Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie ma lepszych gotowych pizz niz w biedrze. Ale tylko te z lodowki. Lepiej by bylo jakby w da grasso podawali ta pizze niz te ich guwno.

 

Ostatnio jadlem makrele wedzona z biedry. Nawet spoko i chyba 3,40zl a porcja nawet ok xd jadlem tez salatke lisnera z ziemniakami i boczkiem (pewnie sa tez w innych sklepach ale w lidlu widzialem tylko podroby i byly slabe). Do tego krokiety z miesem i pierogi z indykiem, pierogi bez szalu ale te krotkiety lubie. No i jadlem ciasto z biedronki. W takich pudelkach, w lodowce, doslownie 2 porcje. Bylo tak dobre, jak domowe takze podejrzewam ze gdzies biora od pobliskiej cukierni i mozliwe ze to tylko lokalna sprawa.

 

No i lubie ich promo na pepsi max, ogolnie na pepsi. Najlepiej jak za 4 czy 5zl byl czteropak butelek 0,85 albo 0,75. Teraz w tej cenie jest u mnie 2x 1,75l

Odnośnik do komentarza

Mięso wołowe mielone, rzekomo 100% krufka, pakowane po 400g - ok 18zł/kg. Kij wie czy oni tam mielą bydło razem z rogami, ale mega dobrze wchodzi na burgery. Puszcza trochę tłuszczu, więc jest soczyste.

Aha nie chodzi o to w formie kotletów, tylko normalne do formowania. 
 

:ok:

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy nie lepeij kupic na wagę wołowine od rzeźnika za nawet 25 zł za kg?

ja rozumie ze PiP ma sery za 40 zł za kilo i lepiej przycwanic z pakowanym krolewskim  za 23,33, ale serio wołowina pakowana z biedry? za 18?

te pierogi w zamrazarkach  tesco  za 7 gr  za 10 kilo też kupujecie?

Odnośnik do komentarza

W poprzedniej chacie miałem blisko do Almy czy Lewiatana, gdzie mają maszynkę do mielenia na dziale mięsnym. Tożem brał ligawę czy tam inny rostbef do zmielenia na miejscu, wtedy wiadomka, że mięso przynajmniej pewne. Ale nie ukrywam, że bywało suche w smażeniu - najfajniej byłoby zmielić krowę z bekonem <3

Teraz mi nie po drodze więc najczęściej biorę to co w bidzie. 18zł za kilo mielonego to i tak lepiej niż "Burgery Yano z Kurczaka" po 8 za kilo xdd Pamiętam jak rzygalem dalej niż widziałem po takich.

 

edit:

7gr za 10kg, smark xD Co jak co, ale pierogi ruskie to tam jeden ciul, mąka i zmielona pyra. 4.90 zł/750g są dobre jak trzeba zapchać kichy. No ale nie żebym jadał, od dłuższego czasu unikam węgli :wujaszek:

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i jadlem ciasto z biedronki. W takich pudelkach, w lodowce, doslownie 2 porcje. Bylo tak dobre, jak domowe takze podejrzewam ze gdzies biora od pobliskiej cukierni i mozliwe ze to tylko lokalna sprawa.

 

No i lubie ich promo na pepsi max, ogolnie na pepsi. Najlepiej jak za 4 czy 5zl byl czteropak butelek 0,85 albo 0,75. Teraz w tej cenie jest u mnie 2x 1,75l

 

Te ciasta to w duzej wiekszosc faktycznie sa bardzo dobre.

 

A na pepesi to chyba lidl ma lepsze promo. Wychodzi 1,15 - 1,25zl za litr w co lepszych promocjach.

Odnośnik do komentarza

 

No i jadlem ciasto z biedronki. W takich pudelkach, w lodowce, doslownie 2 porcje. Bylo tak dobre, jak domowe takze podejrzewam ze gdzies biora od pobliskiej cukierni i mozliwe ze to tylko lokalna sprawa.

 

 

Te ciasta to w duzej wiekszosc faktycznie sa bardzo dobre.

Ciasta są z lokalnych cukierni, więc wszystko zależy od regionu. U mnie na wsi są pyszne, ale już we wsi 20 km na zachód takie, że kijem nie tknie a po zjedzeniu trzeba wypić litr Manti.

Odnośnik do komentarza

Cukru tyle samo a smak moim zdaniem gorszy. Robiłem kiedyś w restauracji gdzie przyjeżdżał syrop cola, w 10 l workach, dostarczany oficjalnie przez ludzi od Coca Coli. Mogłeś rozcieńczać ją jak chciałeś, dowolne proporcje. Wystarczyło dodać określoną ilość syropu i wody aby otrzymać sklepowy produkt. Jak coś jest grubo tańsze musi być haczyk, nie ma nic za darmo. Nie wierzę w ich promocje ani produkt. Jak ktoś lubi cole to niech kupuje. :)

Odnośnik do komentarza

No tak jest ze wsi jezdza na promocje do marketów i sprzedają u siebie, w markecie tez może na fakturę wziasc wiec to tak jakby kupowal w hurtownii.

 

Kiedys taki akwizytor to była fucha jak nie było tyle marketów, teraz każdy narzeka - tez znam z dwóch.

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu w ukochanym sklepie - widzę piękne ziemniaki wczesne, podnoszę, pod palcami brązowa skórka, już czuję jak je w garze gotuję i razem z pulpetami podaję + kapusta/marchew/nieco jabłuszka. Na ziemniakach oczywiście świeżo pocięty koperek. Kocham Polskę!

 

 

Kraj pochodzenia: Egipt

 

:mog:

 

EGIPT CZAICIE W OGÓLE EKOLEDZY?????

 

 

 

Wiadomka, że obiad wpadł i tak genialny ale jednak przykre trochę. Smak ten sam (chociaż żaden ze mnie kiper bramborowy) ale lepiej bym się czuł jedząc patriotycznie!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Biedra może mnie pocałować w trąbę jak widzę u nich młode ziemniaki, kraj pochodzenia: Belgia, Niemcy, Holandia. Pytam się obsługi "a gdzie z Polski ziemniaki" i robi wielkie oczy.

 

Robi wielkie oczy, bo myśli "co za debil, skąd mam kur.wa wiedzieć". Oświecę Cię i powiem Ci, że nawet kierownik tego bur.delu tego nie wie. Takie interesujące rozmowy tylko na infolinii, bo tam siedzą i czekają na telefon, a kasjerka ma wiedzieć jak skasować towar i nie wyjść na minus.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...