Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gardzę biedronką pod względem piwa, bo nigdy przynajmniej u mnie nie ma lodówek. Latem ciepłe piwo sprzedawać...

u mnie pobliska biedronka ma mikro lodowke na browary (choc w nich sam shit pokroju tyskiego), za to podbilski lidl bez lodowek (a szkoda bo czasem w tygodniu piw trafia sie jakies ciekawe)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem też ludzi kupujących piwo (poza tymi z mniejszych browarów, gdzie alkohol można jeszcze wyczuć zdezelowanymi kubkami smakowymi). Warki, Tyskie a nawet Heinekeny to przemysłowe wybryki, które oferują promil tego co powininna zawierać butelka z piwem.  Gdyby Polska była bardziej cywilizowanym krajem to co drugi dom byłby wyposażony w destylarnię i pędzenie wysokoprocentowego bimbru na którym wychowali się nasi dziadkowie i ojcowie. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem też ludzi kupujących piwo (poza tymi z mniejszych browarów, gdzie alkohol można jeszcze wyczuć zdezelowanymi kubkami smakowymi). Warki, Tyskie a nawet Heinekeny to przemysłowe wybryki, które oferują promil tego co powininna zawierać butelka z piwem.  Gdyby Polska była bardziej cywilizowanym krajem to co drugi dom byłby wyposażony w destylarnię i pędzenie wysokoprocentowego bimbru na którym wychowali się nasi dziadkowie i ojcowie. 

 

XD

 

jak ostatnio się widzieliśmy to nie wybrzydzałeś

 

chyba że teraz jesteś dziany i walisz tylko AIPA :sir:

Odnośnik do komentarza

14040096_1759348467655005_29480175136389

Tutaj świetne piwo

 

Mi bardziej Pils z tej serii smakował, ale generalnie wszystkie z Dukli warto. Szczególnie polecam Dzikiego Samotnika i Nieproszonego Gościa http://browardukla.pl/kategoria-produktu/piwo/ 

 

A te ich Baltic Portery w różnych smakach... oj cholera warto warto warto.

 

Sprawdzajcie na FB bo chłopaki jeżdżą po całej Polsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...