Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Kupujecie pachnącego Resident Evil 7, ściągacie co tam trzeba, dostajecie komunikat, że gra jest gotowa do odpalenia, odpalacie, toniecie w gęstym klimacie, pokonujecie pierwszego bossa...

 

 

i wyskakuje komunikat, że zawartość jeszcze nie została zainstalowana, proszę czekać, wywala was do głównego menu, a zapis jest przed walką.

 

 

XD konsole w 2017 roku. aż mi się grać odechciało, wczuwa spier,dolona na 100%

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobra, ale mocno rozśmieszył mnie

motyw ucięcia ręki naszemu bohaterowi. Stracił litr krwi, normalnie chodzi po domu, można zatrzymać się na pół godziny w miejscu i nic się nie stanie - co więcej, ucięta łapa nie przeszkadza mu w podniesieniu pistoletu, PRZEŁADOWANIU broni i strzelaniu.

 

 

Tak, to tylko gra wideo, ale mocno gryzie się to z "filmową" konwencją RE7. Już to trochę mnie wybiło z wczuwy, a potem nadszedł komunikat, który opisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Kupujecie pachnącego Resident Evil 7, ściągacie co tam trzeba, dostajecie komunikat, że gra jest gotowa do odpalenia, odpalacie, toniecie w gęstym klimacie, pokonujecie pierwszego bossa...

 

 

i wyskakuje komunikat, że zawartość jeszcze nie została zainstalowana, proszę czekać, wywala was do głównego menu, a zapis jest przed walką.

 

 

XD konsole w 2017 roku. aż mi się grać odechciało, wczuwa spier,dolona na 100%

 

Ale jaka to jest wersja gierki, pudelko, cyfra?

Odnośnik do komentarza

Nie sadzilem ze kogos to jeszcze moze zaskoczyc w 2017 roku. Na przyszlosc moge tylko dac pro tipa ze ta opcja ogolnie jest do dupy i nie oplaca sie z niej raczej korzystac, sciaga sie czesto absolutne minimum wymagane do odpalenia gry [i taki tez komunikat chyba wyskakuje] a w niektorych ekstremalnych przypadkach mozna tylko po menu polatac. Sprawdzaj zawsze czy sciagnela sie cala gra.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mógłbym przysiąc, że takiego komunikatu nie było, albo jestem ślepy. Ja wiem, że taka opcja istnieje, grałem tak w Fifę 16 na XO, ale w menu jasno było napisane, że gra się instaluje, widziałem też pasek postępu. W REVII pomogło jedynie wyjście do dasha, kliknięcie na ikonę gry, wejście w opcje i dopiero tam przeczytałem, że zostało jeszcze 8gb. Zresztą przeczytałem o tym sposobie na jakimś forum, bo gra tego nie komunikowała.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...