Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem grac w Zelde WW... albo Castlevanie LoS czy inne gry które leżakują na półce, ale przypomniało mi się, że na początku roku kupiłem DLC do DSa którego nawet nie sprawdziłem, także wielki powrót (do nieszczesnych 25 klatek) i pora zobaczyć co tu takiego zaje.bistego będzie.

5ED0n4L.jpg?1

Odnośnik do komentarza

Ten las w Oolacile strasznie daje po oczach blurem. W podstawce tak to nie raziło bo Darkroot było ciemne, ale tutaj to jest tragedia. Bossowie są cudni <3 Pamiętam Polską wersję i "Grzybek Elżbiety" xd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

GOChoKs.jpg

 

Włączyłem PS3 i przypomniało mi się, że kupiłem kiedyś w jakimś promo :kaz: Mam wrażenie, że klimat jeszcze lepszy i ciut bardziej dopieszczony niż w oryginale, za to gameplayowo jakoś lepiej wspominam pierwowzór. Inna sprawa, że już sporo czasu minęło od ogrywania jedynki więc jednak trochę trudno o sprawiedliwe porównanie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Unc... a zresztą wiecie.

 

iGJNV8K.jpg

 

Jedynka mi się podobała, dwójka w dniu premiery mną pozamiatała, Golden Abyss wymęczyłem, do trójki nawet nie podchodziłem. Trochę zaryzykowałem z czwórką, bo przecież ostatnio wywaliłem z dysku nowego Tomb Raidera, ale muszę przyznać, że bawię się tak jak przy drugim Uncharted.

 

Bardzo dobry blockbuster.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wygrzebałem z domu rodzinnego DVD ze Stepmanią i paczkami kawałków pod klawiaturę. Była zarysowana w chvj, więc na nic nie liczyłem, ale poza drobną czkawką udało się całość zgrać na dysk. Będąc w szkole z zahaczeniem o początek studiów duuużo grałem na klawiaturze (na macie zresztą też, nawet miałem własnoręcznie skleconą z drewna :sir:) i udało mi się osiągnąć całkiem niezły poziom.

 

Tak było 8 lat temu..

 

DeTLjCj.jpg

 

A tak dziś:

 

 

NZSNViA.jpg

 

 

Jak widać w jednym momencie walczyłem o życie, czas niestety robi swoje :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...