Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

A po co je robic?

 

liczyłem na jakis fajny bonus :v

 

wszystkie main missions na S za które dostaje się uniform Raidena z MGR zazdraszczam bansaiowi

 

 

Swietnie sie bawilem w tym stroju:

 

 

 

A po co robic? Bo gameplay mi sie podobal i mocno mnie jajka swedza jak mam cos niezrobionego w grze.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Z jednej strony jeżeli ktoś oczekiwał (a miał prawo) niesamowitej narracji to się zawiódł, z drugiej niby jest to gra dla fanów swobody w grach, ale co to za swoboda, skoro wszystko jest przyblokowane ścianą grindowania.

 

Gra z kategorii ani nie poruchasz, ani nie potańczysz.

Odnośnik do komentarza

A czy jeżeli nie mam pojęcia o uniwersum MGSa i ogólnie nie interesuje mnie fabuła w tej grze, to czy to jest możliwe że się będę przy tej grze dobrze bawił? :reggie:

 

poskradałbym się

 

Bezapelacyjnie. Gameplay jest gladziutki jak psychika czeskiegomastera.

 

btw. ragus, bylbym zapomnial, no jak nie potanczysz:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

A czy jeżeli nie mam pojęcia o uniwersum MGSa i ogólnie nie interesuje mnie fabuła w tej grze, to czy to jest możliwe że się będę przy tej grze dobrze bawił? :reggie:

 

poskradałbym się

W takim wypadku bedziesz sie bawil lepiej niz jak bys znal

 

 

:obama:

 

to mnie zachęciło

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jesli chodzi o fabule i o multi to nie kojarze chyba wiekszego zawodu z jakakolwiek gierka w ostatnich latach. Pamietam jak mi beniz godzine stal podczas sekwencji w szpitalu, 'i pomyslec ze to sie dopiero ROZKRECA', aha.

Pamietam jak mieliscie grac w multi a potem co z tego wyszlo. XD
Odnośnik do komentarza

MGS V ma, jak na grę, świetny scenariusz... poszatkowany na tyle części, że ludzie nawet tego nie zauważają. Szkoda. Te sceny, które są zrobione "MGS-owo", są naprawdę dobre (no... te bez slo-motion x1000...). Cała historia i taśmy też mówią o wielu mądrych rzeczach, które - wysłuchane - mogłyby zmienić na pewno poglądy niektórych ludzi na kwestie związane z dzisiejszym światem i skąd się biorą pewne zjawiska. Naprawdę świetne rzeczy, lekceważone, bo rozsmarowane jak kostka masła na stu bochnach chleba. Jak po 50 godzinach klepania misji nagle walnęła mnie scenka w kwarantannie, to myślałem, że z podłogi spadnę.

 

 

Dead Space sobie kiedyś odświeżę, pewien zawodowy gracz (który nie zna serii Metal Gear Solid) tak poleca i poleca, ja tak tego nie wspominam, zobaczę... Ta gra kosztuje na Allegro 10 zł (nówki w folii za 25 zł mdr), na peceta jakieś kody za 5 zł? Na GOG za 20 euro. Ciekawe, czy ktoś tam kupuje!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Jesli chodzi o fabule i o multi to nie kojarze chyba wiekszego zawodu z jakakolwiek gierka w ostatnich latach. Pamietam jak mi beniz godzine stal podczas sekwencji w szpitalu, 'i pomyslec ze to sie dopiero ROZKRECA', aha.

Pamietam jak mieliscie grac w multi a potem co z tego wyszlo. XD

 

 

Troche pogralismy ale taka (pipi)oze zrobili ze szkoda gadac, w zyciu bym nie pomyslal ze po genialnym MGO i MGO2 taka kaszane mozna stworzyc, eh.

 

Tak wracając do dyskusji tematu z targów o serii Splinter Cell. Pograłbym jeszcze w coopa Conviction na Steamie? Bo świetny był ten model kooperacyjny i sam klimat gry ociekał pierwszymi SC.

 

Nie, ja jak gralem ponownie jakies 2 lata temu to juz nie dalo sie nikogo znalezc.

Odnośnik do komentarza

MGS V ma, jak na grę, świetny scenariusz... poszatkowany na tyle części, że ludzie nawet tego nie zauważają. Szkoda. Te sceny, które są zrobione "MGS-owo", są naprawdę dobre (no... te bez slo-motion x1000...). Cała historia i taśmy też mówią o wielu mądrych rzeczach, które - wysłuchane - mogłyby zmienić na pewno poglądy niektórych ludzi na kwestie związane z dzisiejszym światem i skąd się biorą pewne zjawiska. Naprawdę świetne rzeczy, lekceważone, bo rozsmarowane jak kostka masła na stu bochnach chleba. Jak po 50 godzinach klepania misji nagle walnęła mnie scenka w kwarantannie, to myślałem, że z podłogi spadnę.

 

Jeśli fabuła nie wymaga znajomości poprzednich MGSów (z całym uniwersum mam tyle wspólnego że pograłem 3h w MGR Revengeance swego czasu, ale potem mi się plus skończył, niedługo przejdę całość) to jak najbardziej jestem otwarty na śledzenie jej, nie będzie tak że będę skipował cutscenki czy cuś xd. Zobaczymy, gameplay to i tak priorytet.

 

Ale nie polecam w to grać na PS3 c0r. Poczekaj już do tej PS4. 

 

o ch.uj, nawet nie wiedziałem że to wyszło na PS3, bardziej myślałem o wersji pecetowej xD ale na yt widzę że graficznie i tak daje radę jak na sprzęt z 2005

 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/digerati-bundle-6-pack-part-1/cid=EP8925-CUSA03323_00-LQRPASAMTFHUVSLA

 

Letter Quest Remastered
Paranautical Activity
The Sun and Moon
Three Fourths Home: Extended Edition
Uncanny Valley
Slain: Back from Hell

 

Letter Quest znam, bardzo fajne - a co z resztą? Za 50 złotych tyle gierek, to jak półdarmo, ale nie wiem, czy to nie jakieś kupsztale. 

Odnośnik do komentarza

A tak jeszcze apropo oglądania filmików gierkowych, to aż mi głupio czytać, że ludzie nie mają na to czasu, kiedy ja już z 5 razy oglądałem recki Angry Joe z Orderem czy Yakuzą, a ile razy widziałem odcinki AVGN, Jontrona i Dunkeya to już nie zliczę... Czuję się jak przegryw.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Z takich rzeczy, to mnie mało co śmieszy i interesuje, więc oglądam tylko Dunkeya i recenzje ACG. Reszta to nieśmieszne dziadostwo. Może jeszcze kanały o Soulsborne i ten typek od wychodzenia kamerą poza poziomy z gier.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie przepadałem za koszmarnym pacingiem tej części, oraz designem protagonisty robiącego niby za avatar przeciętnego gracza, a zrobionego pod Japończyków.

 

Zawsze szanowałem za świetną fabułę, oraz kwestie techniczne.

 

Aż przypomniał mi się powrót do domu w 2001 z tym niesamowitym numerem i ujrzenie kultowego 8- od Hiva  :ragus:

small_388404807.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...