Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Horizon sliczny ale pod względem samego gameplayu mnie nie ujal. Cos jest nie tak jesli chodzi o gry Gorylów. Pierwsza faza ekscytacji zmienila sie w potrzebe zaliczania dosyc nie ciekawych zdadan i czyszczenia terenu.

 

Generalnie malo ktora gra, w ktorej jest szczelanie z łuku, daje mi frajde. Nie lubie tej broni ogolnie w grach. Nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza

9eeda370-3338-41e4-ad74-8973b4e94463.PNG44430780-4f9e-4b80-af87-1cca442df972.PNG03269a86-45bf-41df-acac-31a3b7afb429.PNG

 

Sanghelios - zdecydowanie najbardziej klimatyczna lokacja w Halo 5.

 

 

Ogólnie "obce" planety wypadają wiele ciekawiej designersko, niż nudne i szare lokacje na Ziemii lub ludzkich koloniach. Ewidentnie seria ma z tym problem od czasów Halo 2 

Edytowane przez asax
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ide do pierwszej bestii z 4 serduszkami, jest dobrze?

 

WP_20170709_20_56_22_Pro.jpg

 

 

 

Czemu nie, można jak najbardziej. Ja w tej lokacji byłem z 15 serduszkami, ktoś inny z 20, a ktoś jeszcze inny z czterema. I to jest właśnie fantastyczne.

Odnośnik do komentarza

Ja slonika wzialem na dzien dobry, pustynnego na koniec

 

Ta gra jest tak skonstruowana, ze ludzie z trzema serduszkami z poczatkowym osprzetem ida na ganona i koncza gre wiec tu sie da wszystko (choc to juz hardcore bo caly zamek i final boss jest sie na strzala) ale sie da jak ktos jest uparty

Odnośnik do komentarza

no ja też jakoś 1.5-2h, żeby to tylko przejść na czas.

 

został mi ostatni time trial, the lab, godzine się męczyłem i się nie udało. generalnie stwierdzam, że się starzeję, bo wczoraj cisnąłem jakieś 4-5h crasha na raz i przez ostatnią godzinę (jak jużrobiłem laba) tak mnie łeb bolał, że masakra :/ No ale dziś wpadnie, wczoraj brakło mi kilka dziesiątych sekundy do złotego relicta, ale teraz już wiem co i jak robić by nadrobić jeszcze parę sekund, więc wpadnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...