Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Samurai Gunn na trzech / czterech :obama: 

 

 

Ale ta gra jest rajcująca i skillowa, jest: miecz, skok, walljump, boostjump, kolejne 3 rodzaje boostjumpów, boostfall, broń palna, odbijanie pocisków mieczem, zmienianie "movesetu", seppuku, showdowny, udawanie zwłok, blokowanie, odpychanie się, teleporty na mapach, tauntowanie, kolce, ruszające się platformy, pociski przechodzące przez ekran z drugiej strony jeśli nie ma ściany. Nastukaliśmy chyba 12 godzin w dwa dni. Uważałbym tę grę za idealną dziesiątkę, gdyby miała online multiplater, tak to nie zagram aż do następnego spotkania z ziomeczkami.

Odnośnik do komentarza

Ale to Wonderful 101 jest dobreee. Stara szkoła gamingu. Jedna misja w tej grze to paczka świetnych przeciwników, zabawnych dialogów I PRZE EPICKICH BOSSÓW.

 

O jezu, w kwestii absurdu i epickości walk z bossami to Bayonettka może buty czyścić tej grze. Co się tam dzieje. Jedna misja potrafi mnie wykończyć bo tyle się tam odpi.erdala. A najlepsze że pierwszy playtrhough to tylko taki tutorial jak na slashera przystało. A z tego co czytam, to w kwestii over the top akcji, to ja jeszcze gó.wno widziałem.

 

Co za gra. A najlepsze że pojutrze zobaczę następną grę mistrza Hideki :obama::banderas:

 

Mam nadzieję, że zieloni bracia mnie nie zawiodą i dadzą pieniążki P+ bo pan Kamiya jeszcze złej gry nie zrobił.

 

 

tumblr_mo9mh1SiEl1r4lj47o1_500.gif

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czyli już trzy gry na Wii U które chce ograć. Chyba zacznę je kupcowa pod koniec roku bo potem ceny mogą być astronomiczne.

 

 

Nie, nie XM, nie kupuj konsoli z dwoma najlepszymi slasherami, kup PS4 za 1700 zł, w końcu tam jest DMC 4!  :yao:

 

 

No ja Wonderful 101 kupiłem za dokładną stówkę. Tzn 25 euro. W niemieckim Gamestopie.

Odnośnik do komentarza

Mam Ci sporządzić ranking najlepszych slasherów i pokazać gdzie jest DMC4?

 

 

JA CHCĘ!!! 

 

 

Jutro jadę do lokalnego sklepiku po dmc 1,2,3 hd na ps3, jeśli kupię, to ale będzie granie. :fsg: Jest tam 60fps?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Chyba źle przeczytałeś moje zdanie ;p

 

Dobrze przeczytałem. Jakby wyszedł DMC4SE na Wii U to kupił bym tego szrota, a że bardziej cenie serie DMC od Bayonetty niestety kupuje srajstacje 4. ;( Co nie zmienia faktu, że przecież kupie te nin-pudło dla tych trzech gier w przyszłym roku pewnie.

 

Mam Ci sporządzić ranking najlepszych slasherów i pokazać gdzie jest DMC4?

 

 

JA CHCĘ!!! 

 

 

Jutro jadę do lokalnego sklepiku po dmc 1,2,3 hd na ps3, jeśli kupię, to ale będzie granie. :fsg: Jest tam 60fps?

 

Jutro pójdzie pm'ka z rankingiem :s159:

 

No i nareszcie kupujesz DMC collection :lapka:  Gry bardzo dobrze odrestaurowane, 60 klateczek bez pierdnięcia. Czekam na wrażenia!

Odnośnik do komentarza

Co to za jakies rankingowe illuminati, nie wstydz sie XM, sam jestem ciekaw jak pokrywa sie z moim top :lapka:

 

Ja myślałem, że to sarkazm i dasz DMC 4 daleko na liście. Bo jest dużo lepszych slasherów.

