Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawszy moment weekendu? Pogoń sejfciarzy za mini godzillą z poprzedniej strony. Nikt się nie rozwalił, nie było SC, nudy. Jedynie komunikaty radiowe dawały jakąś rozrywkę.

Końcówka sezonu może być naprawdę ostra. Życzę McLarenowi żeby zgarnął oba tytuły. Ciekawe na ile ten punkcik za czas, papaja rules z Monzy i jeszcze oddanie miejsca Oscarowi parę wyścigów temu odbije się na tytule. Mimo wszystko mam nadzieję że Lando to ugra.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy punkt za wiele nie zmieni, za to te 10 oddane przez brak postawienia na Norrisa ma coraz większą szansę zrobić różnicę. W ogóle dziwny wyścig w wykonaniu Lando. Samochód miał przewagę niczym Merce ze swoich najlepszych lat, a chłop popełniał błąd za błędem. Tam był potencjał do wyrobienia sobie pitstopu przewagi i zgarnięcia tego punktu za FL tak czy inaczej, ale nie wyszło. 7 punktów odrobionych, czyli poniżej średniej, którą potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Chmielinski napisał(a):

Samochód miał przewagę niczym Merce ze swoich najlepszych lat, a chłop popełniał błąd za błędem. Tam był potencjał do wyrobienia sobie pitstopu przewagi

Bywało dużo więcej, np. 49s: https://www.formula1.com/en/results/2014/races/902/spain/race-result (+wiele niewidocznych przez Safety Car). Robił błędy bo cisnął zbyt mocno, zamiast oszczędzać: opony, silnik, hamulce itd. BTW. jak widać skrzydło nie daje tej przewagi.

 

Jakoś Piastri nie miał przewagi i ledwo ciągnął niczym Perez, 42 sek straty, długo ciągnął za Mercami (nie mogąc korzystać z DRS). Perez to kierowca dnia: znakomita walka z Hulkiem oraz wspaniała z Sainzem o 10th, Sainz nie dał rady i zdobył najgorsze możliwe miejsce 7th po słabym wyścigu. Perez: "walczyłem z podskakiwaniem i miałem problemy z balansem" - owszem istotne kłopoty - jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Pieknie RB sobie oszukuje z VCarb :) Jak Lando przegra mistrza o 1 pkt to Zak zatrudni pare osob zeby wyrzucili ludzi z FIA przez okno. 

 

Co do samego wyscigu tak nudny, ze w polowie zasnalem. Teraz 4 tygodnie przerwy nas czeka, sredniak wreszcie wylecial i miejmy nadzie Lawson pokaze,ze ma skill i dzieki temu poleci Perez po koncu sezonu. Wtedy Lawson -> RB a Hadjar -> VCarb

Odnośnik do komentarza

Nie wymowka gotowa ale serio jak kierowca mowi otwarcie ze atakowal FL zeby pomoc kierowcy w sister team to nie widzisz w tym problemu? :dynia: Zgaduje, ze kochasz RB, Hornera i Maxi pad. 

Chcialbym zobaczyc meltdown gdyby Mercedes czy Mclaren mieli 2 team i kierowca z sister team powiedzial, ze pomogl Ham czy Nor :) ale hipokryzja fanow RB to nic nowego :lapka:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ryuk napisał(a):

Nie wymowka gotowa ale serio jak kierowca mowi otwarcie ze atakowal FL zeby pomoc kierowcy w sister team to nie widzisz w tym problemu? :dynia: Zgaduje, ze kochasz RB, Hornera i Maxi pad. 

Chcialbym zobaczyc meltdown gdyby Mercedes czy Mclaren mieli 2 team i kierowca z sister team powiedzial, ze pomogl Ham czy Nor  ale hipokryzja fanow RB to nic nowego

No specjalnego problemu nie mam, bo oglądam ten sport dłużej niż rok i rozumiem jak to wygląda.
 

https://streamable.com/h75n8

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

A dobra, widzę że jednak po prostu projekcja :beka:. Ja wiem jak ten sport działa, że takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać. Puszkę pandory z takimi zachowaniami otworzył nie Red Bull, czy Mercedes, a Ferrari długie lata temu. Można udawać, że to nieakceptowalne i wprowadzić martwy zakaz (patrz team ordery), albo można się pogodzić z tym, że zespoły mają między sobą relacje, w różnych zespołach jeżdżą kierowcy powiązani z innymi zespołami i takie rzeczy się będą zdarzać.

 

A wracając do clou tematu, doszukiwanie się winy ewentualnej przegranej Lando o 1 pkt w tym manewrze kiedy McLaren oddał 10 pkt własnymi decyzjami to już srogie piguły.

Odnośnik do komentarza


 

ja wiem że Daniel może być najbardziej zły na siebie bo po prostu przegrał rywalizację z Yukim… ale smutny to jest widok i wkurwia mnie że w międzyczasie pewien parch może regularnie nie kwalifikować się do Q3 i rozpierdalac bolidy a potem wpierdoli makowca z meksykańskim sponsorem i ma miejsce w głównym zespole

 

 

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, MaZZeo said:


 

ja wiem że Daniel może być najbardziej zły na siebie bo po prostu przegrał rywalizację z Yukim… ale smutny to jest widok i wkurwia mnie że w międzyczasie pewien parch może regularnie nie kwalifikować się do Q3 i rozpierdalac bolidy a potem wpierdoli makowca z meksykańskim sponsorem i ma miejsce w głównym zespole

 

 

Taki ten sport. Stroll tez nie zasluguje na fotel a dalej jest, stary wlasnie zatrudnil jednego z lepszych jak nie najlpszych inzynierow w sporcie zeby zbudowac auto dla synka :dunno: Jedyne co jest smutne w tej sytuacji to ze tak go Horner potraktowal. Przypominam jak Horner atakowal Zak bo ''zle'' Ric traktowali :) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...