkcji SNES Classic. Z tej okazji US Gamer przygotował listę 30 gier, które by chętnie zobaczył... w tym samych jRPG-ów. Ach, co za lista. No i to właśnie jest w skrócie moja geneza jako gracza. Chociaż i to nie do końca, bo na liście nie ma wielu fascynujących gier, które oficjalnie wyszły tylko w Japonii, a będąc w sferze marzeń można sobie wyobrażać, że mogłyby wyjść.

 

http://www.usgamer.net/articles/beyond-the-nes-classic-edition-super-nes-genesis-and-more/page-3

Odnośnik do komentarza

Jeżeli faktycznie SNES mini jest w produkcji, to ciekawe o ile wzrośnie cena w stosunku do sklepowej ceny NESa mini. No bo ciężko mi uwierzyć, że wsadziliby do 60 dolarówego pudełka  np. FF 4,5,6 i CT, skoro SE na telefonach chce za nie po 15 doljarów od sztuki. A gdzie jeszcze te wszystkie Zeldy, Metroidy i inne Donkey Kongi.

 

Tak czy inaczej, zakup obowiązkowy. NESa mini traktowałem tylko jako ciekawostkę, z tamtych gier byłbym w stanie grać bez grymasu tylko w SMB3, no a tutaj stawka jest jednak większa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tylko co, VI w Europie wyszłaby z takim ekranem startowym?

 

screen01.png

 

No tak średnio mi się wydaje. Modyfikować roma też przecież nie będą. Zresztą czym ja się przejmuję, tydzień po ewentualnej premierze i tak się wgra romy z neta.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli faktycznie SNES mini jest w produkcji, to ciekawe o ile wzrośnie cena w stosunku do sklepowej ceny NESa mini. No bo ciężko mi uwierzyć, że wsadziliby do 60 dolarówego pudełka  np. FF 4,5,6 i CT, skoro SE na telefonach chce za nie po 15 doljarów od sztuki. A gdzie jeszcze te wszystkie Zeldy, Metroidy i inne Donkey Kongi.

 

Tak czy inaczej, zakup obowiązkowy. NESa mini traktowałem tylko jako ciekawostkę, z tamtych gier byłbym w stanie grać bez grymasu tylko w SMB3, no a tutaj stawka jest jednak większa.

Ten snes mini to bedzie mega strzał w kolano, wszystkie te gry dawno ograne są na emulatorach na psp czy komorkach. W dobie takich gierek jak W3 czy Horzion kto w to bedzie grał ja sie pytam?

Odnośnik do komentarza

po +/- 13 latach przerwy znowu pogrywam w Herosów III i jest po prostu cudnie. żeby było zabawniej z całego cyklu ograłem tylko ją.

czy którakolwiek późniejsza przynajmniej zbliżyła się poziomem do tej odsłony i warto dac jej szansę?

Trójka rewelacja rownież raz na jakiś czas odpalam , niestety w nowsze części nie potrafiłem sie wkręcić, ale polecam sie cofnąć i ograć dwójkę która jest rownież świetnym tytułem, dla mnie chyba nawet lepszym ale pewnie na ta opinie działa bardzo duży sentyment

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli faktycznie SNES mini jest w produkcji, to ciekawe o ile wzrośnie cena w stosunku do sklepowej ceny NESa mini. No bo ciężko mi uwierzyć, że wsadziliby do 60 dolarówego pudełka  np. FF 4,5,6 i CT, skoro SE na telefonach chce za nie po 15 doljarów od sztuki. A gdzie jeszcze te wszystkie Zeldy, Metroidy i inne Donkey Kongi.

 

Tak czy inaczej, zakup obowiązkowy. NESa mini traktowałem tylko jako ciekawostkę, z tamtych gier byłbym w stanie grać bez grymasu tylko w SMB3, no a tutaj stawka jest jednak większa.

Ten snes mini to bedzie mega strzał w kolano, wszystkie te gry dawno ograne są na emulatorach na psp czy komorkach. W dobie takich gierek jak W3 czy Horzion kto w to bedzie grał ja sie pytam?

 

 

ludzie sie zabijali o mini nesa i kupowali na serwisach aukcyjnych przepłacając kilkukrotnie byleby tylko mieć ten kultowy sprzęt, a Ty mówisz, że SNES który ma znacznie, znacznie lepszą bibliotekę gier będzie strzałem w kolano? no trochę beka wnusiu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

po +/- 13 latach przerwy znowu pogrywam w Herosów III i jest po prostu cudnie. żeby było zabawniej z całego cyklu ograłem tylko ją.

czy którakolwiek późniejsza przynajmniej zbliżyła się poziomem do tej odsłony i warto dac jej szansę?

Trójka rewelacja rownież raz na jakiś czas odpalam , niestety w nowsze części nie potrafiłem sie wkręcić, ale polecam sie cofnąć i ograć dwójkę która jest rownież świetnym tytułem, dla mnie chyba nawet lepszym ale pewnie na ta opinie działa bardzo duży sentyment

 

 

Hirołsy 3 to jak Age of Empires II - genialne w swej prostocie i z ponadczasowym designem. Te gry się nie starzeją. 

Odnośnik do komentarza

Commandosy :banderas:

Ale tylko jedynka z expansion pack. W resztę jakoś kompletnie nie potrafiłem się wkręcić. :/

 

 

Nie można również zapomnieć o genialnym Tzar.

To prawda.  
Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...