Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałem okazję ponownie zagrać w dwójkę w odnowionej wersji i jednak wolę ją sobie zostawić w pamięci taką jak za czasów PS3, bo jednak to już nie to doświadczenie, doskonale widać, jaką robotę robiła w tej grze grafika, bo gameplayowo to już męczy.

 

W dniu 6.08.2024 o 18:06, Pupcio napisał(a):

Wygląda podobnie jak tutaj gdy klikniesz w dany screen bo bez tego forum robi gówno rozmazane.

Bezpośrednio po wrzuceniu na forum tak jest, ale jak wrzucasz na np. imgura i wklejasz link, to jakość jest jak pan buk nakazał. Może warto z Perezem zagadać w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym zaryzykował że już uncharted 2 to zaczęło. Skrypt na skrypcie, praktycznie automatyczne pokonywanie przeszkód i zaznaczanie trasy żółtą farbą czy innym gównem dla debili. Tamta generacja wgl wprowadziła wiele strasznych rzeczy które są z nami do dziś i pewnie już nigdy nie odejdą

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tjery napisał(a):

 

TLOU z PS3, tak się zaczęła moda na takie eksy Sony z gameplayem na jedno kopyto tylko w różnym opakowaniu.

Wiadomo są gusta i gusta, ja wciąż czekam na lepszy "moment to moment" gameplay w singlowych TPSach niż w The Last of Us Part II. Dla mnie to był duży (i ostatni taki) wzrost jakościowy pod tym względem w stosunku do Uncharted 4, czy jeszcze bardziej Tlou 1:reggie:

Odnośnik do komentarza

Gameplay w TLOU jest bardzo dobry, szczególnie na wyższych poziomach trudności. W God of War czy Ghost of Tsushima też gra się przyjemnie, na tyle że zrobiłem te gry na 100% (ale obie bym skrócił o te ~10h) i w życiu bym nie napisał że gra się w nie podobnie. Co najwyżej Uncharted i TLOU mają podobną rozgrywkę ale jednak nastawioną na co innego (TLOU bardziej metodyczna skradanka, Uncharted arcade'owa strzelanina).

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

tryb "detektywa" XD

Królem trybu detektywa nie jest żadna gra ND, ani Sony, tylko rodzimy Wiesław 3, akurat ogrywam kolejny raz i teraz wychodzi to jeszcze bardziej niż 9 lat temu  :/.

 

Sam tryb skanowania czegoś to istnieje już chyba od czasów Metroid Prime w jakiejś tam wersji, a potem spopularyzował to chyba strasznie Batman AA i poszło. 

 

W tej generacji jest tego jakby mniej? Nie wiem, może mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, łom napisał(a):

Gameplay w TLOU jest bardzo dobry, szczególnie na wyższych poziomach trudności. W God of War czy Ghost of Tsushima też gra się przyjemnie, na tyle że zrobiłem te gry na 100% (ale obie bym skrócił o te ~10h) i w życiu bym nie napisał że gra się w nie podobnie. Co najwyżej Uncharted i TLOU mają podobną rozgrywkę ale jednak nastawioną na co innego (TLOU bardziej metodyczna skradanka, Uncharted arcade'owa strzelanina).

 

Gameplay to jest dobry w Doomie, TW Warhammer czy w Soulsach, a nie w gierkach Sony. Przechodzisz raz i tyle, na pewno nie wrócisz do tych gier dla dobrego gameplayu. Ale to też nie wina Sony w sumie, po prostu takie filmowe gierki TPP są skazane na taki a nie inny gameplay.

Edytowane przez tjery
  • beka z typa 4
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał(a):

 

Gameplay to jest dobry w Doomie czy w Soulsach, a nie w gierkach Sony. Przechodzisz raz i tyle, na pewno nie wrócisz do tych gier dla dobrego gameplayu. Ale to też nie wina Sony w sumie, po prostu takie filmowe gierki TPP są skazane na taki a nie inny gameplay.

