Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden co chciałem wychodzi w czerwcu:)

 

Tak na szybko to na bank Super Mario 64, najlepszy platformer 3d ever byłby idealny na switcha. W ogôle ze względu na deficyt i na moje dość proste odświeżanie (nie trzeba znacznie w gameplayu i mechanic grzebać) to chciałbym jeszcze inne platformówki 3d np Spyro, Gexa czy Conkera.

Odnośnik do komentarza

Jeden co chciałem wychodzi w czerwcu:)

Tak na szybko to na bank Super Mario 64, najlepszy platformer 3d ever byłby idealny na switcha. W ogôle ze względu na deficyt i na moje dość proste odświeżanie (nie trzeba znacznie w gameplayu i mechanic grzebać) to chciałbym jeszcze inne platformówki 3d np Spyro, Gexa czy Conkera.

Jak na Switcha to czekam jak cholera na prawilny remaster jednego z moich ukochanych platformerow czyli Super Mario Sunshine. Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Super Mario Bros. 3 na silniku Super Mario Makera. Co prawda jest już odświeżona wersja na SNESa w pakiecie All Star, ale jest to rzyg w porównaniu do oryginału.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jakiej gierki remake'a chcieli byście zobaczyc? Mówie tutaj o podbitej pod współczesne standardy grafe itp. natomiast sam core gry niezmieniony- te same lokacje, fabuła...

Nikt nie lubi raków, ale wiadomo że jakiejś ulubione gry to chetnie by się przywitało, hehe.

Viewtiful Joe

Star Wars Rogue Squadron II

Blood

 

W sumie te wszystkie pecetowe fps z lat 90-tych i początku 2000 to były giereczki :banderas:

 

 

aaa i koniecznie trylogia Max Payne

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze a propos speedrunów to właśnie ogarnąłem, że w Evil Within jest trofeum za przejście gry w mniej niż 5 godzin, a biorąc pod uwagę że teraz mam dopiero 2/3 gry i 11h na liczniku, to będzie wesoło :D. Miałem już nie wbijać platyn, ale nic nie poradzę że gierka mi się podoba, a przejście Akumu mode (czyli śmierć na 1 hita od wszystkiego) mnie podnieca.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Powerslave/Exhumed.

 

Ja to bym przytulił Quake 1 z DLC'kami na nowym IdTechu, ale bez żadnych mocniejszych zmian, nie przeżyłbym gdyby zrobili coś z soundtrackiem, kolorystyką albo gameplayem. Z przyjemnością zaś cieszyłbym się z większego je.bnięcia z giwer np ślady od gwoździ na ciałach maszkar.

 

Cała kampania z RTCW w New Order.

 

Einhander - Shmup z PSX'a w full HD, 60 klatkach i ostrych jak pupa 2B teksturach.

 

Medal Of Honor - Chciałbym wrócić do klimatów WW2 ale mniej w stylu skryptowych i hollywoodzkich wybuchów, a bardziej szpiegowskich jak goldeneye przy akompaniamencie muzyki Giacchino.

 

Parasite Eve dwie części na Luminous Engine.

 

Wild 9 odświeżony jak ten nowy Crash.

 

Legacy Of Kainy wszystkie.

 

Na razie tyle pomysłów mi przyszło.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...