Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Brudna prawda ficus jest taka moj ziomeczku ze polskie piwa to szczyny.

O.

No tylko tobie się tak wydaje generalnie.

 

O.

 

chłopie mam wydawać  7zł jak upośledzony na dobre jakościowo piwo skoro mogę sobie za tą kwotę kupić 2 puszki z jim beamem. Mnie naprawdę szkoda hajsu nawet na te niby dobre piwa typu śliwka, wiśnia skoro dając troszkę więcej PLNów mogę czuć się znacznie lepiej pijąc zwykłego starego Jacka Danielsa w puszce. Ludzie, szanujcie się trochę i własne kubki smakowe. Życie to nie tylko schabowe i buraki.  

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie, nie tylko jemu.

O.

Litości, chcecie wmawiać, że w Polsce nie ma ani jednego dobrego browara? Panowie, trochę powagi, piwa z ojczyzny są znane i cenione na świecie.

 

 

Wymień tak ze 2-3, które są cenione, nie powodują skrętu kiszek po wypiciu i są znane szerszej publice.

 

W Polszy jest ten problem, że 90-95% rynku to ścierwo, popłuczyny i pomyje, po których głowa napier.dala jak stodoła i jedno niewiele różni się od drugiego. Fakt, jest sporo dobrych, ale też i niestety niszowych rzeczy, o których przeciętny konsument nawet nie słyszał, bo oscyluje cały życie pomiędzy grupą Żywiec a Carlsberg. W takich Niemczech czy Czechach tendencja jest odwrotna i nie masz strachu, że piwo pite nawet na małym wiejskim festynie było chrzczone ze dwa razy i rozwadniane jak zupa na wizytę gości. No smutne, ale prawdziwe. Wódką się możemy chwalić, bo takiej to niewiele krajów robi, ale piwo? Nigga plz.

 

Tja, bo jakbyś ochrzcił to czeskie piwo 2,5 procent to być dostał soczeka nie piwo. Nie mówię, że czeskie piwa są złe, wręcz przeciwnie - nie piłem ani jednego złego, a przynajmniej raz w  roku jestem w Pradze. Tylko z tym, że u nas są złe piwa to bzdura, chyba, że całe życie vipa z biedry pileś 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Krem czekoladowy  Nuccina Cocoa z herbatnikami

:obama::banderas:

Najlepsze smarowidło czekoladowe jak dla mnie, Nutella przy tym smakuje jak tanie badziewie. Może kultowy krem snickers zbliżyłby sie do maestrii tego wysmienitego smaku, ale  nie wiem bo juz zapomniałem jak smakował :dunno:

To niestety chyba jakis produkt dostępny okresowo, ale jak lubicie takie rzeczy, polecam

Odnośnik do komentarza

 

No jak chcesz miec wieksza ilosc ukraincow w Polandii to rob dalej tam zakupy.

I co w tym złego?

To ze zycie dla przecietnego polaka bedzie jeszcze bardziej uciazliwe niz dotychczas. Koszty pracy wraz z naplywem ludzi ze wschodu beda wieksze a poliaki bede mieli coraz wiecej i wiecej i wiecej obowiazkow w pracy bo przeciez "grozi firmie redukcja etatow, a ja nie znajde w swoim wypisdkowke nowej pracy w przeciagu 2 lat".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...