Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem postawę Lando bo z aktualną formą Maxa ma szansę na mistrzostwo ale kurde, są rzeczy ważne i ważniejsze. Piastri robi niesamowitą robotę dla zespołu a jest dopiero drugi rok w F1. I Lando powinien rozumieć to bardziej bo jak na razie to Oscar wygląda na bardziej dojrzałego mentalnie kierowcę w tym zespole. 

Edytowane przez suteq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, suteq said:

Rozumiem postawę Lando bo z aktualną formą Maxa ma szansę na mistrzostwo ale kurde, są rzeczy ważne i ważniejsze. Piastri robi niesamowitą robotę dla zespołu a jest dopiero drugi rok w F1. I Lando powinien rozumieć to bardziej bo jak na razie to Oscar wygląda na bardziej dojrzałego mentalnie kierowcę w tym zespole. 

Imo szanse ma mniejsze niz 5%, Max przed tym GP mial 84pkt przewagi, po tym GP ma 76-74 (zalezy czy max dostanie kare czy nie) zostalo 11 GP Lando musi co wyscig byc 7pkt przed Maxem, raczej watpie ze to sie stanie. No chyba,ze Ham zrobi the funniest shit ever i w Abu Dhabi rozjebie Max xD

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Patricko said:

Pewnie jakby nie oddał to i tak chuja by mu zrobili, tak jak w przypadku Vettela i Webera. Mają materiał na mistrza, więc nie ma mowy o jakimkolwiek zwolnieniu. Pierwsza wygrana bo kolega z zespołu cię puścił to trochę tak chujowo. No, ale lecimy dalej i oby na SPA więcej się działo. 

Lando nigdy nie bedzie mistrzem, nie ma takiego skilla i racecraft. Oscar za to ma duzo wieksza szanse na to. 

Just now, maciucha said:

Piastri tą powściągliwością przypomina mi Kubicę. Mogą być z niego ludzie :nosacz:

Ja tylko mam nadzieje ze mu nie odwali i sie nie zmieni w kurwe.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Kaczi napisał(a):

no to grubo, czyli potraktowali to jako incydent wyścigowy. Niewiem czemu ale wydaje mi się że inny kierowca dostałby karę  

Dokładnie, chociażby Norris dostał dwie kary za divebimby w Austrii :Coolface:

 

A do do samego wyścigu - to powinien być mega piękny dzień i święto tego sportu, ale musieli zrobić z tego szopkę i obrzydzić wynik. Żenujące :/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...