Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ten mod zmusza cię to wystartowania z 24 pozycji przy pełnej stawce i trzeba wygrać. jak masz to się ciesz bo niektórzy po kilkanaście mln wydali żeby to upolować :P jest też że trzeba z ręczną skrzynią wygrać wyścig przy pełnej obsadzie ale ta karta na szczęście dawno wpadła więc te wszystkie modowe achivy zaliczone. teraz tylko dobić karierę, multi, ten z(pipi)any achiv za wygraną z 24 miejsca w pełnym publicznym lobby i kolejna Forza w calaku do kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, przejechałem  na razie 4 wyścigi. Jestem w niebie. Jutro rano wstaje i napierdzielam. Wszystkie asysty OFF, skrzynia manualna, jest po prostu wspaniale.  Jak to chodzi i jak wygląda :O. W pierwszym losowaniu trafiłem Bugatti, sprzedałem za 550 tysięcy. Tak na dobry start :) 

Odnośnik do komentarza

Sam się mocno zastanawiam nad zakupem łona dla samej Forzy (na GT7 pewno nie ma co liczyć przez najbliższe kilkanaście lat :P:)

Jak lubisz konsolowe wyścigi to warto, bo zarówno Horizon 2 jaki i Motorsport są prawdziwą gratką dla fana gatunku. Rozumiem jak ktoś woli PS4 dla multiplatform i exów, ale w kwestii racerów w porównaniu do Xone chwilowo jest tam bieda poza Driveclubem.

Odnośnik do komentarza

No to parę słów ode mnie.

Na początek gry dostajemy strzał w pysk. O czym mowa ? Mowa o intrze, które jest absolutnie genialne. Świetne zdjęcia, montaż, genialna muzyka i klimat, który aż wylewa się z ekranu. Zaczynamy czuć, że kierowcy to herosi, którzy walczą nie tylko o jak najlepszą i pozycję na mecie.. Rewelacja. Później mamy kalkę dema. Wyścig w Rio, dalej 3 wyścigi pokazowe i możemy przejść do gry właściwiej. Menusy są wspaniale zaprojektowane, wszystko jest w minimalistycznym, czytelnym stylu. Miłe dla oka. Mamy szybki dostęp do Forzavista... piękna sprawa. Modele aut są tak wykonane, że przez 30 minut oglądałem BMW E36, które sobie kupiłem. 

 

Jeśli chodzi o mięsko czyli samą jazdę to... poezja. Stałe, betonowe 60 klatek. Czuć to. Gra nie dropi nigdy, w żadnych okolicznościach. Obraz jest ostry jak żyleta, wygląda to i rusza się wspaniale. Dlaczego o tym wspominam teraz? Dlatego, że taka prezencja ma duży wpływ na samą jazdę. Można się skupić na ściganiu,  nie trzeba się martwić o to czy klatki nie zaczną lecieć na łeb na szyję. Od początku śmigam bez żadnych asyst, wszystko OFF + Full Sim. Jest rewelacja. Moim zdaniem to najlepsza Forza ever, przynajmniej jeśli chodzi o grę na padzie. Auto z napędem na tył? Wymagająca sprawa, jednak sterowanie jest tak dopracowane, że idzie nad wszystkim zapanować. Nie jest łatwo lecz da się. Jazda w deszczu? Sama przyjemność. Czuć mniejszy grip, otworzenie przepustnicy w kałuży skutkuje aquaplanigiem, który kończy się spinem.  Drivatary są świetne. Walczę na Ekspercie i nawet na tym poziomie czasem mam problem żeby dogonić tego typa co jedzie na pierwszym miejscu. Mam już przejechane 6 godzin i bawię się doskonale. Dzisiaj chyba zdecyduje się zmierzyć z jakimś wyścigiem długodystansowym. Jeszcze nie testowałem multi, więc o nim się nie wypowiem.

 

Jak ktoś ma wątpliwości..  to niech odstawi je na bok i bierze FM 6. Widać, że tą grę stworzyli ludzie, którzy motorsport mają w sercu. 

 

Właśnie skończyłem wyścig długodystansowy. 201 kilometrów na pełbym Nurburgring. Po prostu bajka. jechałem coś około 70 minut. 8 okrążeń. Wspaniała zabawa. Aż mnie dłonie bolą. Wszystkie asysty OFF, boty na poziomie Profesjonalista i jazda. Udało mi się wygrać. Dostałem chyba 8 poziomów :D Polecam każdemu. Fajne wyzwanie, a jaka frajda :)

 

Dorzucę jeszcze 3 grosze o multi, bo dzisiaj znalazłem chwilę żeby je liznąć. Postanowiłem wypróbować "ligii". Patent wydaje się ciekawy, muszę się w to wgryźć. Wrzuciło mnie do grupy "amator". Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, nieważne. Wybrałem ściganie z duchami, nie chciałem się denerwować na idiotów, którzy psują zabawę innym. W tym tygodniu jest klasa A. Wybrałem pierwsze lepsze auto, bez setupu i na tor. Pierwszy wyścig wygrałem, w drugim dojechałem kilometr przed drugim zawodnikiem, trzeci wygrałem też lajtowo, w czwartym wyścigu była fajna walka, udało mi się wygrać na dziesiątki sekundy. Świetna zabawa, amatorzy destrucion derby nie psują doznań. Mam nadzieję, że gra mnie jakoś awansuje, bo zabawa z graczami-amatorami daje średni fun. Nie zmienia to faktu, że multi jak najbardziej in plus. Więcej info jak więcej poznam i zobaczę :) 

Edytowane przez orion50
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Next week promises to be an exciting one. In addition to the release of the latest DLC car pack for Forza Motorsport 6, we’ll have the details on the next Forza 6 content update, both of which will be arriving on Tuesday. And then we’ve got something special coming that I think you folks are going to really like. I don’t want to say anything more right now – in fact, I can’t say anything more – so I’ll just leave it at that. Such a tease!

 

Oprócz tego jako prezent dostaniemy 2 auta w malowaniach Halo (drugie tylko dla VIP)

 

c8c57ce8-a6cd-4684-9ae2-40eac7d61908.jpg

 

a3d75e2a-2a3b-49f5-a2a2-4df83347ded3.jpg

 

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_10_30_15

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...