Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego? Rozwiń proszę.

 

Po pierwsze obecny route polega na przejściu najpierw Phatoona i Ridleya jako drugiego, samo to byłoby niewykonalne dla mnie czy dla Ciebie. Do tego jest sporo trików, niektóre frame perfect.

 

Na przykład na przejście jednego pomieszczenia bez grappling hooka używano poniższego sposobu:

 

 

Ale jak się zmienił route, to tak jak napisałem, phatoona prechodzą jako pierwszego i nie mają w tym miejscu speed bossteru. Więc teraz to wygląda tak:

 

https://youtu.be/_tU50vMH0DA?t=10m2s

 

 

I cała masa innych, np. 

 

 

 

 

 

 

A ty Pawcio obejrzyj speedrun z komentarzem z jednej ze swoich ulubionych gier to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza

(pipi) jak ja nie lubię rozgrzebywania gierek. Gram teraz na raz w Wiedźmina 3 i Xenoblade 3DS. To był bardzo zły pomysł, w tym drugim 20h, w Wiedźminie "dużo" - licznik w grze nie działa. I teraz za każdym razem jak pomyślę sobie, że muszę odpalić jedną grę, to przecież minie milion lat, zanim ją skończę i wezmę się wreszcie za drugą, a za pasem MGS, którego przecież trzeba ograć na premierę.

 

A zostawić nie zostawię, bo za uparty jestem. Tylko niestety (zwłaszcza w Wiedźminie) widzę u siebie syndrom wyścigowca i najchętniej już bym wieśka skończył, bo bardziej ciągnie mnie do xenoblade, gdyż ma moim zdaniem lepiej zrobioną mapę. Idzie mi to jak krew z nosa, teraz zamiast pograć godzinkę i porobić te je,bane questy poboczne w Wiedźminie, które mimo, że są prostackie, to nadrabiają jednak narracją, to oglądam 30 minutowy filmik jak dwóch typów krytukuje The Order (dzięki nobody :lapka:) i gram 3 razy w Hearthstone'a.

 

Tęsknię za krótszymi grami, co jakiś czas spoglądam na szybką i nieprzegadaną bayonetkę 2, która spogląda na mnie z półki. No ale jak, skoro 2 gry nieskończone.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę że da się znaleźć używanego Xbona za 900 zł z dwoma padami i grami, to myślę że "Holiday 2016" będzie dobrym momentem na zakup, cenowo tym bardziej :D

 

O chuy, następnego "starego" kupuję. Forza Horizon 2, nadchodzę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie coś że grając w gierkę z fabułą nie ruszam żadnej innej dopóki jej nie skończę, tak jakbym oglądał jeden, rozbity na raty film. Druga sprawa to imersja - ciemno w pokoju, wyłączony smartfon, czy inne guano guano. Tylko Ty i tytuł na ekranie na wprost, pozwalający na stworzenie najlepszej możliwej immersji; znalezienia się w tym konkretnym, wirtualnym świecie. <3

Odnośnik do komentarza

Też nie lubię długich gier, ragus. Gardzę nimi. RPG dłuższy niż 30 godzin - nienienie. Rozwleczona przygodówka na 18 godzin (ten nowy Alien) - nienienie.

 

W Europie Universalis 3 po 30 godzinach nie znałem jeszcze podstaw mechaniki gry. :fsg: Grałem w to przez ostatnie 5 lat pewnie z 200/300 godzin a dalej jestem cieniasem. 

 

Właśnie, w co graliście najwięcej?

 

Jeśli o mnie chodzi to właśnie powyższa Europa, do tego Hotline Miami (nie wiem ile, ale dużo), Dark Souls (około 160h), , Fallout 3 (110h), Pokemon Ruby (trzy przejścia za gów.niaka, czyli pewnie ~70h), GTAV (koło 100h). Na Super Hexagona zmarnowałem jeszcze sporo życia, ale nie wiem czy 20 czy 50 godzin.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

PC:

Heroes of Might & Magic 2, 3

GTA 1, 2

Max Payne 1, 2

 

Gamecube:

Viewtiful Joe - cieżko podliczyć ale grałem naprawdę sporo, wpadłem w trans podobny jaki miałem z Hotline Miami, swietnien sie przechodziło wszystkie sekcje żeby zdobyć rangę Rainbow V, pozniej jak udało mi sie odblokować unlimited VFX zapał troche opadł ale co jakiś czas sobie odpalałem dla relaksu <3

 

Star Wars Rogue Squadron 2 - podobna faza co Viewtiful Joe i Hotline Miami

 

podejrzewam jakbym znów kupił gamecuba to dalej bym cisnął w te dwie gry

 

Ps Vita:

Hotline Miami

 

Xbox 360:

GTA IV

RDR

Max Payne 3

Gears of War 3

Halo 4

 

Xbox One:

 

Halo MCC - 95h i ciagle rośnie

Forza Horizon 2 - 58h i ciagle rośnie

Titanfall - 138h

Diablo 3 - 59h

Ponownie zacząłem grac w GTA V wiec pewnie tu tez dużo nabije

Odnośnik do komentarza

Najwięcej godzin to spędziłem tylko przy paru gierkach. Musi mi się konkretnie podobać dany tytuł by tak "marnować" przy nim czas:D

Wolfenstein:Enemy Territory 1064h 

Bad Company 2 155h

Killing Floor 111h

SMT III:Nocturne/Persona 4 koło 100h

Gundam Vs Extreme  ok 100h

CS:GO 69h

TW:Shogun 2 52h

 

Sam się lekko zdziwiłem ile mi tych godzin wyszło w W:ET. Pewnie jeszcze dojdzie do tego kolejne "kilka" h bo czasem wracam popykać parę rundek dla przypomnienia sobie najlepszego team based online szutera.

Odnośnik do komentarza

Mnie jakoś mania na CSa ominęła. Fakt grało się troszkę w kafejkach i w domu z botami jak nie miałem jeszcze neta ale wolałem generalnie inne fpsy.

W sumie w takie Gothic 1/2 czy Hirołsy 3 też sporo przegrałem ale ciężko mi stwierdzić ile konkretnie. Na pewno więcej jak 40godzin z pewnością.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

RE4 - przeszedłem >20, nie wiem ile to h dodając jeszcze dodatkowe tryby i mercenaries mode, ale fhói

GTA SA - z 500h

Burnout Paradise - dzięki ekipie przez prawie 1,5 roku nabiłem 700h

NGS - 240 h

DMC4 - 130 h

NGS2 - 100h

DMC3SE - przeszedłem 25x, sumując obie postaci też będzie 100h

Ogólnie w slasherach zawsze minimum to 50h, chyba w każdym tyle nabiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...