Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zminusowali jak napisałem, że dwójka to drewno xD
fabularnie jest super jako całokształt ale można było to inaczej przedstawić - i MNIEJ wracania w tył przez level i mniej monotonii.
dla fana uniwersum to jest i tak bdb gra - ale to tyle jeśli chodzi o kampanię. Ta gra wygrała wszystko co było do zgarnięcia... mutiplayerem.

H3 się przemęczysz na samym początku, a później jest naprawdę cholernie fajne. 
oczywiście są momenty mocniejsze i słabsze - ale i takie, które się jako gracz pamięta, już na zawsze :)
soundtrack i rozbudowane levele + coop, jeśli masz z kim
przeszedłem to na pewno nie mniej niż 10x 
:turned:

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierki na "10" u mnie wyglądają następująco:

 

Super Mario Bros - przegrane dziesiątki godzin, dzięki tej gierce tak naprawdę wkręciłem się w świadomy gejming (wcześniejsze c64 to jednak bardziej ciekawostka i mało świadome granie). Gierka też nauczyła mnie, że mówi się przeszedłem, a nie przeszłem. Zawsze jak przechodziłem jakiś lvl, krzyczałem jeee przeszłem, a wtedy mama z siostrą mnie poprawiały xD

 

Star Wars Rebel Assult 2 - moja pierwsza gra po kupnie pierwszego cd roma. Dla młodego miłośnika Star Wars to jak sen, do tego gra-film z prawdziwymi aktorami w okolicach 1995 roku? c'mon!

 

Crash Bandicoot- jak zobaczyłem jej reckę w Secret Service wiedziałem, że muszę mieć dla tej gierki Playstation. Fajtastyczna platformówka, która nawet po 20 latach jest praktycznie tak samo dobra jak na premierę (co w sumie potwierdza zbliżający sie remake, gdzie z tego co widać mechanika jest praktycznie nie tknięta).

 

Super Mario 64 - recenzja w tym samym numerze SS co Crasha. Miałem dylemat N64 czy PSX? Jednak totalny brak konsoli niny u mnie w mieście rozwiązał problem. Ograny jakoś 2-3 lata po premierze na pożyczonie konsoli od laski z którą chodziłem, a jej tata prowadził blaszak/salon gier z konsolami. Co śmieszne dalej kumpluje się z tą (już) Panią. Gra ona też w gierki ale tylko retro:p Co do gierki to wiadomo ocb. Prekursor? esencja kozak ery platformówek 3d. Gierka broniąca się także po latach.

 

GTA IV - pierwszy sandbox, który naprawdę mnie wciągnął. Kocham klimat NY więc po tym względem granie było jak mokry sen. Do tego świetna fabuła, ponadczasowi bohaterowie (Nico, Brucy, Jacob itp.), fantastyczne żyjące miasto oraz muza, którą do tem pory słuczam w swoim aucie. Aaa i co do miast to dla mnie Liberty City > San Andreas.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaczynam jednak dziś H2. Figaro mnie namawiał na TW101 i mam ochote, fakt, zagrac w to bardzo, ale czuje że mam bardzo ochote pograc w FPSy teraz. Także H2 i H3 będą grane po kolei. Potem jakas przerwa na Mario może i jade z Res2,3 i KZ2. Mi się gatunki nie nudza jak gram jeden po drugim wiec nie mam z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

Super Mario 64 - recenzja w tym samym numerze SS co Crasha. Miałem dylemat N64 czy PSX? Jednak totalny brak konsoli niny u mnie w mieście rozwiązał problem. Ograny jakoś 2-3 lata po premierze na pożyczonie konsoli od laski z którą chodziłem, a jej tata prowadził blaszak/salon gier z konsolami. Co śmieszne dalej kumpluje się z tą (już) Panią. Gra ona też w gierki ale tylko retro:p Co do gierki to wiadomo ocb. Prekursor? esencja kozak ery platformówek 3d. Gierka broniąca się także po latach.

 

 

Recka Mario 64 w SS to już klasyk.

Odnośnik do komentarza

Crystals >>> Hydrogen, o wiele bardziej "hipnotyzujący" utwór jak się go połączy z gameplayem Hotline Miami. Pamiętam jak grałem na słuchawkach w autobusie, właśnie leciało Crystals i tak się zapomniałem że mało co przystanek bym przegapił :rayos:

 

A jak przestałem grać to dosłownie miałem ten utwór w głowie przez cały dzień, słyszałem w głowie te dźwięki jakbym miał słuchawki na uszach. Niesamowity soundtrack.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...