Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Państwa ma classica new 3ds i mial wczesniej classic i / lub XL i moze sie wypowiedziec na temat różnic w ekranie oraz wygodzie korzystania?

 

Ja wymieniłem 3DS XL na New 3DS. Tak samo wygodnie mi się z niego korzysta, nie jest on znowu dramatycznie mniejszy. Ekrany są mniejsze i to sporo. Ale dzięki temu jest mniejsza pixeloza - mi to akuratnie odpowiada. Wszystko jest dzięki temu ostrzejsze i wyraźniejsze. Efekt 3D jest dużo lepszy, widoczny pod rożnymi kątami.

Ja jestem zadowolony z wymiany z XL na mniejszego NEW. Osobiście polecam wymianę.

Odnośnik do komentarza

Wydalem dzis sporo na rozmowy telefoniczne, ale przynajmniej sprawa zostala wyjasniona. Amazon przysle mi kolejna konsole, a za koszty beda scigac RoyalMail. Nie odpuscilem dopoki nie uslyszalem konkretow wiec uspokoili mnie troche, ale nie bede w pelni rozluzniony dopoki nie dostane paczki z konsola do rak. To tyle tytulem smutkow. Mam nadzieje, ze kiedy odezwe sie tutaj nastepnym razem bede mial juz pewien bagaz wrazen, ktorymi bede mogl sie podzielic.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Hej koledzy chcę być szczesliwym posiadaczem New 3DS ,od N64 i Gameboy nie miałem nic od Nintendo i w związku z tym mam pytanie która wersję polecacie małą czy XL ,czy rzeczywiście na dużym ekranie jest widoczna pikseloza ,jak z komfortem widzenia i grania jeżeli chodzi o dwa rózne ekrany ,znalazłem w progamingshop.pl wersję XL Zelda w cenie 1033zł i właśnie ku niej skłaniam się najbardziej,z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Hej koledzy chcę być szczesliwym posiadaczem New 3DS ,od N64 i Gameboy nie miałem nic od Nintendo i w związku z tym mam pytanie która wersję polecacie małą czy XL ,czy rzeczywiście na dużym ekranie jest widoczna pikseloza ,jak z komfortem widzenia i grania jeżeli chodzi o dwa rózne ekrany ,znalazłem w progamingshop.pl wersję XL Zelda w cenie 1033zł i właśnie ku niej skłaniam się najbardziej,z góry dzięki za odpowiedzi

 

Kwestia gustu, jedni Ci powiedza ze XL to pikseloza i lepszy classic, inni ze classic nie wygodny i lepszy XL, a ja osobiscie wole XL i nie widze tam zadnej pikselozy, jest bardziej ostro i mnie wygladzone wzgledem classic, ale wole wiekszy ekran i wiecej szczegółów. Najlepiej potrzymac oba  w łapach ale w Polsce ciezko o to.

Odnośnik do komentarza

Mam okazję miętolić w dłoniach zarówno n3DS Classic, jak i n3DS XL i w zasadzie nie czuję różnicy w wygodzie. Zakładając, że masz dłonie przeciętnych rozmiarów i nie grasz trzymając konsolkę w powietrzu, bo wtedy przy XL pewnie szybciej zmęczą się łapki, ale chyba każdy gra z jakimś oparciem, więc nie przejmowałbym się tym. Inna sprawa to rozmiary ekranów i przyznam, że tradycyjny rozmiar jest ok... dopóki nie złapiesz tego XL. Wtedy może się okazać, że nie masz ochoty wracać do małego ekranu. Ja tam nie dostrzegam żadnej pikselozy, ale może to zależy od gry. Być może większy ekran uzyskano kosztem jakości obrazu, ale prawda jest taka, że jeśli w ogóle to odczujesz, to w minimalnym stopniu i tylko w przypadku, gdy masz materiał porównawczy, czyli tę samą grę odpaloną na dwóch konsolach. Ogólnie nie ma jednoznacznej recepty, która konsola jest lepsza i jeśli nie jesteś sprzętowym fetyszem, dla którego wygląd konsoli jest najważniejszy (Classic jest śliczny, ma wymienne panele, ładniejsze guziczki i jest poręczniejszy), to skłaniałbym się chyba jednak do XLa. Mniejsze ryzyko, że będziesz żałował. A jeśli wyjątkowo XL nie przypasuje, to potem łatwiej się zamienić z kimś na Classica, niż w drugą stronę :dafuq:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/ct/new-nintendo-3ds/gr/new-3ds/

