Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem chyba skoncze wiec wrzuce kilka ostatnich zrzutow sprzed kilku godzin z mojego mesjasza fpsow.

I tak: Ktos w temacie Dooma wspominal o zlorzonosci levelow, wiec dla tych co jeszcze nie grali:

 

DOOM20160_aphprhh.jpg

A to jeszcze nie jest caly poziom:

 

DOOM20160_aphprrn.jpg

 

 

Jak na dzisiejsze standardy w grze o nieotwartym swiecie dla mnie szal.

I na koniec maly marsjanski bonus, tadam:

DOOM20160_aphprrq.jpg

 

 

Dziekuje

Edytowane przez okens
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś takie mapki były standardem, ale CoD wprowadził innowacje w postaci korytarza to i mamy takie gry jakie mamy. A najgorsze jest to że gnoje kupują w najlepsze te crapy i jeszcze się z tego cieszą. :yao:

Odnośnik do komentarza

Musze sie niestety w pelni z tym zgodzic panowie. I o ile zarzaly sie perelki jak Modern Warfare, tak przez ostatnie lata bylismy karmieni takim zasypem tych gier, ze w Dooma zagrywalem sie z slina kapiaca mi z pyska. Co za gra, co za fantazja. Wiem, ze nie predko bede mial okazje na podobne doznania bo Quake co dla mnie pewne, zawiedzie( czy w ogole bedzie w nim singiel?). 

Odnośnik do komentarza

Nie bedzie. Ostatnio na forum Epic była ciekawa dyskusja w związku z nowym Unrealem o tym, że aby shootery tego rodzaju sie odrodziły w multi muszą też przeżyc odrodzenie singlowe. Nowy UT wydaje sie do tego idealny ze względu na klimat który mają wypuszczone dotychczas mapy jednak single równiez tutaj nie jest zapowiedziany.

Odnośnik do komentarza

Doom to zdecydowanie jedyna gra na konsolach, która chodzi w 60 fpsach. Majstersztyk.

 Poprawiłem ci.

 

Wróciłem do Rimworld - bardzo fajne nowe ficzerki w Alfa 14 - edytor scenariuszy, nowe itemy, budynki, mozliwośc startu jako plemie no i oczywiście związki, romanse, małżeństwa i cała to personalna drama :> 

 

PmlAPlO.jpg

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Powrót do Star Trek Online, w nowym okręcie, prosto z doku:

 

 

 

 

Ale ladnie to wyglada, pamietam jak gralem na poczatku, z 400 godzin poszlo, odpalilbym od nowa ale nie pamietam jakie konto uzywalem i wszystko pozmieniali od kiedy to bylo pod atari jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

N7fD3mf.jpg

Po krótkiej przerwie wróciłem do ogrywania Ace Combat:ASSAULT HORIZON Enhanced Edition na blaszkę. Nie jest to drugie AC:Squadron Leader ale parę dobrych misji się już zaliczyło. Do tego niezła grafa,możliwość nagrywania powtórek co pozwala na porobienie fotek co fajniejszych maszynek czy też momentów. Oby następny AC wrócił do fikcyjnego świata Strangereal bo fabularnie lepiej wychodziły odsłony osadzone w tym świecie niż zmagania dzielne USA kontra źli ruscy.

 

Oprócz tego ponownie ostro pykam w Red Orchiestra2: Rising Storm.

yBeHoA0.jpg

Co prawda ludzi gra w to już stosunkowo mało ale w tym przypadku jakość>ilość graczy skutecznie rekompensuje niedobór mięsa armatniego. Bo tych parę serwerów jakie najczęściej odwiedzam ma naprawdę świetnych i kumatych regularnych odwiedzających,którzy skutecznie potrafią podbić klimat zmagań i wiedzą,że to nie kolejny run&gun. Do tego chyba jedyny sensowny pif paf online dziejący się na pacyfiku.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

oqN18M6.jpg

 

Jak boga kocham, gdyby Reggie przyszedł do mnie jutro, odpaliłby demo remake'a Metroida 2: Return of Samus, dał pograć 15 minut, a potem powiedział, że Nintendo wyda tę grę za 59,99$ tylko na żółtego, australijskiego 2DSa z 4 wejściami na ładowanie, gdzie 4 ładowarki zakupione oddzielnie muszą być na raz podłączone pod konsolę, na kablu nie dłuższym niż 25cm w zamian za pocałowanie go w du,pę, to ja bym się go tylko spytał:

 

"Z rimmingiem czy bez?"

 

A żyję jednak w tak pięknych czasach, że za grę nie trzeba płacić nic, bo zrobił ją jeden fanatyk Metroida, bo powiedzieć o nim fan to za mało. Super Metroid jest papieżem branży gier video, nie dam powiedzieć na SM złego słowa. Metroid Zero Mission w sumie też, no w SM jest trochę lepsza muzyka i lepsi bossowie, ale to dalej prawie że ideał. Natomiast po pierwszej godzinie z remake'iem Metroida 2 stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za moje słowa, że przyłożono się tutaj bardziej do roboty niż w przypadku Zero Mission, remake'a przecież idealnego.

 

Autentycznie nie mam na to słów. Sprite'y, które ten fanatyk sam zrobił - o ja pier,dole. Animacja - o boże, lepiej niż w Zero Mission. Muzyka - na razie mało słyszałem, ale jednego kawałka już szukam na youtube bo poziom Super Metroida. Fizyka to Zero Mission, czyli jest idealnie. Sterowanie jest perfekcyjne, wiele jego aspektów można sobie ustawić wedle swojego uznania  zależnie od tego, czy woli się klawiszologię z Super Metroida czy z Zero Mission. Animacje - 10/10. Nawet znalazło się miejsce dla logów w stylu trylogii Prime i jeżeli ktoś chce poznawać L O R E - proszę bardzo, oczywiście jak ktoś ma to w du,pie to nikt mu nie każe i jest to piękne.

 

Autorowi też mogę zrobić rimming.

 

Metroid Zero Mission (czyli remake Metroida 1 z NESa)

Another Metroid Remake: Return of Samus  (czyli remake Metroida 2 z GB)

Super Metroid (czyli po prostu Metroid 3)

 

Zdecydowanie najlepsza trylogia w branży.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...