Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że taka lista nikomu się nie spodoba, i każdy będzie się rzucał o inne gierki, no ale oddaje pewne przekonania wśród społeczności i może być punktem odniesienia. Nawet ja nie ograłem kilku pozycji z tego. Głównie pececiarskich gierek, co do których nie spodziewam się niczego, co mnie zaciekawi, jak Ultima 7, Vampire Masquerade czy Pool of Radiance. Czy te gierki są waszym zdaniem warte obczajania w dzisiejszych czasach? To znaczy pewnie można gdzieś ściągnąć np. Pool of Radiance, ale mam mocną wątpliwość, czy wytrzymam 5 minut. No ale zobaczymy.

 

 

Wiedźmin 3 zdaje się padł "ofiarą" podejścia, że jednak jest mocny balans RPG-ów japońskich i nie (nie zawsze tak jest na takich listach) oraz historyczność ma pewne znaczenie, większość to już stare kultowe gierki.

 

 

 

He dopiero zauważyłem, jak nisko FF7, zgredy by były oburzone :obama:

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

@ogor

 

Vampire Masquarade to genialna gra z unikalnym settingiem, świetnym klimatem i niesamowicie dobrze napisaną historią i dialogami, moim zdaniem warto ograć. Choć na jakieś bugi pewnie trafisz, nie wiem też jak z odpalaniem na nowych pecetach, ale pewno są jakieś sposoby.

Oczywiście trzeba spatchować żeby to jako tako działało.

Odnośnik do komentarza

Jakiej gierki remake'a chcieli byście zobaczyc? Mówie tutaj o podbitej pod współczesne standardy grafe itp. natomiast sam core gry niezmieniony- te same lokacje, fabuła...

Nikt nie lubi raków, ale wiadomo że jakiejś ulubione gry to chetnie by się przywitało, hehe.

Ninja Gaiden Black bez zmienionego OSTka.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kolejny speedrun GTA 3 skończony. Na początku myślałem, że będzie bieda gdyż traciłem jakieś 55 sekund, bo normalnie gram na lapku bo jakoś wygodniej ale do nagrywania musiałem odpalić PC i tam grać. Ale potem odrobiłem z nawiązką i poprawiłem czas o 3:45 minuty. Wszystko nagrane z licznikiem. 

 

 

 

3VffcYz.png

 

 

 

Wideo:

 

Teraz w końcu mogę się zająć nauką latania Dodo aby poprawić czas bo spokojnie mogę uszczknąć te 5 minut. :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak, jak masz widok z góry i szybko jedziesz to ruch uliczny w ogóle się nie pojawia a tak naprawdę to on jest największą przeszkodą w grze. Kamera z góry całkowicie eliminuje ten problem i jest to bardzo użyteczna opcja. 


To ustawianie samochodu już mi weszło w nawyk i robię to automatycznie. 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie bossów z prawdziwego zdarzenia, prócz finałowego, nie było. No jedynie tripod na początku czy Ubermorph (jak wiadomo, nie do pokonania), ale bossami ich ciężko nazwać.

 

Co do klimatu to DS2 ma jeden z najcięższych i najmroczniejszych klimatów poprzedniej generacji, pomimo nieco większej ilości strzelania.

 

 

przedszkole, sala gimnastyczna :obama: powrót na Ishimurę, decontamination room, ojezuuu. Końcowa lokacja czyli Government Sector też był wspaniały.

 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Tutaj jakiś chłopek gra:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XI9HoQs4npA

 

Gamespot 8.0: https://www.gamespot.com/reviews/strafe-review/1900-6416677/

 

Destructoid 8.5: https://www.destructoid.com/review-strafe-435143.phtml

 

IGN 6.3, ale szkoda klawiatury na tę recenzję XD

 

Ogólnie są zadowoleni, ale do poprawy jest AI, bugi, no i z czasem może być powtarzalna. Kurde kusi mnie strasznie, bo do Crasha to nie mam żadnych gierek na oku.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...