 

Pomijajac tone backtrackingu i kilka innych zgrzytow to sam system walki (czyli nomen omen najwazniejsza cecha w tym gatunku) rozpierdala na atomy sporo tytulow.

Odnośnik do komentarza

Ej, dobra, zrobiłem ten ranking, ale w sumie nie wiem czy wrzucać jeszcze serie God of War czy nie? :yao: W sumie nadal podtrzymuje zdanie, że to slasher (tylko slaby) to wrzucę:

 

Ninja Gaiden Sigma  >>>  Devil May Cry 4 > Devil May Cry > God of war II > Devil May Cry 3 Special Edition > God of War >  Bayonetta  > Devil May Cry 3 Dante’s Awakening  > Metal Gear Rising > Ninja Gaiden 2  > DmC Devil May Cry  > Ninja Gaiden Sigma 2 > Yaiba Ninja Gaiden Z > Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge > Onimusha 4  > God of war III > Onimusha 2  > God of War Ascension  > Onimusha 1 >>>  Onimusha 3  > Heavenly Sword > Ninja Gaiden 3 > Devil May Cry 2

 

NGS to wiadomo - niedościgniony wzór, czemu DMC4 na drugim miejscu i czemu God Hand się pojawił? Pierwszy ma tak świetny system walki i połowę gry nawet lepszą niż w przypadku NG, że no po prostu musiałem go dać tak wysoko (mimo drugiej połowy z backtrackiem), natomiast gatunek God Handa jest wymarły, a że gra łapie się bardzo w podobnym typie gier i oferuje prawie to samo za wyjątkiem tego, że walczymy przy użyciu pięści też dałem dla podkreślenia genialności gry. Czemu też rozbiłem tą samą grę (DMC3 i DMCSE) na dwa różne i to zazwyczaj różniące się więcej niż jedną pozycją? W przypadku DMC3 - nie lubię gry Dante w tej części natomiast Vergilem jest to poezja i zupełnie inna gra. Czemu NG2 dalej od NGS2? Zrozumie każdy kto grał w obie te gry i widział przepaść miedzy nimi. NG3RE i NG3 to też zupełnie dwie różne pozycje. Jeśli chodzi o Shadow of Rome tez postanowiłem go wrzucić bo ciężko go przyporządkować do danego gatunku, a tutaj tez pasuje jeśli wziąłbym pod uwage Slashery/beat'emUpy w jednym rankingu.

A, no i to że God of War jest przed Bayonettą nie oznacza że uważam go za lepszą grę, systemowo liże stopy, ale wole uniwersum i więcej czasu z nią spędziłem.

Nie grałem jeszcze w Bayo 2, Wonderful 101, DmC Devil May Cry DE i DMC4 SE (Nie grałem jeszcze w Castlevanie LoS i Dante's Inferno, ale wiadomo - nikogo). W przypadku dwóch ostatnich pozycji pewnie będzie pozycja w górę, ale Bayo2 i W101 pewnie namieszają.

Pozdro.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

God Hand troche dziwny wybor, szczegolnie tak wysoko, bo to nomen omen jednak troche inny gatunek IMO, ale ostatnia 2jka pelna zgoda :pawel:

 

NGS jako numero uno dobra opcja, ograsz Bayo 2 to podejrzewam ze wysoko sie znajdzie, totalnie odjechany szpil :)

 

Piecze mnie motzno w lewy posladek tylko GoW 1 i 2 nad Risingiem i Bayo

Odnośnik do komentarza

MGR i Bayo jako slashery >>> GoW I i II
Ale jaką przyjemność czerpałem podczas pierwszego przechodzenia przygód Kratosa i jaki był szczękopad swego czasu zrobiło swoje. No ciężko było przydzielić tym GoW'om swoje miejsce w rankingu dlatego ten drugi ranking jest chyba bardziej na miejscu. :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...