Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

Dla mnie tam poziom Biblioteka był najgorszym w historii FPS. Ja pierdole jakie gówno. Cała reszty jedynki była całkiem ok. Potężny backtracking w obrębie poziomów ale strzelanie super. Tylko ten cholerny jeden poziom który odbiera ochotę do grania.

No biblioteka to najgorszy level w całej serii.  

 

Nie jestem też fanem dwójki, moim zdaniem pod wieloma względami to downgrade względem jedynki. 

 

Czwórkę lubię za narrację, ale niestety gameplayowo to jedna z najgorszych odsłon. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na Halo spóźniłem się ok. dekadę i ogrywałem w ramach kolekcji Master Szefa. I chyba największe wow miałem przy 3-4, to wtedy było że tak powiem najbardziej "epicko". Czwóreczka to wogóle dokładała całkiem ładne widoczki.

 

A tak z innej beczki, ma ktoś jaja w końcu posprzątać tego łba co lata i rozpierdala wszystkie tematy? Nie wiem czy Spencer usiadł mu na twarzy czy co, ale jest to już męczące naprawdę 

Odnośnik do komentarza

Ja od 1 do Reach to kocham wszystkie odsłony, świetna seria. Od 4 dla mnie martwa, jak wcześniejsze odsłony potrafiłem katować na legendarnym tak 4 skończyłem raz, piątkę to samo a w najnowszą odsłonę nie zagrałem do dzisiaj żeby się nie dobijać. Dla mnie ta seria stacza się jak GoW. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

Ja od 1 do Reach to kocham wszystkie odsłony, świetna seria. Od 4 dla mnie martwa, jak wcześniejsze odsłony potrafiłem katować na legendarnym tak 4 skończyłem raz, piątkę to samo a w najnowszą odsłonę nie zagrałem do dzisiaj żeby się nie dobijać. Dla mnie ta seria stacza się jak GoW. 

Jeśli kiedyś zatęsknisz za Halo to mimo wszystko warto sprawdzić, mimo swoich wad Infinite jest znacznie bliżej ducha starych odsłon niż 4 i 5. 

Odnośnik do komentarza

Może po prostu ktoś tam się zesrał, że ich też MS może kupić a to chyba ostatnie studio, które potencjalnie robiło kiedyś dobre FPS i nie należy jeszcze do MS? Tak czy tak nie ma to dziś znaczenia bo zakup wygląda jak poteżny flop. Nic z tego dobrego nie wyszło. Jak Destiny 3 nie jest nawet w produkcji to top kek bo te typy nic innego dziś nie umieją. Destiny 2 jak wygląda pod kątem liczby graczy dziś? Zwracam im się chociaż trochę ten zakup?

Odnośnik do komentarza

No kupili studio za ponad 3 miliardy by potem zwolnić kilkaset osób, a kolejne 150 talentów zatrudnić do własnych studiów, wszystko idzie zgodnie z planem, czego nie rozumiesz?

 

Jakby zależało im tylko na tych utalentowanych osobach to zaoferowaliby tym ludziom atrakcyjne oferty i mieliby ich u siebie znacznie taniej, bez wydawania miliardów na studio. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, pawelgr5 napisał(a):

Może po prostu ktoś tam się zesrał, że ich też MS może kupić a to chyba ostatnie studio, które potencjalnie robiło kiedyś dobre FPS i nie należy jeszcze do MS? Tak czy tak nie ma to dziś znaczenia bo zakup wygląda jak poteżny flop. Nic z tego dobrego nie wyszło. Jak Destiny 3 nie jest nawet w produkcji to top kek bo te typy nic innego dziś nie umieją. Destiny 2 jak wygląda pod kątem liczby graczy dziś? Zwracam im się chociaż trochę ten zakup?

Gra osiągnęła peak w lutym 2023, ale w lipcu 2024 była 2% od tego peaku, ostatnie DLC zebrało też super noty 90+ od pismaków, więc chyba wciąż się trzyma nieźle, jak na koniec, bo to chyba było ostatnio DLC? 