 

Na wersję XL te akcesoria będą dostępne od 6 marca.

 

Niestety, nie ma folii do zwykłej wersji New 3DS-a :(. Boli tym bardziej, że ekrany są większe niż w klasycznym, podczas gdy ekrany XL-a chyba nie zmieniły się.

 

 

Czy ktoś z Was wymienił już w swoim N3DS-ie panele? Ja kupiłem z Yoshim i co prawda wyglądają świetnie, ale jednocześnie są z innego plastiku niż te standardowe - ślizgają się i ogólnie wydają się tańsze.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

 

http://www.ultima.pl/ct/new-nintendo-3ds/gr/new-3ds/

 

Na wersję XL te akcesoria będą dostępne od 6 marca.

 

Niestety, nie ma folii do zwykłej wersji New 3DS-a :(. Boli tym bardziej, że ekrany są większe niż w klasycznym, podczas gdy ekrany XL-a chyba nie zmieniły się.

Myślę że jeżeli są w ofercie folie XL to za jakiś czas pojawią się też normalne. Z tego co widzę to w magiczny sposób wyparowały, bo jak zamawiałem konsolkę to jeszcze były w ofercie (żeby była jasność - zamawiałem i mam XL). Folii też jeszcze nie mam, ale kupię jak się tylko pokażą w ultimie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Już prawie miałem kupować New 3DS XL, ale naszły mnie kolejne refleksje :D

Czy rozmiar ekranu XL względem normalnego, robi az tak dużą różnicę? Przecież w obu przypadkach rozdzielczość jest ta sama. Więc jedyna różnica to większy ale bardziej rozciągnięty obraz. A zastanawiam się, czy od większego ekranu nie lepsze są wymienne panele w standardowej wersji. Przecież panel z Mario, to mistrzostwo świata. Jak myślicie?

No i jeszcze dwa pytania mi się nasuwają. Jakie maksymalnie karty microSD obsługuje New 3DS? Oraz, czy przenoszenie danych między kartami nie stwarza problemu? Czy wystarczy, że kartę wsadzę w laptopa, zgram zawartość na dysk, potem skopiuje na nowa kartę, wsadzę w konsolę i będzie działać? Czy to może bardziej skomplikowanych procedur wymaga?

Chciałbym w tym tygodniu zakupić konsolę, ale wciąż walczę czy brać XL (większy ekran - ale może zbędny?), czy standardowy rozmiar ale z wymiennymi panelami :)

Odnośnik do komentarza

No i jestem też na pokładzie!  :pirate:

 

 

20ae36g.jpg

 

 

Śmieszne uczucie, bo moją ostatnią konsolką przenośną był Gameboy chyba z 15 lat temu.  :teehee:

 

Tym bardziej beka, bo nigdy wcześniej tej konsoli nie trzymałem w rękach. Szczerze mówiąc, myślałem, że będzie o wiele większa skoro to XL, no i porównując do Wii, które widziałem gdzieś w sklepie.

Jednak leży w łapach dobrze i swoje waży.

 

Ale na początek kurka pytanie musi być... To jest normalne, że ekran główny, obojętnie czy ustawiony na pierwszą, czy drugą pozycje ma luzy? Tzn. jak ustawie ekranik, to mogę nim poruszać delikatnie w górę i w dół i nie wiem czy tak powinno być. W domu to nie problem, ale np. w autobusie, gdzie trzęsie to może być kłopot.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...