TLOU1 ukończyłem 3 razy (na coraz wyższych poziomach trudności), do God of War też pewnie wrócę bo wyższe poziomy trudności to nie tylko podwyższenie HP i siły przeciwników (jak w starych częściach), Uncharted 1 i 2 skończyłem z 4x koło premiery ale też ponownie remastery w 2020 i nadal dobrze się bawiłem (z czego w U2 o wiele lepiej). Więc pudło, wracam do tych gier dla dobrego gameplayu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał(a):

TLOU1 ukończyłem 3 razy (na coraz wyższych poziomach trudności), do God of War też pewnie wrócę bo wyższe poziomy trudności to nie tylko podwyższenie HP i siły przeciwników (jak w starych częściach), Uncharted 1 i 2 skończyłem z 4x koło premiery ale też ponownie remastery w 2020 i nadal dobrze się bawiłem (z czego w U2 o wiele lepiej). Więc pudło, wracam do tych gier dla dobrego gameplayu.

 

No to masz bardzo dziwne pojęcie "dobrego gameplayu". Ale jak to mówią, są gusta i guściki.

  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łom napisał(a):

TLOU1 ukończyłem 3 razy (na coraz wyższych poziomach trudności), do God of War też pewnie wrócę bo wyższe poziomy trudności to nie tylko podwyższenie HP i siły przeciwników (jak w starych częściach), Uncharted 1 i 2 skończyłem z 4x koło premiery ale też ponownie remastery w 2020 i nadal dobrze się bawiłem (z czego w U2 o wiele lepiej). Więc pudło, wracam do tych gier dla dobrego gameplayu.

Ja Tlou również jedynkę 3x, każda w innej wersji i z innymi poziomem trudności. Dwojke też 3x i wcale nie dla fabuły :).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał(a):

 

No to masz bardzo dziwne pojęcie "dobrego gameplayu". Ale jak to mówią, są gusta i guściki.

Spoko, napiszę nawet więcej do tych gier które wymieniłem na pewno łatwiej jest mi wrócić i się wkręcić bo żeby opanować zasady nie potrzebuję 5h tylko 30min. Podobnie jak sprawa z DmC DE od Ninja Theory a DMC5. DMC5 ma o wiele lepszą i bardziej skomplikowaną walkę tylko żeby ją docenić i zacząć klecić eleganckie combosy to bym musiał poświęcić z 20h a w DmC po 2-3h można odstawiać kosmiczne akcje.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, tjery napisał(a):

 

Gameplay to jest dobry w Doomie, TW Warhammer czy w Soulsach, a nie w gierkach Sony. Przechodzisz raz i tyle, na pewno nie wrócisz do tych gier dla dobrego gameplayu. Ale to też nie wina Sony w sumie, po prostu takie filmowe gierki TPP są skazane na taki a nie inny gameplay.

Trochę Ci nie wyszła ta polemika xD. 

 

To już każde Soulsy są bardziej podobne do siebie niż te osławione gry TPP Sony tj. Returnal czy Tlou2. 

 

Zresztą ogólnie dosyć bez sensu komentarz:). 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał(a):

Trochę Ci nie wyszła ta polemika xD. 

 

To już każde Soulsy są bardziej podobne do siebie niż te osławione gry TPP Sony tj. Returnal czy Tlou2. 

 

Zresztą ogólnie dosyć bez sensu komentarz:). 

 

Raczej Twój. Nie piszę, że Soulsy się od siebie różnią, tylko że mają lepszy gameplay. Returnala nie liczę, bo to nie gra Sony i nie ma nic wspólnego z ich eksami.

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tjery napisał(a):

 

Raczej Twój. Nie piszę, że Soulsy się od siebie różnią, tylko że mają lepszy gameplay. Returnala nie liczę, bo to nie gra Sony i nie ma nic wspólnego z ich eksami.

Widzę twoje nastawienie, no nie pogadamy :).

 

Z tego co widziałem sam temat zaczął się od gier ND słynących z fenomenalnego gameplayu, a skończył się na wrzucaniu gier Sony do worka "nuda". 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...