 

Tylko po tym końcu wydaje się może nie być nowego początku, w sensie gry trzeciej xD. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mario10 napisał(a):

No jeśli ostatnie DLC i nic się tam nie tworzy to faktycznie lipa. Sony ogólnie przysnęło w tym roki :)

To raczej następstwa lat poprzednich. 

 

1991 - Bungie founded
2000 - Microsoft acquires Bungie
2007 - Bungie embarks on independence
2010 - Bungie and Activision enter into exclusive partnership
2019 - Bungie ends Activision partnership and gains full publishing rights for Destiny
2022 - Sony acquires Bungie
2024 - Bungie lays off 220 people and moves 230 to Sony

 

Między 2022, a 2024 Bungie robiło jakieś DLC do Desitny 2, powiedzmy to ok

Robili Desitny 3 - kosz

Pomagali przy Tlou online - kosz

Marathon chyba jakiś? chuj wie 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, pawelgr5 napisał(a):

Destiny 2 jak wygląda pod kątem liczby graczy dziś? Zwracam im się chociaż trochę ten zakup?

Na samym Steamie jest średnio 60k dziennie, więc serwerów szybko nie zamkną. A zakup był po to żeby mieć przynajmniej jedno studio które ogarnia GaaSy a przy okazji FPSy bo po zamknięciu np. Zipper Interactive (które na PS3 zrobiło multiplayera na 256 osób...) nie mieli kogoś takiego. Dookoła coraz większy wycinek z tortu był w rękach GaaSów, MS był w trakcie kupna CoDa. Zakup w swoim czasie nie był głupim pomysłem, to że Bungie ma teraz kłopoty to już inna sprawa, jeśli w bonusie będzie zwrot w sprawie GaaSów (liczę na to że Concord zdechnie po paru miesiącach) to te kłopoty Bungie wyjdą tylko na dobre (graczom którzy mają gdzieś GaaSy).

Odnośnik do komentarza

https://www.gry-online.pl/newsroom/stop-niszczeniu-wideo-gier-gracze-z-europy-moga-juz-poprzec-inicj/zc2a14d

 

W sumie nie wiedziałem, że ubi odjebało manianę z the crew, tak, wiem chujowa i dziadoska gra, ale to nie o tym jest, a o tym jak grę porzucili i defacto singiel stał się niegrywalny. Oby to coś przyniosło taki odzew graczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał(a):

Interesująca narracja, ciekawe czy będzie miała zastosowanie w przypadku  gdy jakaś inna firma będzie zwalniać 

Bugzie w momencie kupna przez Sony miało ok 1500 pracowników, obecnie według różnych źródeł 700-800.

 

Wywalono połowę studia na bruk a garstka osób klepie jakiegoś mini gaasa z hero murzynami w nowym studiu.

 

Ciekawe że Figaro nie walczy z tymi zwolnieniami, no tak, nie te korporacja :)

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Faka said:

https://www.gry-online.pl/newsroom/stop-niszczeniu-wideo-gier-gracze-z-europy-moga-juz-poprzec-inicj/zc2a14d

 

W sumie nie wiedziałem, że ubi odjebało manianę z the crew, tak, wiem chujowa i dziadoska gra, ale to nie o tym jest, a o tym jak grę porzucili i defacto singiel stał się niegrywalny. Oby to coś przyniosło taki odzew graczy. 

 

No ale wystarczy przeczytać licencję. Ubi może sobie taką petychą, czy co to tam jest, podetrzeć tyłek. Oczywiście mowa o podejściu prawnym. Bo jeżeli chodzi o podejście konsumenckie to co innego. Ja osobiście Ubi nie ufam w żadnym zakresie odkąd znikło mi mnóstwo gier kupionych na iOS (Heroes 3, Puzzle Quest, Rayman, to o 1 wojnie światowej, nie pamiętam tytułu, coś tam jeszcze). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...