Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

05de2b74-054e-42a0-ac3b-ed3502a4b1fc.PNG

Recore: DE - włączyłem na 15 min i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Spodziewałem się graficznego paździerza, ale nawet fajnie się to rusza i wygląda (aczkolwiek animacja dalej miejscami chrupie). Poza tym nie podoba mi się walka, ale być może z czasem zyska nieco głębi. Cała reszta na duży plus, zobaczymy co będzie dalej i czy serio naprawili grę

Odnośnik do komentarza

Dziś w retro jaskini odświeżam klasyka, którego nie dało się dorwać na żadnej giełdzie pod koniec lat 90. W demko pierwszej części (Kurushi) zagrywałem się do upadłego. W końcu mogę na spokojnie usiąść do sequela, Kurushi Final.

 

XjbONQY.jpg

 

Jest jeszcze część trzecia na PS2, którą oczywiście posiadam, ale tak z blurem tam przesadzili, że gra jest kompletnie niegrywalna.

W Japonii seria nazywa się po prostu I.Q.

Co ciekawe, Kurushi (苦し) znaczy cierpienie :)。 Brzmi podobnie do Karoushi (過労死), czyli... śmierci z przepracowania. Niemniej, gierka super. Trzeba pogłówkować i nauczyć się szybkich reakcji - na 'screenie z duszą' widać początek gry, gdzie są tylko cztery rządki. Później ich ilość rośnie i zaczyna być miażdżąco trudno.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Kiedyś już przeszedłem i nie podobało mi się, o wiele gorsza niż jedynka, ale jako że mam wersję z dodatkami to sprawdź ekeszcze raz po 10 latach.

B8e2b6yh.jpg

 

cooooooooooooo.jp2.flv 

 

jedna z najlepszych gier w historii (dla mnie chyba najlepsza) gorsza od jedynki :pawel: :pawel: :pawel: 

 

epizody to jest banderas za banderasem nawet po tylu latach

Odnośnik do komentarza

To żaden bait po tylu latach pamiętam jedynie z hl2 goty Ravenholm i to że cała reszta była nudna i niezbyt ciekawa, nawet nie pamiętam do końca co się fabularnie działo.

 

Aa, przepraszam, pamiętam jeszcze w opór kiepskie sekcje jazdy pojazdami

 

Ps. Czy zapisujesz wszystkie zdjęcia z pst na dysku żeby wyciągać coś czasem?

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

a co reszty, potwierdzasz tylko, że brak ci gustu :usmiech:


Że też chciało Ci się szukać tak starej fotki.

 

co? wpisujesz rajos w pst i masz kurcze na pierwszej stronie twarz na którą patrząc masz ochote wysłać sms o tresci pomagam

Odnośnik do komentarza

Episode 1 HL2 faktycznie był słaby ale główna kampania i E2 to była złota era fpsów.

Do tego Deathmatch i pieprznięcie kolegi kiblem za pomocą gravity guna > kapiszony w anczarted.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wyczaiłem ostatnio, że w galerii znajdującej się 5 min drogi ode mnie znajduje się automat DDR, a tam.. wgrana polska Stepmania z DDR'ami 1-8, a co lepsze z In The Groove 1 i 2 :banderas:

uScMJUv.jpg

Za 2zł 3 kawałki, za piątaka 9. Szkoda, że nie jest to ITG, ale nie będę narzekać. Przy pierwszym starciu po 6 kawałkach leżałem martwy na podłodze, ale dzisiaj ładnie wjechało 12. Nigdy nie reprezentowałem jakiegoś wysokiego poziomu, dlatego tylko Standard, ale przyznam, że byłem zaskoczony jak dużo pamiętałem po >10 latach.
 
No właśnie, gram sobie w Wario World na GameCube podpiętym pod CRT od Sony, chodzę jak pan grać za pieniądze na automacie DDR - jeszcze tylko wyciągnąć GBC i zacząć napyerdalać w Pokemony, zupełnie jak w 2004 pHL51gM.png

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

EU4, rozgrywka bodajże której poświęciłem 15h. Gra wciąga niesamowicie, szczególnie jeśli gra się online.

 

W tej rozgrywce zrezygnowałem z unii personalnej z Litwą, przez co rozwijam własną dynastię. Wyszło to na dobre, bo mogłem rozrastać się na zachdód a litwa na wschód, niezależnie jeden od drugiego. Jest co prawda sojusz, ale nie zawsze się wzywaliśmy na pomoc. Niestety ponad 100 letni konflikt z Skandynawią nieźle zniszczył Polskę. Kiedy pojawiła się wojna o sukcesję w Moskwie, wszedłem w to. To był mój błąd, bo za bardzo byłem wyniszczony wojnami. Technologicznie jestem nawet za ruskimi, co ma potem przełożenie na bitwy.

Oczywiście Iron Mode, czyli tylko autosave

 

Jak widać dynastia rządzi oprócz Polski, na Litwie oraz Pomorzu.

O ile pamiętam, Mate5 grał w EU? Pomóż Mati bo ruskie zajeły mi inflanty i płock ;__;

Gratki, Polską się trudno gra. I szacunek za iron mode :cool: Tylko wtedy rozgrywka ma jakieś znaczenie i najlepsze jest jak np. zdajesz sobie sprawę że udu.piles 30h gry przez jedna wojnę. xD Rad nie mam, bo ja w EU3 tylko grałem, wiec nie wiem czy to tak samo działa w czwórce ale jesli juz to podczas wojen z silnymi państwami najlepiej jest zamiast przejmowania prowincji uwalniac podległe kraje - niesława (badboy) nie rośnie, wyniszczenie wojną jest do opanowania bo wystarczy mniejszy wynik wojenny. No i wywolac ze 2-3 takie wojny w przeciagu 50 lat, a potem sukcesywnie podbijac te male wyzwolone kraje z oslabionym duzym sasiadem.

 

Odpalilem se ostatnio save z mojej ostatniej gry - Wlk. Brytania, flota najwieksza na swiecie i wieksza niz dwie nastepne razem, tylko ze armie mam smiesznie slaba bo z 30k na poczatku XVI wieku. Jesli wroce do tego save to koniecznie musze sprobowac wojne z kastylia bo mi sie panoszy w skandynawii i wreszcie moglbym wyprobowac te prawie 200 okretow z godnym przeciwnikiem.

 

Szkoda ze moj poczciwy laptop nie odpali CK2 albo Vic2, bo EU jednak jest oparte prawie wylacznie o wojny i kolonizacje, a w tamtych grach jest chyba wiecej ekonomii / dyplomacji / technologii.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...