Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy filmiki angry joe trwają 3 minuty czy widzę ze 40 minut byle recka? Juz serio się przypierdalacie do wszystkiego.

Ze juz nie wspomnę ze napisałem ze po prostu nie kręci mnie oglądanie tych filmików, ale już jest pozywka :) juz myślałem ze choć w tym temacie takich debilmych postów jak figaro czy ravena nie będzie.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No Angry Joe to ekstremalny przykład, oprócz niego dłuższe filmy z moich subskrybcji to tylko analizy Josepha Andersona. Żadnego nie obejrzałem w całości, zazwyczaj tylko oglądam wyrywkowo albo wcale, bo też wielkim fanem nie jestem. No ale przecież temat zaczął się od videogamedunkey, który wypuszcza produkcje maksymalnie parominutowe. Więcej te wszystkie posty mówiące jak bardzo je,biesz jutuba i nas tutaj pisałeś niż jego jeden filmik trwa :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Angry Hoe? Bardzo czesto do sniadanka, obiadku czy kolacji, na raty, a krotsze filmiki do kibelka w dniu jego jakiejs recki.

 

Przyznam sie tez ze czasem klade sobie tableta na polce w lazience i jak leze w wannie do gory nogami to sobie okazyjnie zapuszczam jakis filmik, choc czesciej po prostu muzyki slucham.

 

Ja już się totalnie oduczyłem jeść bez oglądania / czytania czegoś w tle, więc dzięki za rekomendacje wyżej wymienionych kanałów :lapka: Szczególnie ten TheGamingBritShow wygląda spoko.

 

Znakomity kanal.

 

 

:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

ogladam sobie trailery MGS V i mocno nostalgłem, żaluje, że gra nie jest tak dobra na jaką się zapowiadała, ale gameplay jest tak cycuś glancuś na tym fox enginie żeby chyba sprawie sobie definitywną edycje i przejde jeszcze raz 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Te DLC to chyba (pipi)y do multi oraz GZ. Nic szczególnego, ale pogram :usmiech: 


https://www.konami.com/mg/mgsv/eu/

 

tu masz wszystko


Missions for METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES
 
Déjà-Vu
Jamais Vu
* These missions will be unlocked by meeting specific requirements in the game.
Items for METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
 
Weapon: Rasp Short-Barreled Shotgun Gold
Weapon: Maschinen Taktische Pistole 5 Weiss
Weapon: Adam-ska Special
Weapon: Windurger S333 CombatSpecial
Shield: Personal Ballistic Shield (Gold)
Shield: Personal Ballistic Shield (White)
Shield: Personal Ballistic Shield (Silver)
Shield: Personal Ballistic Shield (Olive Drab)
 
Costume: Fatigues (Black Ocelot)
Costume: Fatigues (Gray Urban)
Costume: Fatigues (Blue Urban)
Costume: Fatigues (All-Purpose Dryland)
Costume: Fatigues (Naked Snake)
Costume: Sneaking (Naked Snake)
Costume: Tuxedo
Costume: Sneaking suit (The Boss)
Costume: Jumpsuit (EVA)
Western Tack (for D-Horse)
Parade Tack (for D-Horse)
 
Cardboard Box (Rocky Terrain)
Cardboard Box (All-Purpose Dryland)
Cardboard Box (Wetland)
Bionic Arm Gold
Emblem "VENOM SNAKE"
Mother Base Staff (FOX)
Mother Base Staff (SKULL)
Mother Base Staff (CANINE)
Mother Base Staff (HOUND)
Items for METAL GEAR ONLINE» METAL GEAR ONLINE official website
 
EXPANSION PACK [CLOAKED IN SILENCE]
BASIC APPEAL PACK
BATTLE APPEAL PACK
DANCE APPEAL PACK
HERO APPEAL PACK
 
WU S.PISTOL GOLD
AM MRS-4 GOLD
Metal Gear Rex Helmet
2000 MB Coins
* The 2000 MB Coins will be automatically credited when launching the game while being connected to the Internet for the first time. 
* The 2000 MB Coins are not included with the PC (Steam®) version.
Odnośnik do komentarza

mnie próba zrobienia opcjonalnych 150 side opsów skutecznie obrzydziła tę w sumię fajną grę. nie pamiętam nawet czy dałem rady połowę. Ground Zeroes na jego tle był 10/10 i kończył się naprawde solidnem, fabularnym pjerdolnieciem.

 

czytałem że dzięki decyzji zarządu konami Hideo przez ostatnie miesiące był odseparowany od bezpośredniego kontaktu z resztą studia. no i wyszedł taki gejmingowy frankeinstein z dobrymi, lub złymi momentami

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek ma zmysł kompleciarza. Przynajmniej niektórzy. Ja zawsze jak gra mnie wciągnie, to myślę "oj zrobię 100%!!!", oczywiście zazwyczaj szybko odpuszczam.

 

Do dziś uważam, że gra MGS V mogłaby zrobić znacznie lepsze wrażenie na graczach za sprawą wyjątkowo kosmetycznej poprawki, zmiany misji na liście - żeby te wyjątkowe i "z FABUŁĄ" były faktycznie na jednej liście, a te kompletnie odwtórcze na innej, mówiąc wprost, że to takie VR-y dla treningu. Niby nic, ale jednak gdy graje daje sygnał, że X nie jest częścią gry, to gracz z zupełnie innym uczuciem to pomija. Pomieszanie menusów sporo zaszkodziło tej grze, jak na coś, co można było naprawić w godzinę. Nie wiem, czy w DLC to zmieniono.

 

 

Gdyby nie machać tak graczom marchewką do robienia zbyt repetytywnych rzeczy, to myślę, że ludzie by bardziej pamiętali wiele dobrych rzeczy w grze i kilka naprawdę niesamowitych momentów FABUŁY zamiast grindowania misji przez 100 godzin. Zamiast tego mam wrażenie, że dla wielu osób MGS V, spośród tylu zalet, to jednak grind i cycki. Obu było naprawdę przesadnie dużo. Te sceny są dużo lepsze z Revolverem "młody Stalin" Ocelotem.

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...